100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1708538524
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1130630393
3Falch, MalinHarukkas ønske 1013020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 994224524
5Helgheim, OdinDrageviking 967419185
6Sotberg, VictorEdelmot 955019794
7Falch, MalinTrollriket 938423404
8Sotberg, VictorNekromanseren 937318275
9Falch, MalinKråkesøstrene 893421264
10Pilkey, DavHundemannen 869818294
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 855035192
12Mugford, SimonHaaland ruler 820316734
13Falch, MalinReisen til Røros 761317344
14Nordahl, VictorByen 737515044
15Helgheim, OdinFenrisulven 734020983
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 720313375
17Helgheim, OdinValhall 702115724
18Sandnes, Hans JørgenFrysninger 700814814
19Pilkey, DavHundemannen er på ballen 685713445
20Sandmæl, CathrineJenter 681714854
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 681618633
22Helgheim, OdinFimbulvinter 675917173
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 658030082
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 642613634
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 642516044
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 639415544
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 633712465
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 632117443
29Sotberg, VictorSkyggene 62879966
30Nordahl, VictorSkogen 625813094
31Sotberg, VictorBedrager 622314234
32Pilkey, DavFarefulle høyder 620211435
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 617310645
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 616811385
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 615022912
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 613812075
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 603216963
38Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 602017723
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 602011255
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 600017613
41Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 596525632
42Pilkey, DavDen røde rebell 59369176
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 591613324
44BékaHjertets hemmeligheter 58569556
45Pilkey, DavI fri dressur 578711115
46Pilkey, DavLoppenes herre 578011255
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 573116613
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 563320132
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 561315463
50Helgheim, OdinTordenguden 550111744
51Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 543812844
52Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 542119622
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 540719252
54Nordahl, VictorRevefarmen 539611004
55Sandmæl, ChaBeseiret 537012414
56Kibuishi, KazuByen bak skyene 536920902
57Pilkey, DavI kattepine 536310175
58BékaKjærlighetssorg 53488356
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 528913273
60Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 519319572
61Pilkey, DavMitt liv som katt 51617736
62BékaFeriefling 51517546
63Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 515121922
64Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 508012584
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 504920762
66Sandnes, Hans JørgenOrkanen 503311954
67Mugford, SimonMessi ruler 499610594
68Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 497811434
69Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 497418392
70Mugford, SimonMbappé ruler 49439585
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 489815613
72Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489569210
73Dåsnes, NoraBare si ja 487211304
74Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 486513073
75Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 484921892
76Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48459415
77BékaStjålne drømmer 48387286
78Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 482313313
79Helgheim, OdinYggdrasil 48089724
80Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 480313313
81BékaSøt musikk 47967646
82Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 477412133
83Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 476710684
84Mugford, SimonRonaldo ruler 47579345
85Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 468114393
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 467017822
87Tolo, MichelleFullmåne 463710634
88Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 461416772
89Kibuishi, KazuIldfuglen 461118072
90Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 459920142
91Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 459214503
92Mugford, SimonNeymar ruler 45588545
93Sandnes, Hans JørgenOppslukt 451010084
94Norlund, DinaSnøkattprinsen 448312333
95Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 444315322
96Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 442916632
97Helgheim, OdinLoke 43918305
98Kibuishi, KazuSupernova 437117562
99Oseman, AliceHjertestopper 435814373
100Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 43419554

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 182 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2474 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/10/2026 kl. 14:17:48


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As