100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 843831522
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 783011796
3Horst, Jørn LierTvilen 606512194
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55667577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 544015083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 528515623
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
8Ravatn, AgnesDoggerland 500813193
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494656550
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 485357840
11Strömberg, SaraSot 48417106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 477512873
13Strömberg, SaraSkygger 44177835
14 Verkstedhåndboka 439774460
15Nesbø, JoNådeskudd 431115872
16Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 429720892
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 41159884
18Horst, Jørn LierSkriket 405512583
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 403414492
20Engman, PascalKlanen 39234289
21Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39226975
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38368414
23Fretheim, EvaKråketronen 37785007
24Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37398854
25Läckberg, CamillaSørgekonen 37324398
26Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37277015
27Nesbø, JoMinnesota : roman 371417412
28Horst, Jørn LierUtskudd 369511303
29Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 368710993
30Jæger, JørgenNarrespill 354011223
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34939363
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34526205
33Ohlsson, KristinaNattanker 33909143
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 338211822
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32524986
36Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324136990
37Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32309253
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31979553
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31799523
40McFadden, FreidaKjære Debbie 316010143
41Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 315513422
42Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 315410503
43McFadden, FreidaHushjelpen 31357184
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 312012932
45Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31158323
46Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 311139690
47Petterson, PerDu er hjemme nå 30217993
48Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30118163
49Perrin, ValérieTata 29598813
50McEwan, IanHva vi kan vite 29137943
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28839143
52Renberg, ToreEt livsforsøk 288213032
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28587873
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28007643
55Strömberg, SaraSkred 27864476
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27618443
57Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535080
58Strout, ElizabethFortell meg alt 27197623
59Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271732760
60Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26966414
61Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 266910102
62McFadden, FreidaKollisjonen 26059842
63Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
64Strömberg, SaraSkinn 25664575
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256130840
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 24965994
67Fretheim, EvaDronningland : krim 24808762
68Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24774525
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 243611002
70Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23814505
71Callin, PetterErgo : fysikk 1 237030900
72De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23614505
73Theorin, JohanNattgjestene 23564285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23466083
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23174804
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
77De la Motte, AndersNattjegeren 22892658
78Backman, FredrikMine venner 22897233
79Burke, Caro ClaireYesteryear 224212921
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22424834
81Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22328662
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22148362
83Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21853506
84Sten, VivecaBenåderen 21832558
85Fosse, JonVaim : roman 21686253
86Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21357502
87Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21297622
88Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21273406
89Horst, Jørn LierTørt land 212711271
90Enger, ThomasSår 21112787
91Engman, PascalIngen 21093166
92Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21088542
93Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21072987
94Græsli, HansKompass : geografi vgs 210424550
95Stranger, SimonStranger : roman 20925234
96Walden, AndrevJævla menn 20618242
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20458072
98Emanuelsen, BirgerOdysseen 20185014
99Engman, PascalAlbinoen 20032627
100Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19775003

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/10/2026 kl. 12:26:42


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As