100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1667138454
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1101530303
3Falch, MalinHarukkas ønske 989020884
4Falch, MalinVikingene og orakelet 968224463
5Helgheim, OdinDrageviking 939119014
6Sotberg, VictorEdelmot 931019724
7Falch, MalinTrollriket 914723403
8Sotberg, VictorNekromanseren 913018175
9Falch, MalinKråkesøstrene 871921244
10Pilkey, DavHundemannen 849918304
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 830635082
12Mugford, SimonHaaland ruler 788016624
13Falch, MalinReisen til Røros 733417094
14Nordahl, VictorByen 719515064
15Helgheim, OdinFenrisulven 713320903
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 708613345
17Helgheim, OdinValhall 685115664
18Sandnes, Hans JørgenFrysninger 682314654
19Pilkey, DavHundemannen er på ballen 669413424
20Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 667718623
21Sandmæl, CathrineJenter 663714794
22Helgheim, OdinFimbulvinter 658217153
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 640530012
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 633216043
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 629413474
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 625915564
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 619112434
28Sotberg, VictorSkyggene 61489936
29Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 613817423
30Nordahl, VictorSkogen 610312954
31Pilkey, DavForbrytelse og slafs 605311465
32Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 603410635
33Pilkey, DavFarefulle høyder 602911415
34Pilkey, DavHundemannen håver inn 599612024
35Sotberg, VictorBedrager 599414024
36Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 597922652
37Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 591117673
38Sandnes, Hans JørgenDypfryst 588016963
39Pilkey, DavNår villdyret våkner 587911235
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 587817693
41Pilkey, DavDen røde rebell 58019166
42Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 577413284
43Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 576925762
44BékaHjertets hemmeligheter 56869476
45Pilkey, DavLoppenes herre 564911285
46Pilkey, DavI fri dressur 563911085
47Kibuishi, KazuBølgerytteren 559616573
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 552420162
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 546415463
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 536119612
51Helgheim, OdinTordenguden 536011774
52Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 527912824
53Kibuishi, KazuByen bak skyene 527720962
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 526419272
55Nordahl, VictorRevefarmen 525611004
56Pilkey, DavI kattepine 524010205
57Sandmæl, ChaBeseiret 523412384
58BékaKjærlighetssorg 52048296
59Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 518713263
60Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 506121962
61BékaFeriefling 50357496
62Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 501919242
63Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 501512703
64Pilkey, DavMitt liv som katt 50157706
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 494820612
66Mugford, SimonMessi ruler 494710694
67Sandnes, Hans JørgenOrkanen 490711964
68Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 489369210
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 486811474
70Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 486418432
71Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 480415533
72Mugford, SimonMbappé ruler 47849584
73Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47579385
74Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 475612983
75Dåsnes, NoraBare si ja 474411224
76BékaStjålne drømmer 47337276
77Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 472521672
78BékaSøt musikk 47197656
79Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 468213213
80Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 468112133
81Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 467813163
82Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 467510664
83Helgheim, OdinYggdrasil 46609664
84Mugford, SimonRonaldo ruler 46419404
85Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 454714283
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 454517802
87Tolo, MichelleFullmåne 452610594
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 451714483
89Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 450016602
90Kibuishi, KazuIldfuglen 447717912
91Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 446519852
92Mugford, SimonNeymar ruler 44418575
93Sandnes, Hans JørgenOppslukt 43949974
94Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 437915332
95Norlund, DinaSnøkattprinsen 437512263
96Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 432216542
97Oseman, AliceHjertestopper 429514512
98Kibuishi, KazuSupernova 428817472
99Helgheim, OdinLoke 42848285
100Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 42749504

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 181 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2468 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/10/2026 kl. 13:17:49


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As