100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1681238474
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1112730323
3Falch, MalinHarukkas ønske 998020894
4Falch, MalinVikingene og orakelet 977324434
5Helgheim, OdinDrageviking 948419054
6Sotberg, VictorEdelmot 938919744
7Falch, MalinTrollriket 923523393
8Sotberg, VictorNekromanseren 921218225
9Falch, MalinKråkesøstrene 877821194
10Pilkey, DavHundemannen 858418244
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 838835152
12Mugford, SimonHaaland ruler 795816604
13Falch, MalinReisen til Røros 744717174
14Nordahl, VictorByen 726015054
15Helgheim, OdinFenrisulven 721920933
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 712813355
17Helgheim, OdinValhall 689815644
18Sandnes, Hans JørgenFrysninger 688014644
19Pilkey, DavHundemannen er på ballen 675213395
20Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 672918663
21Sandmæl, CathrineJenter 671114814
22Helgheim, OdinFimbulvinter 664017133
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 647330002
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 636716053
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 634613564
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 631515554
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 624312465
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 620617423
29Sotberg, VictorSkyggene 61969936
30Nordahl, VictorSkogen 615512984
31Pilkey, DavForbrytelse og slafs 611311455
32Pilkey, DavFarefulle høyder 609211425
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 608310645
34Sotberg, VictorBedrager 608314114
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 605222802
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 604812055
37Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 596617813
38Sandnes, Hans JørgenDypfryst 594016973
39Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 593617713
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 592411215
41Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 587225952
42Pilkey, DavDen røde rebell 58499186
43Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 582913314
44BékaHjertets hemmeligheter 57479516
45Pilkey, DavI fri dressur 569711085
46Pilkey, DavLoppenes herre 569311265
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 564216593
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 556220142
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 552915483
50Helgheim, OdinTordenguden 541811774
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 538919712
52Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 533312844
53Kibuishi, KazuByen bak skyene 531220982
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 530019032
55Nordahl, VictorRevefarmen 529910984
56Pilkey, DavI kattepine 528710145
57Sandmæl, ChaBeseiret 528012394
58BékaKjærlighetssorg 52618306
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 522813303
60Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 508421882
61Pilkey, DavMitt liv som katt 50817716
62BékaFeriefling 50757536
63Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 507319402
64Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 500712563
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 498320652
66Mugford, SimonMessi ruler 497210684
67Sandnes, Hans JørgenOrkanen 495811994
68Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 491211494
69Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 489818382
70Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489469210
71Mugford, SimonMbappé ruler 48559605
72Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 484715593
73Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 480313053
74Horst, Jørn LierOperasjon zombie 48029415
75BékaStjålne drømmer 47757286
76Dåsnes, NoraBare si ja 477511154
77Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 477121692
78BékaSøt musikk 47597656
79Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 473913273
80Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 473213263
81Helgheim, OdinYggdrasil 47049704
82Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 469510644
83Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 468812063
84Mugford, SimonRonaldo ruler 46769414
85Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 459214323
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 458217762
87Tolo, MichelleFullmåne 456310624
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 453114463
89Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 453020152
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 452716602
91Kibuishi, KazuIldfuglen 452117972
92Mugford, SimonNeymar ruler 44798545
93Sandnes, Hans JørgenOppslukt 44359964
94Norlund, DinaSnøkattprinsen 442112303
95Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 441115322
96Oseman, AliceHjertestopper 435814572
97Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 435716552
98Helgheim, OdinLoke 43398315
99Kibuishi, KazuSupernova 431817442
100Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 43049514

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 181 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2471 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 28/10/2026 kl. 15:17:40


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As