100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 860731492
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 798011796
3Horst, Jørn LierTvilen 617412185
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 56917557
5Horst, Jørn LierDen siste saken 553015083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 546015643
7Ravatn, AgnesDoggerland 514813223
8Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502563230
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 495256550
10Strömberg, SaraSot 49107106
11Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 488112863
12Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 485957850
13Nesbø, JoNådeskudd 473416352
14Strömberg, SaraSkygger 44627825
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 440320872
16 Verkstedhåndboka 440074450
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 41899914
18Horst, Jørn LierSkriket 417812673
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 409814482
20Engman, PascalKlanen 39974269
21Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39817015
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39188404
23Fretheim, EvaKråketronen 38654987
24Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 382911013
25Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38158854
26Läckberg, CamillaSørgekonen 38064418
27Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37987005
28Nesbø, JoMinnesota : roman 376217392
29Horst, Jørn LierUtskudd 375411303
30Jæger, JørgenNarrespill 359311203
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35649373
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34856215
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 345311822
34Ohlsson, KristinaNattanker 34319123
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33445006
36Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32809253
37Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 327910493
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32799533
39Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324436990
40Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 324013482
41McFadden, FreidaKjære Debbie 323110173
42Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32289513
43Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 318612912
44McFadden, FreidaHushjelpen 31827164
45Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31448313
46Renberg, ToreEt livsforsøk 314413542
47Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : Vg1 Teknologi- og industrifag 306039690
48Petterson, PerDu er hjemme nå 30567993
49Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30548133
50Perrin, ValérieTata 30028793
51McEwan, IanHva vi kan vite 29497933
52Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 29257743
53Riley, LucindaKjærlighetssangen 29189123
54Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29187873
55Strömberg, SaraSkred 28124476
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27958443
57Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 278710142
58Strout, ElizabethFortell meg alt 27867613
59Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27346394
60Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 267232760
61McFadden, FreidaKollisjonen 26599832
62Strömberg, SaraSkinn 25874545
63Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258230990
64Heivoll, GauteHimmelens krystall 25716004
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256730840
66Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 254035110
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25284555
68Fretheim, EvaDronningland : krim 25058742
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 249410952
70McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24304865
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24154505
72Burke, Caro ClaireYesteryear 239112971
73Theorin, JohanNattgjestene 23844285
74De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23784505
75Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23756083
76Callin, PetterErgo : fysikk 1 235030900
77Backman, FredrikMine venner 23277233
78De la Motte, AndersNattjegeren 23182648
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22904904
80Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22898682
81Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227528070
82Fosse, JonVaim : roman 22376293
83Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22348332
84Sten, VivecaBenåderen 22212548
85Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22033506
86Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21773416
87Horst, Jørn LierTørt land 217311241
88Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21628552
89Enger, ThomasSår 21542777
90Engman, PascalIngen 21523176
91Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21437502
92Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21292987
93Stranger, SimonStranger : roman 21135204
94Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21117542
95Græsli, HansKompass : geografi vgs 210924550
96Walden, AndrevJævla menn 21078242
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20908072
98Engman, PascalAlbinoen 20432627
99Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20265004
100Emanuelsen, BirgerOdysseen 20054964

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2471 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/10/2026 kl. 16:18:49


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As