100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1694538474
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1120730323
3Falch, MalinHarukkas ønske 1006020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 986924474
5Helgheim, OdinDrageviking 957819145
6Sotberg, VictorEdelmot 947019764
7Falch, MalinTrollriket 931623403
8Sotberg, VictorNekromanseren 929318255
9Falch, MalinKråkesøstrene 886221204
10Pilkey, DavHundemannen 866218304
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 845335122
12Mugford, SimonHaaland ruler 812116704
13Falch, MalinReisen til Røros 752817204
14Nordahl, VictorByen 731215024
15Helgheim, OdinFenrisulven 727020963
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 716813385
17Helgheim, OdinValhall 695215654
18Sandnes, Hans JørgenFrysninger 694514724
19Pilkey, DavHundemannen er på ballen 680513405
20Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 676318603
21Sandmæl, CathrineJenter 675714824
22Helgheim, OdinFimbulvinter 668617133
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 652230032
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 639416013
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 637713574
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 635415494
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 629412465
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 625817423
29Sotberg, VictorSkyggene 62289956
30Nordahl, VictorSkogen 621713064
31Pilkey, DavFarefulle høyder 615111415
32Sotberg, VictorBedrager 615014164
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 612610645
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 611522962
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 610911365
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 609012045
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 598616973
38Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 597417713
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 597111245
40Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 596517653
41Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 592625952
42Pilkey, DavDen røde rebell 59009176
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 586813304
44BékaHjertets hemmeligheter 58119536
45Pilkey, DavLoppenes herre 574211275
46Pilkey, DavI fri dressur 573511095
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 569716653
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 559320162
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 556315453
50Helgheim, OdinTordenguden 545311744
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 541219742
52Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 537012854
53Kibuishi, KazuByen bak skyene 535121032
54Nordahl, VictorRevefarmen 534510994
55Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 533819112
56Sandmæl, ChaBeseiret 533612414
57Pilkey, DavI kattepine 531710145
58BékaKjærlighetssorg 53068326
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 525213283
60Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 513819512
61Pilkey, DavMitt liv som katt 51257726
62Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 512221912
63BékaFeriefling 51207546
64Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 504212554
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 500920682
66Mugford, SimonMessi ruler 499210644
67Sandnes, Hans JørgenOrkanen 497911904
68Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 494411484
69Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 493118362
70Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489469210
71Mugford, SimonMbappé ruler 48949605
72Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 487115603
73Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 484113083
74Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48329415
75Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 481321852
76Dåsnes, NoraBare si ja 481111224
77BékaStjålne drømmer 47997286
78BékaSøt musikk 47917666
79Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 477213303
80Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 477013263
81Helgheim, OdinYggdrasil 47449704
82Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 473910684
83Mugford, SimonRonaldo ruler 47309415
84Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 472112063
85Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 463814363
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 461817752
87Tolo, MichelleFullmåne 459710614
88Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 456720152
89Kibuishi, KazuIldfuglen 456518032
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 456016642
91Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 454614443
92Mugford, SimonNeymar ruler 45218545
93Sandnes, Hans JørgenOppslukt 447310054
94Norlund, DinaSnøkattprinsen 445312313
95Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 442015302
96Oseman, AliceHjertestopper 441714742
97Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 440516632
98Helgheim, OdinLoke 43538285
99Kibuishi, KazuSupernova 435017482
100Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 43249544

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 182 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2471 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/10/2026 kl. 16:17:42


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As