100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1495738093
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 977330013
3Falch, MalinHarukkas ønske 889820544
4Falch, MalinVikingene og orakelet 862924323
5Helgheim, OdinDrageviking 833718304
6Sotberg, VictorEdelmot 832619554
7Falch, MalinTrollriket 821823113
8Sotberg, VictorNekromanseren 818617864
9Falch, MalinKråkesøstrene 781721083
10Pilkey, DavHundemannen 759718224
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 746434862
12Mugford, SimonHaaland ruler 707516564
13Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 647112885
14Nordahl, VictorByen 645414774
15Helgheim, OdinFenrisulven 640620823
16Falch, MalinReisen til Røros 630516083
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 618814364
18Helgheim, OdinValhall 611715144
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 608118263
20Pilkey, DavHundemannen er på ballen 598813374
21Sandmæl, CathrineJenter 598014654
22Helgheim, OdinFimbulvinter 592616943
23Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 580615993
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 577613374
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 576429851
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 567615413
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 555012484
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 554317113
29Sotberg, VictorSkyggene 55039625
30Nordahl, VictorSkogen 548812674
31Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 548017643
32Pilkey, DavFarefulle høyder 546511374
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 540810565
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 540622672
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 538511144
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 533411914
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 528816923
38Pilkey, DavDen røde rebell 52419045
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 523211074
40Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 522425652
41Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 521817343
42Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 519213053
43BékaHjertets hemmeligheter 51199175
44Pilkey, DavI fri dressur 508611044
45Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 508220242
46Sotberg, VictorBedrager 503312873
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 502716143
48Pilkey, DavLoppenes herre 502011114
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 496015453
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 493019272
51Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 487169210
52Helgheim, OdinTordenguden 483711524
53Pilkey, DavI kattepine 480410334
54Sandmæl, ChaBeseiret 477212373
55Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 475613053
56Kibuishi, KazuByen bak skyene 473720652
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 473718992
58Nordahl, VictorRevefarmen 472910814
59BékaKjærlighetssorg 47148155
60Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 466812573
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 463112513
62BékaFeriefling 45787466
63Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 456821712
64Pilkey, DavMitt liv som katt 45167516
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 443820492
66Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 442818252
67Sandnes, Hans JørgenOrkanen 439511763
68Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 437518392
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 437211323
70Mugford, SimonMessi ruler 437110434
71Horst, Jørn LierOperasjon zombie 43609204
72Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 434712583
73Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 432715392
74Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 431213233
75BékaStjålne drømmer 43047106
76Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 429221442
77Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 426513023
78BékaSøt musikk 42337425
79Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 422161560
80Mugford, SimonMbappé ruler 42149404
81Helgheim, OdinYggdrasil 41669584
82Mugford, SimonRonaldo ruler 41389234
83Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 413011823
84Dåsnes, NoraBare si ja 412810683
85Tolo, MichelleFullmåne 412810413
86Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 408110174
87Kibuishi, KazuAlveprinsen 407417162
88Kibuishi, KazuIldfuglen 406817742
89Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 405214122
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 403816372
91Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 403714032
92Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 403219732
93Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 398815182
94Sandnes, Hans JørgenOppslukt 39729983
95Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 392316322
96Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 39049294
97Mugford, SimonNeymar ruler 39008314
98Kibuishi, KazuSupernova 387317122
99Norlund, DinaSnøkattprinsen 386411963
100Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 385817492

1155 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 184 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2446 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 12/10/2026 kl. 12:17:21


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As