100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1601738414
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1058630243
3Falch, MalinHarukkas ønske 952320734
4Falch, MalinVikingene og orakelet 929424383
5Helgheim, OdinDrageviking 897218604
6Sotberg, VictorEdelmot 893319674
7Falch, MalinTrollriket 880123393
8Sotberg, VictorNekromanseren 878218054
9Falch, MalinKråkesøstrene 839721193
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 833931512
11Pilkey, DavHundemannen 821218454
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 809835282
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 771311806
14Mugford, SimonHaaland ruler 752216504
15Falch, MalinReisen til Røros 693716714
16Nordahl, VictorByen 690814894
17Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 686713255
18Helgheim, OdinFenrisulven 685020933
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 660214614
20Helgheim, OdinValhall 659815564
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 646318613
22Sandmæl, CathrineJenter 644214834
23Pilkey, DavHundemannen er på ballen 642713374
24Helgheim, OdinFimbulvinter 634217083
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 626430862
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 611516163
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 610213484
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 606815583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 606012674
30Horst, Jørn LierTvilen 599012184
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 592517373
32Sotberg, VictorSkyggene 59069806
33Nordahl, VictorSkogen 588812884
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 587223532
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 587211445
36Pilkey, DavFarefulle høyder 583411425
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 579410555
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 576912014
39Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 571317553
40Sotberg, VictorBedrager 565013684
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 563717643
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 563416863
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 560511115
44Pilkey, DavDen røde rebell 56029126
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 557125552
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 550513134
47Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 54747567
48Pilkey, DavLoppenes herre 545611314
49BékaHjertets hemmeligheter 54519305
50Pilkey, DavI fri dressur 543011134
51Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 540880360
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 540120472
53Kibuishi, KazuBølgerytteren 538416473
54Horst, Jørn LierDen siste saken 537215103
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 526315383
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 517419832
57Helgheim, OdinTordenguden 516811664
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 515015593
59Sandmæl, ChaBeseiret 511912604
60Pilkey, DavI kattepine 511510374
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 508621042
62Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 508012843
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 507319362
64Nordahl, VictorRevefarmen 506810954
65Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503258770
66BékaKjærlighetssorg 50198236
67Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 501313093
68Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501063100
69Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499370740
70Ravatn, AgnesDoggerland 492913183
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 491312733
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 488421972
73BékaFeriefling 48617496
74Pilkey, DavMitt liv som katt 48617696
75Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 484519292
76Strömberg, SaraSot 47897106
77Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 478721202
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 473712003
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 473318582
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 471411524
81Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 471012883
82Mugford, SimonMessi ruler 468710464
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 464315512
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 462213233
85Mugford, SimonMbappé ruler 46019494
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45989274
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 459121882
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 456212623
89BékaStjålne drømmer 45607196
90BékaSøt musikk 45387556
91 Verkstedhåndboka 453677390
92Dåsnes, NoraBare si ja 453011064
93Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 452713073
94Helgheim, OdinYggdrasil 45039674
95Mugford, SimonRonaldo ruler 44639304
96Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 445812033
97Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 445010534
98Tolo, MichelleFullmåne 439410594
99Strömberg, SaraSkygger 43927835
100Kibuishi, KazuAlveprinsen 436517572

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 170 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2460 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/10/2026 kl. 14:15:49


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As