100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1540738194
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1010230073
3Falch, MalinHarukkas ønske 916520604
4Falch, MalinVikingene og orakelet 889924353
5Helgheim, OdinDrageviking 865918414
6Sotberg, VictorEdelmot 857119584
7Falch, MalinTrollriket 846623243
8Sotberg, VictorNekromanseren 840317954
9Falch, MalinKråkesøstrene 804521103
10Pilkey, DavHundemannen 783718324
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 771035042
12Mugford, SimonHaaland ruler 720416484
13Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 664013075
14Nordahl, VictorByen 663014814
15Helgheim, OdinFenrisulven 656220743
16Falch, MalinReisen til Røros 655916344
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 635314464
18Helgheim, OdinValhall 631915394
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 621918453
20Pilkey, DavHundemannen er på ballen 616813364
21Sandmæl, CathrineJenter 616514734
22Helgheim, OdinFimbulvinter 610117023
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 593529811
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 592916083
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 589413544
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 584415523
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 572912464
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 567117113
29Nordahl, VictorSkogen 564912844
30Sotberg, VictorSkyggene 56459745
31Pilkey, DavFarefulle høyder 559411374
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 557922672
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 556810625
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 556111264
35Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 554217503
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 549711954
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 543416993
38Pilkey, DavDen røde rebell 53959105
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 538211094
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 537917503
41Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 533925682
42Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 531613124
43Sotberg, VictorBedrager 527913154
44BékaHjertets hemmeligheter 52689245
45Pilkey, DavI fri dressur 526011164
46Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 518520202
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 517116233
48Pilkey, DavLoppenes herre 517011134
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 507015403
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 500219382
51Helgheim, OdinTordenguden 497911634
52Pilkey, DavI kattepine 493210384
53Sandmæl, ChaBeseiret 490212443
54Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 487869210
55Nordahl, VictorRevefarmen 487310844
56Kibuishi, KazuByen bak skyene 487120792
57Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 484612713
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 483618912
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 483213013
60BékaKjærlighetssorg 48318205
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 474612673
62Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 468721762
63BékaFeriefling 46807456
64Pilkey, DavMitt liv som katt 46487576
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 456620632
66Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 454318732
67Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 453918362
68Sandnes, Hans JørgenOrkanen 450111773
69Mugford, SimonMessi ruler 449110384
70Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 448411343
71Horst, Jørn LierOperasjon zombie 44449244
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 443613233
73Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 443215312
74Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 441912533
75Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 439521472
76BékaStjålne drømmer 43957166
77Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 437013063
78Mugford, SimonMbappé ruler 43679404
79BékaSøt musikk 43567515
80Dåsnes, NoraBare si ja 430610823
81Helgheim, OdinYggdrasil 43039644
82Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 429912113
83Mugford, SimonRonaldo ruler 42599244
84Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 425210434
85Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 422661560
86Tolo, MichelleFullmåne 422410434
87Kibuishi, KazuAlveprinsen 421517452
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 420914372
89Kibuishi, KazuIldfuglen 418017972
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 414316402
91Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 414119722
92Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 413814052
93Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 405515082
94Sandnes, Hans JørgenOppslukt 40309794
95Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 402616422
96Mugford, SimonNeymar ruler 40258344
97Norlund, DinaSnøkattprinsen 402112073
98Kibuishi, KazuSupernova 399817352
99Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 39929374
100Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 394217052

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 185 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2453 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/10/2026 kl. 14:17:19


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As