100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1649138394
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1089430303
3Falch, MalinHarukkas ønske 979820854
4Falch, MalinVikingene og orakelet 957724463
5Helgheim, OdinDrageviking 931919004
6Sotberg, VictorEdelmot 921119704
7Falch, MalinTrollriket 904023373
8Sotberg, VictorNekromanseren 903318114
9Falch, MalinKråkesøstrene 863421204
10Pilkey, DavHundemannen 838018264
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 820435052
12Mugford, SimonHaaland ruler 779216634
13Falch, MalinReisen til Røros 723617034
14Nordahl, VictorByen 709914984
15Helgheim, OdinFenrisulven 706120893
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 702913345
17Helgheim, OdinValhall 680815684
18Sandnes, Hans JørgenFrysninger 675614664
19Pilkey, DavHundemannen er på ballen 663213414
20Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 663018643
21Sandmæl, CathrineJenter 660314854
22Helgheim, OdinFimbulvinter 650517103
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 632129852
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 626916063
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 624613494
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 620215593
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 612512414
28Sotberg, VictorSkyggene 60859866
29Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 608117413
30Nordahl, VictorSkogen 604512944
31Pilkey, DavForbrytelse og slafs 600411465
32Pilkey, DavFarefulle høyder 598511415
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 596810625
34Pilkey, DavHundemannen håver inn 594512034
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 591622622
36Sotberg, VictorBedrager 590913944
37Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 585917783
38Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 585717623
39Sandnes, Hans JørgenDypfryst 581616963
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 581311205
41Pilkey, DavDen røde rebell 57529166
42Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 568925632
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 566913194
44BékaHjertets hemmeligheter 56279425
45Pilkey, DavI fri dressur 558911095
46Pilkey, DavLoppenes herre 558811264
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 553316563
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 547420132
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 542115443
50Helgheim, OdinTordenguden 531411774
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 528819532
52Pilkey, DavI kattepine 524210285
53Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 522312834
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 521819272
55Kibuishi, KazuByen bak skyene 521420922
56Nordahl, VictorRevefarmen 520310974
57Sandmæl, ChaBeseiret 519812454
58BékaKjærlighetssorg 51548286
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 513813223
60Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 501621892
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 498912723
62BékaFeriefling 49857486
63Pilkey, DavMitt liv som katt 49787696
64Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 496719222
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 489320702
66Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489269210
67Mugford, SimonMessi ruler 488810704
68Sandnes, Hans JørgenOrkanen 488011984
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 484711514
70Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 481818412
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 475215493
72Mugford, SimonMbappé ruler 47329574
73Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47049345
74BékaStjålne drømmer 47027276
75Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 469412743
76Dåsnes, NoraBare si ja 469011184
77Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 468721612
78BékaSøt musikk 46627646
79Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 464213173
80Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 464012143
81Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 463613173
82Helgheim, OdinYggdrasil 46299694
83Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 462210694
84Mugford, SimonRonaldo ruler 45839364
85Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 448914253
86Tolo, MichelleFullmåne 447810574
87Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 447314463
88Kibuishi, KazuAlveprinsen 446917662
89Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 445016532
90Kibuishi, KazuIldfuglen 444217902
91Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 441819792
92Mugford, SimonNeymar ruler 43918545
93Sandnes, Hans JørgenOppslukt 435510024
94Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 434615182
95Norlund, DinaSnøkattprinsen 432312213
96Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 425216462
97Kibuishi, KazuSupernova 424317482
98Oseman, AliceHjertestopper 423914462
99Helgheim, OdinLoke 42388265
100Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 423762260

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 181 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/10/2026 kl. 12:17:45


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As