100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 799431512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 742911766
3Horst, Jørn LierTvilen 574612164
4Horst, Jørn LierDen siste saken 518515133
5Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 51847546
6Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 497662980
7Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 491257850
8Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 482057820
9Strout, ElizabethDet vi aldri sier 474315403
10Ravatn, AgnesDoggerland 471813193
11Strömberg, SaraSot 46407106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 448812953
13 Verkstedhåndboka 437274850
14Strömberg, SaraSkygger 42827815
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 405620931
16Horst, Jørn LierSkriket 394612673
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 39299833
18Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 391814562
19Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38547085
20Engman, PascalKlanen 37234328
21Nesbø, JoMinnesota : roman 357717412
22Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 35698854
23Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 35677005
24Läckberg, CamillaSørgekonen 35594378
25Fretheim, EvaKråketronen 35464997
26Horst, Jørn LierUtskudd 353511353
27Jæger, JørgenNarrespill 339011303
28Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 33716235
29Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33649373
30Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 32878403
31Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 325611002
32Ohlsson, KristinaNattanker 32459123
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 321911862
34Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31219293
35Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 309936550
36Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 309339160
37Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30539513
38Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 30494986
39Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 30459583
40Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30288393
41McFadden, FreidaKjære Debbie 302310202
42Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 297212962
43Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 292613352
44McFadden, FreidaHushjelpen 29227054
45Nesbø, JoNådeskudd 291614791
46Petterson, PerDu er hjemme nå 29087993
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 28918263
48Perrin, ValérieTata 28358833
49McEwan, IanHva vi kan vite 28198013
50Riley, LucindaKjærlighetssangen 27949193
51Strömberg, SaraSkred 27704596
52Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 27149972
53Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271035090
54Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 270333200
55Vahr, EllenBorte fra verden : roman 26867903
56Fretheim, EvaPapirdukkene 26728483
57Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 26007463
58Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257630990
59Heger, AndersWanda : en familiehistorie 25756354
60Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 254330820
61Strout, ElizabethFortell meg alt 25387613
62McFadden, FreidaKollisjonen 25009882
63Strömberg, SaraSkinn 24704555
64Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24094675
65Fretheim, EvaDronningland : krim 24018762
66Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 23789972
67Heivoll, GauteHimmelens krystall 23576013
68Callin, PetterErgo : fysikk 1 232630590
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 232111022
70De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23204505
71Theorin, JohanNattgjestene 23064315
72Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 22874505
73Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227628360
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22466103
75Backman, FredrikMine venner 21857283
76De la Motte, AndersNattjegeren 21842658
77McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 21784724
78Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21718452
79McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21594824
80Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21493506
81Renberg, ToreEt livsforsøk 212010382
82Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21007502
83Sten, VivecaBenåderen 20982578
84Græsli, HansKompass : geografi vgs 209224760
85Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20657672
86Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 20628662
87Fosse, JonVaim : roman 20396253
88Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20353006
89Horst, Jørn LierTørt land 203011341
90Stranger, SimonStranger : roman 20205363
91Enger, ThomasSår 20152857
92Engman, PascalIngen 20143226
93Walden, AndrevJævla menn 20038402
94Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 19748512
95Moyes, JojoDa jeg møtte deg 19738112
96Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 19703365
97Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19115013
98Engman, PascalAlbinoen 19092607
99Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 187625130
100Emanuelsen, BirgerOdysseen 18744963

1155 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 197 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2446 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 12/10/2026 kl. 12:18:21


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As