100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1493938093
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 977330053
3Falch, MalinHarukkas ønske 889020544
4Falch, MalinVikingene og orakelet 861324323
5Sotberg, VictorEdelmot 832419574
6Helgheim, OdinDrageviking 832318304
7Falch, MalinTrollriket 820923133
8Sotberg, VictorNekromanseren 817517864
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 797731512
10Falch, MalinKråkesøstrene 780921033
11Pilkey, DavHundemannen 764318444
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 750635052
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 741911766
14Mugford, SimonHaaland ruler 707716594
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 645812885
16Nordahl, VictorByen 643814774
17Helgheim, OdinFenrisulven 634620743
18Falch, MalinReisen til Røros 629216083
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 617414364
20Helgheim, OdinValhall 611115154
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 607118303
22Pilkey, DavHundemannen er på ballen 597713374
23Sandmæl, CathrineJenter 597614664
24Helgheim, OdinFimbulvinter 591816943
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 584130671
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 579616163
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 576213394
28Horst, Jørn LierTvilen 573612164
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 566715413
30Pilkey, DavHundemannen og Superpus 562712744
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 552317113
32Sotberg, VictorSkyggene 54999625
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 548623362
34Nordahl, VictorSkogen 547412684
35Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 546817643
36Pilkey, DavFarefulle høyder 545311374
37Pilkey, DavForbrytelse og slafs 543311234
38Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 539810565
39Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 535680310
40Pilkey, DavHundemannen håver inn 534911964
41Sandnes, Hans JørgenDypfryst 528016923
42Pilkey, DavDen røde rebell 52429065
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 522511074
44Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 521717343
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 518725552
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 518613053
47Horst, Jørn LierDen siste saken 518115133
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 51797546
49BékaHjertets hemmeligheter 51149175
50Pilkey, DavI fri dressur 508511064
51Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 508020382
52Sotberg, VictorBedrager 503012873
53Pilkey, DavLoppenes herre 502911184
54Kibuishi, KazuBølgerytteren 502316143
55Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 500358750
56Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 497662980
57Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 497370740
58Sandnes, Hans JørgenHavgapet 495015473
59Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 493419652
60Helgheim, OdinTordenguden 483311524
61Pilkey, DavI kattepine 478710324
62Sandmæl, ChaBeseiret 478612443
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 475519392
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 475020812
65Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 474313053
66Strout, ElizabethDet vi aldri sier 472915403
67Nordahl, VictorRevefarmen 472110814
68Ravatn, AgnesDoggerland 471113193
69BékaKjærlighetssorg 46978145
70Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 466512603
71Strömberg, SaraSot 46297106
72Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 462112523
73BékaFeriefling 45717466
74Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 456821812
75 Verkstedhåndboka 451777710
76Pilkey, DavMitt liv som katt 45127526
77Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 447912953
78Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 445920912
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 444318442
80Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 439118552
81Sandnes, Hans JørgenOrkanen 438711773
82Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 437911363
83Horst, Jørn LierOperasjon zombie 43579214
84Mugford, SimonMessi ruler 435410414
85Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 434912613
86Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 432663170
87Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 431715392
88Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 429621771
89BékaStjålne drømmer 42957106
90Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 428413183
91Strömberg, SaraSkygger 42797815
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 425713043
93BékaSøt musikk 42297425
94Mugford, SimonMbappé ruler 42139404
95Helgheim, OdinYggdrasil 41609584
96Mugford, SimonRonaldo ruler 41379234
97Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 413111883
98Tolo, MichelleFullmåne 412710453
99Dåsnes, NoraBare si ja 412110683
100Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 407210174

1155 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 171 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2446 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 11/10/2026 kl. 12:16:18


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As