100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1643638394
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1087730343
3Falch, MalinHarukkas ønske 975520854
4Falch, MalinVikingene og orakelet 954524463
5Helgheim, OdinDrageviking 928819014
6Sotberg, VictorEdelmot 917719704
7Falch, MalinTrollriket 902223393
8Sotberg, VictorNekromanseren 899718114
9Falch, MalinKråkesøstrene 861621254
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 843831522
11Pilkey, DavHundemannen 841718494
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 823735242
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 783011796
14Mugford, SimonHaaland ruler 777516674
15Falch, MalinReisen til Røros 717417004
16Nordahl, VictorByen 707114984
17Helgheim, OdinFenrisulven 705020933
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 698813345
19Helgheim, OdinValhall 679115694
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 673014664
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 660013384
22Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 659818643
23Sandmæl, CathrineJenter 659314874
24Helgheim, OdinFimbulvinter 648217103
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 641330772
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 623016203
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 620913514
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 619115593
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 619012644
30Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 606717413
31Sotberg, VictorSkyggene 60659866
32Horst, Jørn LierTvilen 606512194
33Nordahl, VictorSkogen 602812954
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 600511495
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 600223312
36Pilkey, DavFarefulle høyder 596411415
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 592010575
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 591512044
39Sotberg, VictorBedrager 588013944
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 582717683
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 580217653
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 579816953
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 579111195
44Pilkey, DavDen røde rebell 57279156
45Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 565313194
46Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 564525542
47BékaHjertets hemmeligheter 56009425
48Pilkey, DavLoppenes herre 558611314
49Pilkey, DavI fri dressur 557011115
50Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55667577
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 551816563
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 549120432
53Horst, Jørn LierDen siste saken 544015083
54Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 543380330
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 540815463
56Helgheim, OdinTordenguden 532311814
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 530319942
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 528515623
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 522419662
60Pilkey, DavI kattepine 522010285
61Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 521712864
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 520521022
63Sandmæl, ChaBeseiret 520012514
64Nordahl, VictorRevefarmen 519010974
65BékaKjærlighetssorg 51408286
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 511113163
67Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503857450
68Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
69Ravatn, AgnesDoggerland 500813193
70Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 500322002
71Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
72Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 498212733
73BékaFeriefling 49667486
74Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 495919392
75Pilkey, DavMitt liv som katt 49557686
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 489421122
77Mugford, SimonMessi ruler 487410704
78Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 485411574
79Sandnes, Hans JørgenOrkanen 484811954
80Strömberg, SaraSot 48417106
81Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 481918602
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 477512873
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 471915493
84Mugford, SimonMbappé ruler 47119554
85Horst, Jørn LierOperasjon zombie 46789335
86BékaStjålne drømmer 46767276
87Dåsnes, NoraBare si ja 466311184
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 466312713
89Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 465121842
90BékaSøt musikk 46477646
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 462913173
92Helgheim, OdinYggdrasil 46259704
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 462312143
94Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 459510664
95Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 459113163
96Mugford, SimonRonaldo ruler 45499304
97 Verkstedhåndboka 454277320
98Kibuishi, KazuAlveprinsen 447217692
99Tolo, MichelleFullmåne 446510604
100Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 446014253

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/10/2026 kl. 12:24:07


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As