100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1574238334
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1035030113
3Falch, MalinHarukkas ønske 936220714
4Falch, MalinVikingene og orakelet 910624393
5Helgheim, OdinDrageviking 881318514
6Sotberg, VictorEdelmot 876319604
7Falch, MalinTrollriket 865823333
8Sotberg, VictorNekromanseren 862218094
9Falch, MalinKråkesøstrene 822821113
10Pilkey, DavHundemannen 802018324
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 787835072
12Mugford, SimonHaaland ruler 737216524
13Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 677113125
14Nordahl, VictorByen 676814844
15Falch, MalinReisen til Røros 676416514
16Helgheim, OdinFenrisulven 671420923
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 649514534
18Helgheim, OdinValhall 645415474
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 635718463
20Sandmæl, CathrineJenter 630514744
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 630113334
22Helgheim, OdinFimbulvinter 624317113
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 606829962
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 602613484
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 601615943
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 597615583
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 588012474
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 581917333
29Sotberg, VictorSkyggene 57959775
30Nordahl, VictorSkogen 577412864
31Pilkey, DavFarefulle høyder 571911355
32Pilkey, DavForbrytelse og slafs 569411315
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 567722692
34Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 566510535
35Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 563917563
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 562911944
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 554316993
38Pilkey, DavDen røde rebell 55099096
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 549811074
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 549017563
41Sotberg, VictorBedrager 548413384
42Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 544825752
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 540013104
44BékaHjertets hemmeligheter 53659275
45Pilkey, DavI fri dressur 533511094
46Pilkey, DavLoppenes herre 532411154
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 530516423
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 529120202
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 518915373
50Helgheim, OdinTordenguden 508911654
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 508719472
52Pilkey, DavI kattepine 503210354
53Sandmæl, ChaBeseiret 499812484
54Kibuishi, KazuByen bak skyene 497520802
55Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 495912743
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 495518982
57BékaKjærlighetssorg 49408236
58Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 492913033
59Nordahl, VictorRevefarmen 489510784
60Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 488869210
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 483412703
62BékaFeriefling 47977506
63Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 479721792
64Pilkey, DavMitt liv som katt 47667636
65Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 468118812
66Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 466820672
67Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 464618402
68Sandnes, Hans JørgenOrkanen 464111913
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 460911424
70Mugford, SimonMessi ruler 458810404
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 455715442
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 454113243
73Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45369244
74Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 450721602
75Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 449812563
76BékaStjålne drømmer 44857196
77BékaSøt musikk 44767595
78Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 446913083
79Mugford, SimonMbappé ruler 44609424
80Dåsnes, NoraBare si ja 442610944
81Helgheim, OdinYggdrasil 44099674
82Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 440412113
83Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 437110514
84Mugford, SimonRonaldo ruler 43519264
85Tolo, MichelleFullmåne 432310514
86Kibuishi, KazuIldfuglen 429017952
87Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 428614362
88Kibuishi, KazuAlveprinsen 428517422
89Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 424614103
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 424416422
91Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 424019942
92Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 422861560
93Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 418515132
94Sandnes, Hans JørgenOppslukt 41649974
95Norlund, DinaSnøkattprinsen 414012293
96Mugford, SimonNeymar ruler 41338354
97Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 409316332
98Kibuishi, KazuSupernova 409117182
99Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 40539354
100Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 402817722

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 185 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/10/2026 kl. 14:17:13


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As