100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1572438324
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1033430113
3Falch, MalinHarukkas ønske 935220714
4Falch, MalinVikingene og orakelet 909624393
5Helgheim, OdinDrageviking 879418514
6Sotberg, VictorEdelmot 875719604
7Falch, MalinTrollriket 864523333
8Sotberg, VictorNekromanseren 860618094
9Falch, MalinKråkesøstrene 822421123
10Pilkey, DavHundemannen 801118324
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 786535072
12Mugford, SimonHaaland ruler 736716524
13Nordahl, VictorByen 676114844
14Falch, MalinReisen til Røros 675616514
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 675513125
16Helgheim, OdinFenrisulven 670420923
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 648614534
18Helgheim, OdinValhall 644415464
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 634118463
20Pilkey, DavHundemannen er på ballen 630113344
21Sandmæl, CathrineJenter 629514744
22Helgheim, OdinFimbulvinter 623517113
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 607029972
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 601113484
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 599515943
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 596815583
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 586812474
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 581017333
29Sotberg, VictorSkyggene 57849765
30Nordahl, VictorSkogen 576812864
31Pilkey, DavFarefulle høyder 571311355
32Pilkey, DavForbrytelse og slafs 568811315
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 566922692
34Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 565710535
35Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 562917563
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 561811944
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 553416993
38Pilkey, DavDen røde rebell 55029096
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 548811074
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 548717563
41Sotberg, VictorBedrager 547413374
42Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 544025752
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 539713104
44BékaHjertets hemmeligheter 53599275
45Pilkey, DavI fri dressur 533111094
46Pilkey, DavLoppenes herre 530811124
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 529416423
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 527820202
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 518415373
50Helgheim, OdinTordenguden 508211644
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 506119462
52Pilkey, DavI kattepine 502510354
53Sandmæl, ChaBeseiret 499012483
54Kibuishi, KazuByen bak skyene 496520802
55Nordahl, VictorRevefarmen 495910884
56Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 495612743
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 494318982
58BékaKjærlighetssorg 49308235
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 490913033
60Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 488869210
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 482812703
62Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 479121792
63BékaFeriefling 47877506
64Pilkey, DavMitt liv som katt 47547606
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 466320672
66Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 465618792
67Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 463518402
68Sandnes, Hans JørgenOrkanen 463411913
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 460611424
70Mugford, SimonMessi ruler 458610404
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 454115442
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 453713243
73Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45219244
74Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 450121602
75Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 448912563
76BékaStjålne drømmer 44787206
77BékaSøt musikk 44617585
78Mugford, SimonMbappé ruler 44599424
79Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 444113043
80Dåsnes, NoraBare si ja 442010944
81Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 439912113
82Helgheim, OdinYggdrasil 43999664
83Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 436610514
84Mugford, SimonRonaldo ruler 43499264
85Tolo, MichelleFullmåne 431910514
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 429117482
87Kibuishi, KazuIldfuglen 428217952
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 427414362
89Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 424219962
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 423216422
91Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 423114103
92Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 422861560
93Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 417115132
94Sandnes, Hans JørgenOppslukt 41589974
95Norlund, DinaSnøkattprinsen 413512293
96Mugford, SimonNeymar ruler 41338364
97Kibuishi, KazuSupernova 409817282
98Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 409416352
99Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 40439354
100Helgheim, OdinLoke 40208184

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 185 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/10/2026 kl. 12:17:48


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As