100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1616638394
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1067030203
3Falch, MalinHarukkas ønske 961020764
4Falch, MalinVikingene og orakelet 938624433
5Helgheim, OdinDrageviking 905418674
6Sotberg, VictorEdelmot 902019664
7Falch, MalinTrollriket 887123383
8Sotberg, VictorNekromanseren 885718074
9Falch, MalinKråkesøstrene 847221193
10Pilkey, DavHundemannen 822218214
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 809435072
12Mugford, SimonHaaland ruler 759616484
13Falch, MalinReisen til Røros 701916784
14Nordahl, VictorByen 696514924
15Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 691513325
16Helgheim, OdinFenrisulven 690920913
17Helgheim, OdinValhall 666415644
18Sandnes, Hans JørgenFrysninger 666214654
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 651218643
20Sandmæl, CathrineJenter 649114854
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 647613374
22Helgheim, OdinFimbulvinter 638717043
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 622029922
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 613913504
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 613215993
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 611315583
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 602612414
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 597617373
29Sotberg, VictorSkyggene 59659866
30Nordahl, VictorSkogen 593912934
31Pilkey, DavForbrytelse og slafs 588811405
32Pilkey, DavFarefulle høyder 587411395
33Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 584222862
34Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 583510565
35Pilkey, DavHundemannen håver inn 580711994
36Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 574517543
37Sotberg, VictorBedrager 574013794
38Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 570117653
39Sandnes, Hans JørgenDypfryst 569516903
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 566711135
41Pilkey, DavDen røde rebell 56529126
42Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 561413254
43Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 557425462
44BékaHjertets hemmeligheter 55039385
45Pilkey, DavLoppenes herre 548911284
46Pilkey, DavI fri dressur 548911084
47Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 542020412
48Kibuishi, KazuBølgerytteren 541616433
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 530215413
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 521119552
51Helgheim, OdinTordenguden 520511674
52Pilkey, DavI kattepine 515810305
53Sandmæl, ChaBeseiret 514512544
54Nordahl, VictorRevefarmen 511810954
55Kibuishi, KazuByen bak skyene 511820922
56Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 511812803
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 506219002
58BékaKjærlighetssorg 50578246
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 503413073
60Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 493712723
61Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 490521912
62BékaFeriefling 48937486
63Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489269210
64Pilkey, DavMitt liv som katt 48827656
65Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 486619172
66Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 480020762
67Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 476211544
68Sandnes, Hans JørgenOrkanen 474411923
69Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 473918422
70Mugford, SimonMessi ruler 473210474
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 466415473
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 465613243
73Mugford, SimonMbappé ruler 46479504
74Horst, Jørn LierOperasjon zombie 46279294
75BékaStjålne drømmer 46017236
76Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 460021532
77Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 459412683
78BékaSøt musikk 45907626
79Dåsnes, NoraBare si ja 457111114
80Helgheim, OdinYggdrasil 45589684
81Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 452613073
82Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 451712113
83Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 451710634
84Mugford, SimonRonaldo ruler 45059314
85Tolo, MichelleFullmåne 442210654
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 440217552
87Kibuishi, KazuIldfuglen 439017872
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 438414443
89Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 438114183
90Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 435919932
91Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 435316462
92Sandnes, Hans JørgenOppslukt 428010004
93Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 427615022
94Mugford, SimonNeymar ruler 42658415
95Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 423061550
96Oseman, AliceHjertestopper 418214392
97Kibuishi, KazuSupernova 418017402
98Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 417416382
99Norlund, DinaSnøkattprinsen 417312023
100Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 41469464

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 181 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2462 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/10/2026 kl. 15:17:31


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As