100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1667138454
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1102930343
3Falch, MalinHarukkas ønske 989020884
4Falch, MalinVikingene og orakelet 968224463
5Helgheim, OdinDrageviking 939119014
6Sotberg, VictorEdelmot 931019724
7Falch, MalinTrollriket 915423423
8Sotberg, VictorNekromanseren 913018175
9Falch, MalinKråkesøstrene 872621264
10Pilkey, DavHundemannen 856518524
11Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 851331512
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 836535272
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 789611796
14Mugford, SimonHaaland ruler 789116654
15Falch, MalinReisen til Røros 733417094
16Nordahl, VictorByen 719515064
17Helgheim, OdinFenrisulven 713820913
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 708613345
19Helgheim, OdinValhall 685515674
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 682314654
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 669413424
22Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 667718623
23Sandmæl, CathrineJenter 664714814
24Helgheim, OdinFimbulvinter 658217153
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 651430872
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 634316213
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 629913494
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 627312654
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 625915564
30Sotberg, VictorSkyggene 61489936
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 613817423
32Horst, Jørn LierTvilen 612412185
33Nordahl, VictorSkogen 610512964
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 607923342
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 607511495
36Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 603410635
37Pilkey, DavFarefulle høyder 602911415
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 600312044
39Sotberg, VictorBedrager 599414024
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 591117673
41Sandnes, Hans JørgenDypfryst 588016963
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 587911235
43Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 587817693
44Pilkey, DavDen røde rebell 58019166
45Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 577413284
46Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 576925762
47BékaHjertets hemmeligheter 56869476
48Pilkey, DavLoppenes herre 566911335
49Pilkey, DavI fri dressur 564211105
50Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 56357587
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 559616573
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 554520302
53Horst, Jørn LierDen siste saken 548515083
54Sandnes, Hans JørgenHavgapet 547015483
55Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 544580330
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 538319992
57Strout, ElizabethDet vi aldri sier 536415623
58Helgheim, OdinTordenguden 536011774
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 531019672
60Kibuishi, KazuByen bak skyene 530521122
61Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 528712854
62Sandmæl, ChaBeseiret 525612454
63Nordahl, VictorRevefarmen 525611004
64Pilkey, DavI kattepine 524010205
65BékaKjærlighetssorg 52048296
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 518713263
67Ravatn, AgnesDoggerland 508213193
68Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 507522062
69Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 504657450
70Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 504619412
71BékaFeriefling 50357496
72Pilkey, DavMitt liv som katt 50197716
73Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501763230
74Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 501712713
75Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499570740
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 497821032
77Mugford, SimonMessi ruler 494710694
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 491211974
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 489018622
80Strömberg, SaraSot 48757106
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 486811474
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 483612873
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 480415533
84Mugford, SimonMbappé ruler 47849584
85Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47579385
86Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 475612983
87Dåsnes, NoraBare si ja 474411224
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 474321972
89BékaStjålne drømmer 47337276
90BékaSøt musikk 47197656
91Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 468213183
92Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 468213213
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 468112133
94Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 467510664
95Helgheim, OdinYggdrasil 46609664
96Mugford, SimonRonaldo ruler 46419404
97Nesbø, JoNådeskudd 457116342
98Kibuishi, KazuAlveprinsen 454817812
99Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 454714283
100 Verkstedhåndboka 454377310

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2468 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/10/2026 kl. 13:16:12


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As