100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1601738414
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1057230203
3Falch, MalinHarukkas ønske 952320734
4Falch, MalinVikingene og orakelet 929424383
5Helgheim, OdinDrageviking 897218604
6Sotberg, VictorEdelmot 893319674
7Falch, MalinTrollriket 879623373
8Sotberg, VictorNekromanseren 878218054
9Falch, MalinKråkesøstrene 839121173
10Pilkey, DavHundemannen 815118234
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 804135092
12Mugford, SimonHaaland ruler 751216474
13Falch, MalinReisen til Røros 693716714
14Nordahl, VictorByen 690814894
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 686713255
16Helgheim, OdinFenrisulven 684520923
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 660214614
18Helgheim, OdinValhall 659415554
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 646318613
20Sandmæl, CathrineJenter 643414814
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 642713374
22Helgheim, OdinFimbulvinter 634217083
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 616430002
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 610415993
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 609713464
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 606815583
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 598412454
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 592517373
29Sotberg, VictorSkyggene 59069806
30Nordahl, VictorSkogen 588712874
31Pilkey, DavForbrytelse og slafs 585011415
32Pilkey, DavFarefulle høyder 583411425
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 579410555
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 577722842
35Pilkey, DavHundemannen håver inn 576211994
36Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 571317553
37Sotberg, VictorBedrager 565013684
38Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 563717643
39Sandnes, Hans JørgenDypfryst 563416863
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 560511115
41Pilkey, DavDen røde rebell 56029126
42Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 557125552
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 550513134
44BékaHjertets hemmeligheter 54519305
45Pilkey, DavLoppenes herre 543911264
46Pilkey, DavI fri dressur 542711114
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 538416473
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 538020332
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 525715363
50Helgheim, OdinTordenguden 516811664
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 515219452
52Pilkey, DavI kattepine 511510374
53Sandmæl, ChaBeseiret 509912534
54Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 507212813
55Nordahl, VictorRevefarmen 506810954
56Kibuishi, KazuByen bak skyene 505920882
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 502918962
58BékaKjærlighetssorg 50198236
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 501313093
60Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 491112723
61Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489169210
62Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 487021872
63BékaFeriefling 48617496
64Pilkey, DavMitt liv som katt 48577686
65Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 481919122
66Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 475820782
67Sandnes, Hans JørgenOrkanen 473211993
68Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 471411524
69Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 471018392
70Mugford, SimonMessi ruler 468710464
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 464315512
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 462213233
73Mugford, SimonMbappé ruler 46019494
74Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45989274
75Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 457321582
76Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 456212623
77BékaStjålne drømmer 45607196
78BékaSøt musikk 45387556
79Dåsnes, NoraBare si ja 453011064
80Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 452313053
81Helgheim, OdinYggdrasil 45039674
82Mugford, SimonRonaldo ruler 44639304
83Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 445812033
84Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 445010534
85Tolo, MichelleFullmåne 439410594
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 436217562
87Kibuishi, KazuIldfuglen 435717912
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 434914403
89Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 434214163
90Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 432519962
91Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 431516462
92Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 424615032
93Sandnes, Hans JørgenOppslukt 42379994
94Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 423061550
95Mugford, SimonNeymar ruler 42198395
96Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 415516462
97Kibuishi, KazuSupernova 415317402
98Norlund, DinaSnøkattprinsen 414912063
99Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 41249444
100Oseman, AliceHjertestopper 407714122

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 183 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2460 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/10/2026 kl. 14:17:23


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As