100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1587438354
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1045030093
3Falch, MalinHarukkas ønske 944120724
4Falch, MalinVikingene og orakelet 919024363
5Helgheim, OdinDrageviking 891118584
6Sotberg, VictorEdelmot 884519654
7Falch, MalinTrollriket 871423383
8Sotberg, VictorNekromanseren 870618074
9Falch, MalinKråkesøstrene 829021113
10Pilkey, DavHundemannen 809918334
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 795935142
12Mugford, SimonHaaland ruler 745416514
13Falch, MalinReisen til Røros 684616574
14Nordahl, VictorByen 683414874
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 681513165
16Helgheim, OdinFenrisulven 678020923
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 653914584
18Helgheim, OdinValhall 652715544
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 641318483
20Sandmæl, CathrineJenter 636314754
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 635913334
22Helgheim, OdinFimbulvinter 628717103
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 611529872
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 607616053
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 605713444
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 602115603
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 593512454
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 586717373
29Sotberg, VictorSkyggene 58509785
30Nordahl, VictorSkogen 582312864
31Pilkey, DavFarefulle høyder 577011375
32Pilkey, DavForbrytelse og slafs 574511315
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 572722712
34Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 572610545
35Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 567817543
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 566811934
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 559716963
38Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 556017533
39Pilkey, DavDen røde rebell 55559116
40Sotberg, VictorBedrager 554713484
41Pilkey, DavNår villdyret våkner 554211085
42Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 552025572
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 544213104
44BékaHjertets hemmeligheter 54149295
45Pilkey, DavLoppenes herre 538211224
46Pilkey, DavI fri dressur 537511104
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 535116483
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 533720332
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 523215453
50Helgheim, OdinTordenguden 513411654
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 511919472
52Pilkey, DavI kattepine 507110374
53Sandmæl, ChaBeseiret 504812524
54Kibuishi, KazuByen bak skyene 501720842
55Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 500512763
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 499918942
57BékaKjærlighetssorg 49818246
58Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 496013023
59Nordahl, VictorRevefarmen 494210794
60Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 489912803
61Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489169210
62Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 483321802
63BékaFeriefling 48267486
64Pilkey, DavMitt liv som katt 48087656
65Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 474318912
66Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 471220732
67Sandnes, Hans JørgenOrkanen 469211983
68Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 467311534
69Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 466818362
70Mugford, SimonMessi ruler 466710544
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 459215452
72Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45759284
73Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 457413233
74Mugford, SimonMbappé ruler 45379454
75Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 453712593
76Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 453421502
77BékaStjålne drømmer 45217196
78BékaSøt musikk 45087585
79Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 448713043
80Dåsnes, NoraBare si ja 447411004
81Helgheim, OdinYggdrasil 44589694
82Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 443412113
83Mugford, SimonRonaldo ruler 44179284
84Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 440710514
85Tolo, MichelleFullmåne 436410564
86Kibuishi, KazuIldfuglen 434718002
87Kibuishi, KazuAlveprinsen 432917452
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 432314373
89Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 429114123
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 428216412
91Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 427919992
92Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 423061550
93Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 421015152
94Sandnes, Hans JørgenOppslukt 41999994
95Mugford, SimonNeymar ruler 41968414
96Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 412416352
97Kibuishi, KazuSupernova 412117252
98Norlund, DinaSnøkattprinsen 411312073
99Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 40859344
100Helgheim, OdinLoke 40548194

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 184 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2459 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/10/2026 kl. 14:17:16


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As