100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 837531512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 775311806
3Horst, Jørn LierTvilen 601312194
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55087577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 539515083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 519915603
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501063100
8Ravatn, AgnesDoggerland 495113183
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494557870
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 483957840
11Strömberg, SaraSot 48037106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 473112883
13Strömberg, SaraSkygger 44007835
14 Verkstedhåndboka 439274530
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 426620882
16Nesbø, JoNådeskudd 415615802
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 40899884
18Horst, Jørn LierSkriket 403412583
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 401314502
20Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39126995
21Engman, PascalKlanen 38924289
22Fretheim, EvaKråketronen 37525007
23Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37158854
24Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37107025
25Läckberg, CamillaSørgekonen 37044388
26Nesbø, JoMinnesota : roman 369717452
27Horst, Jørn LierUtskudd 366111303
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 363010993
29Jæger, JørgenNarrespill 351711233
30Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34659363
31Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34396205
32Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 34028414
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 336211832
34Ohlsson, KristinaNattanker 33619143
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 323737620
36Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32284996
37Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32099253
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31689553
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31549513
40Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31458433
41McFadden, FreidaKjære Debbie 313310123
42Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 311913402
43Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310739200
44McFadden, FreidaHushjelpen 31067174
45Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 309710472
46Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 309112932
47Petterson, PerDu er hjemme nå 29987973
48Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29928163
49Perrin, ValérieTata 29408793
50McEwan, IanHva vi kan vite 28857963
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28699173
52Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28167863
53Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28027693
54Strömberg, SaraSkred 27744476
55Renberg, ToreEt livsforsøk 275612672
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27458433
57Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271835090
58Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271533270
59Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26816404
60Strout, ElizabethFortell meg alt 26697623
61Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 261910112
62Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258030990
63McFadden, FreidaKollisjonen 25799832
64Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256130840
65Strömberg, SaraSkinn 25444565
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 24705984
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24674555
68Fretheim, EvaDronningland : krim 24628752
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 241610982
70Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23644505
71Callin, PetterErgo : fysikk 1 236330900
72De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23544505
73Theorin, JohanNattgjestene 23464285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23386103
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22974814
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229028370
77Backman, FredrikMine venner 22807263
78De la Motte, AndersNattjegeren 22652648
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22234824
80Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22068662
81Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22028362
82Burke, Caro ClaireYesteryear 219212881
83Sten, VivecaBenåderen 21872588
84Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21823506
85Fosse, JonVaim : roman 21476243
86Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21317502
87Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21167622
88Engman, PascalIngen 21073206
89Horst, Jørn LierTørt land 210711251
90Græsli, HansKompass : geografi vgs 210224550
91Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20963386
92Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20942977
93Enger, ThomasSår 20932797
94Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20898542
95Stranger, SimonStranger : roman 20755233
96Walden, AndrevJævla menn 20558262
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20478122
98Emanuelsen, BirgerOdysseen 20445114
99Engman, PascalAlbinoen 19902627
100Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197026060

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2462 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/10/2026 kl. 15:18:33


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As