100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 825831512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 763011806
3Horst, Jørn LierTvilen 592312164
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53917577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 532515093
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 506315603
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
8Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 493657870
9Ravatn, AgnesDoggerland 488513193
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 483557870
11Strömberg, SaraSot 47527106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 465812933
13 Verkstedhåndboka 438674560
14Strömberg, SaraSkygger 43547795
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 420620892
16Horst, Jørn LierSkriket 404712693
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 40339884
18Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 398214512
19Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38877045
20Nesbø, JoNådeskudd 387515552
21Engman, PascalKlanen 38414318
22Fretheim, EvaKråketronen 36795007
23Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36787025
24Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36778894
25Läckberg, CamillaSørgekonen 36564388
26Nesbø, JoMinnesota : roman 365017442
27Horst, Jørn LierUtskudd 361611293
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 354410983
29Jæger, JørgenNarrespill 348611263
30Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34239353
31Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34166235
32Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33618404
33Ohlsson, KristinaNattanker 33189123
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 331411882
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 321437620
36Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31779243
37Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31694986
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31229553
39Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31218443
40Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31119503
41Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310239200
42McFadden, FreidaKjære Debbie 308410123
43McFadden, FreidaHushjelpen 30607154
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 304812972
45Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 304713372
46Petterson, PerDu er hjemme nå 29708003
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29618173
48Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 291410092
49Perrin, ValérieTata 29038773
50McEwan, IanHva vi kan vite 28637983
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28519163
52Strömberg, SaraSkred 28104576
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27777893
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 27397623
55Fretheim, EvaPapirdukkene 27188443
56Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
57Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 270933270
58Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26426384
59Strout, ElizabethFortell meg alt 26337643
60Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257930990
61Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 255730820
62McFadden, FreidaKollisjonen 25469842
63Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 251610002
64Strömberg, SaraSkinn 25094535
65Renberg, ToreEt livsforsøk 246011612
66Fretheim, EvaDronningland : krim 24368752
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24264565
68Heivoll, GauteHimmelens krystall 24165974
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 238310962
70Callin, PetterErgo : fysikk 1 235230900
71De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23414505
72Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23414505
73Theorin, JohanNattgjestene 23294285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23166113
75Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228128370
76Backman, FredrikMine venner 22607283
77McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22474764
78De la Motte, AndersNattjegeren 22362648
79Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21998392
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21794774
81Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21773506
82Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21558662
83Sten, VivecaBenåderen 21392558
84Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21257502
85Fosse, JonVaim : roman 21146243
86Græsli, HansKompass : geografi vgs 209624550
87Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20907632
88Engman, PascalIngen 20803236
89Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20802986
90Horst, Jørn LierTørt land 207511281
91Enger, ThomasSår 20652797
92Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20638582
93Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20563386
94Stranger, SimonStranger : roman 20475233
95Walden, AndrevJævla menn 20378322
96Burke, Caro ClaireYesteryear 202412701
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20208102
98Engman, PascalAlbinoen 19722637
99Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 196326060
100Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19425003

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 195 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/10/2026 kl. 14:18:13


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As