100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1493938093
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 976030013
3Falch, MalinHarukkas ønske 889020544
4Falch, MalinVikingene og orakelet 861324323
5Sotberg, VictorEdelmot 832419574
6Helgheim, OdinDrageviking 832318304
7Falch, MalinTrollriket 820623113
8Sotberg, VictorNekromanseren 817517864
9Falch, MalinKråkesøstrene 780321013
10Pilkey, DavHundemannen 758418224
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 745334862
12Mugford, SimonHaaland ruler 706816564
13Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 645812885
14Nordahl, VictorByen 643814774
15Helgheim, OdinFenrisulven 634120733
16Falch, MalinReisen til Røros 629216083
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 617414364
18Helgheim, OdinValhall 610715144
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 607118303
20Pilkey, DavHundemannen er på ballen 597713374
21Sandmæl, CathrineJenter 596814644
22Helgheim, OdinFimbulvinter 591816943
23Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 578615993
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 575713374
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 575629841
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 566715413
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 555912524
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 552317113
29Sotberg, VictorSkyggene 54999625
30Nordahl, VictorSkogen 547312674
31Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 546817643
32Pilkey, DavFarefulle høyder 545311374
33Pilkey, DavForbrytelse og slafs 541211204
34Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 539810565
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 539722672
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 534311944
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 528016923
38Pilkey, DavDen røde rebell 52429065
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 522511074
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 521717343
41Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 518725552
42Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 518613053
43BékaHjertets hemmeligheter 51149175
44Pilkey, DavI fri dressur 508211044
45Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 505920242
46Sotberg, VictorBedrager 503012873
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 502316143
48Pilkey, DavLoppenes herre 501311114
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 494415453
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 491419272
51Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 487169210
52Helgheim, OdinTordenguden 483311524
53Pilkey, DavI kattepine 478710324
54Sandmæl, ChaBeseiret 476712373
55Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 474313053
56Kibuishi, KazuByen bak skyene 472720652
57Nordahl, VictorRevefarmen 472110814
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 471718992
59BékaKjærlighetssorg 46978145
60Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 466012573
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 461912513
62BékaFeriefling 45717466
63Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 455721712
64Pilkey, DavMitt liv som katt 45087516
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 443020492
66Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 442318252
67Sandnes, Hans JørgenOrkanen 438311763
68Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 437911363
69Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 436718392
70Horst, Jørn LierOperasjon zombie 43579214
71Mugford, SimonMessi ruler 435410414
72Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 434912613
73Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 431715392
74BékaStjålne drømmer 42957106
75Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 428413183
76Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 428021441
77Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 425313023
78BékaSøt musikk 42297425
79Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 422161560
80Mugford, SimonMbappé ruler 42139404
81Helgheim, OdinYggdrasil 41609584
82Mugford, SimonRonaldo ruler 41379234
83Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 413111883
84Tolo, MichelleFullmåne 412710453
85Dåsnes, NoraBare si ja 412110683
86Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 407210174
87Kibuishi, KazuAlveprinsen 406417162
88Kibuishi, KazuIldfuglen 406017742
89Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 403914122
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 403316372
91Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 402514032
92Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 402519732
93Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 397715182
94Sandnes, Hans JørgenOppslukt 39649983
95Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 391416322
96Norlund, DinaSnøkattprinsen 390412123
97Mugford, SimonNeymar ruler 39028324
98Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 39009294
99Kibuishi, KazuSupernova 386917122
100Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 385017492

1155 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 184 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2446 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 11/10/2026 kl. 12:17:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As