100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 867631502
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 803911796
3Horst, Jørn LierTvilen 622812205
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 57567557
5Horst, Jørn LierDen siste saken 556915083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 554015663
7Ravatn, AgnesDoggerland 519813233
8Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502963230
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 495556550
10Strömberg, SaraSot 49417106
11Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 491812853
12Nesbø, JoNådeskudd 487516522
13Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 486257850
14Strömberg, SaraSkygger 44777815
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 443920872
16 Verkstedhåndboka 440174460
17Horst, Jørn LierSkriket 421412663
18Lykke, NinaHvor er de voksne? 42109924
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 411814492
20Engman, PascalKlanen 40344279
21Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39796995
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39348404
23Fretheim, EvaKråketronen 38964987
24Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 387611003
25Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38378844
26Läckberg, CamillaSørgekonen 38274428
27Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 38227005
28Nesbø, JoMinnesota : roman 379117412
29Horst, Jørn LierUtskudd 378811323
30Jæger, JørgenNarrespill 361611203
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35839373
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34936205
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 347611822
34Ohlsson, KristinaNattanker 34349093
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33755006
36Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 335310553
37Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 33109543
38Fjell, Jan-ErikUlvestuen 33009253
39Renberg, ToreEt livsforsøk 326513782
40Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 326413482
41McFadden, FreidaKjære Debbie 326110183
42Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324936990
43Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32429513
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 320712912
45McFadden, FreidaHushjelpen 32017184
46Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31678313
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30788133
48Petterson, PerDu er hjemme nå 30737993
49Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : Vg1 Teknologi- og industrifag 306340040
50Perrin, ValérieTata 30168803
51McEwan, IanHva vi kan vite 29577933
52Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29397873
53Riley, LucindaKjærlighetssangen 29309093
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28747703
55Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 284410152
56Strömberg, SaraSkred 28224476
57Fretheim, EvaPapirdukkene 28148453
58Strout, ElizabethFortell meg alt 27937553
59Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27526384
60McFadden, FreidaKollisjonen 26769832
61Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 267432790
62Heivoll, GauteHimmelens krystall 26096034
63Strömberg, SaraSkinn 26004545
64Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258330990
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256730890
66Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 254635110
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25264515
68Fretheim, EvaDronningland : krim 25168722
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 250710952
70McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24394865
71Burke, Caro ClaireYesteryear 243812991
72Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24274505
73Theorin, JohanNattgjestene 23954285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23806073
75De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23804505
76Callin, PetterErgo : fysikk 1 235030900
77Backman, FredrikMine venner 23457263
78De la Motte, AndersNattjegeren 23392658
79Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 23148682
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 23104924
81Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 227528070
82Sten, VivecaBenåderen 22542558
83Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22498322
84Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22083506
85Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 22033436
86Horst, Jørn LierTørt land 219011241
87Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21778532
88Engman, PascalIngen 21713206
89Enger, ThomasSår 21652777
90Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21467502
91Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21382987
92Walden, AndrevJævla menn 21318292
93Stranger, SimonStranger : roman 21265194
94Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21257552
95Græsli, HansKompass : geografi vgs 211224550
96Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20978072
97Engman, PascalAlbinoen 20592627
98Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20404994
99Emanuelsen, BirgerOdysseen 20194964
100Teige, TrudeÉn for alle 20189552

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2476 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 31/10/2026 kl. 17:26:53


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As