100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1527638194
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 999730043
3Falch, MalinHarukkas ønske 907420604
4Falch, MalinVikingene og orakelet 881024373
5Helgheim, OdinDrageviking 850718284
6Sotberg, VictorEdelmot 849719514
7Falch, MalinTrollriket 838723233
8Sotberg, VictorNekromanseren 833717904
9Falch, MalinKråkesøstrene 796621113
10Pilkey, DavHundemannen 776718294
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 762534942
12Mugford, SimonHaaland ruler 713416504
13Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 656712975
14Nordahl, VictorByen 655814744
15Helgheim, OdinFenrisulven 655120813
16Falch, MalinReisen til Røros 647116263
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 629514444
18Helgheim, OdinValhall 625815364
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 616718323
20Pilkey, DavHundemannen er på ballen 611113374
21Sandmæl, CathrineJenter 610514684
22Helgheim, OdinFimbulvinter 604517023
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 589329771
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 588716083
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 584113434
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 579915503
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 567112484
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 561717063
29Nordahl, VictorSkogen 560012804
30Sotberg, VictorSkyggene 55959745
31Pilkey, DavFarefulle høyder 553911354
32Pilkey, DavForbrytelse og slafs 553511304
33Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 553217593
34Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 552222592
35Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 551210585
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 544311964
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 538416973
38Pilkey, DavDen røde rebell 53469085
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 533011074
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 532417463
41Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 526713064
42Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 524725522
43Pilkey, DavI fri dressur 520911144
44BékaHjertets hemmeligheter 52029225
45Sotberg, VictorBedrager 519013053
46Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 514520222
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 512716163
48Pilkey, DavLoppenes herre 512011114
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 503215373
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 498219472
51Helgheim, OdinTordenguden 492511574
52Pilkey, DavI kattepine 488310344
53Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 487669210
54Sandmæl, ChaBeseiret 485612433
55Kibuishi, KazuByen bak skyene 482820672
56Nordahl, VictorRevefarmen 481610804
57Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 481312993
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 480218942
59BékaKjærlighetssorg 47958195
60Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 478812693
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 469612603
62Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 465921742
63BékaFeriefling 46327456
64Pilkey, DavMitt liv som katt 45887526
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 452520652
66Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 451018342
67Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 448718552
68Sandnes, Hans JørgenOrkanen 446611783
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 444611313
70Mugford, SimonMessi ruler 444210354
71Horst, Jørn LierOperasjon zombie 44239264
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 439813223
73Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 439612543
74Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 439015312
75Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 436621462
76BékaStjålne drømmer 43657146
77Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 434813123
78Mugford, SimonMbappé ruler 43219404
79BékaSøt musikk 43127495
80Helgheim, OdinYggdrasil 42639634
81Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 425212083
82Dåsnes, NoraBare si ja 424910763
83Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 422661560
84Mugford, SimonRonaldo ruler 42159214
85Tolo, MichelleFullmåne 419210404
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 418617432
87Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 418310344
88Kibuishi, KazuIldfuglen 414617902
89Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 412814252
90Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 412716432
91Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 411314112
92Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 411219792
93Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 404215112
94Sandnes, Hans JørgenOppslukt 39969804
95Mugford, SimonNeymar ruler 39948354
96Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 399316312
97Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 39859424
98Kibuishi, KazuSupernova 396117262
99Norlund, DinaSnøkattprinsen 395611973
100Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 391917572

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 185 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2452 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 14/10/2026 kl. 14:17:11


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As