100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1555538284
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1020130093
3Falch, MalinHarukkas ønske 924120694
4Falch, MalinVikingene og orakelet 899224383
5Sotberg, VictorEdelmot 866219604
6Helgheim, OdinDrageviking 866218374
7Falch, MalinTrollriket 854123283
8Sotberg, VictorNekromanseren 849518024
9Falch, MalinKråkesøstrene 811821103
10Pilkey, DavHundemannen 791018314
11Kibuishi, KazuSteinvokteren 778035102
12Mugford, SimonHaaland ruler 727716454
13Nordahl, VictorByen 669514854
14Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 668413125
15Falch, MalinReisen til Røros 664916454
16Helgheim, OdinFenrisulven 663220873
17Sandnes, Hans JørgenFrysninger 639114454
18Helgheim, OdinValhall 639015474
19Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 627618473
20Sandmæl, CathrineJenter 623214754
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 622713354
22Helgheim, OdinFimbulvinter 616017063
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 598929912
24Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 593613584
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 593615963
26Sandnes, Hans JørgenIldsjø 590615563
27Pilkey, DavHundemannen og Superpus 579312454
28Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 573017253
29Sotberg, VictorSkyggene 57039735
30Nordahl, VictorSkogen 570212854
31Pilkey, DavFarefulle høyder 564311374
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 563622762
33Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 561810605
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 561311274
35Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 557017523
36Pilkey, DavHundemannen håver inn 554711954
37Sandnes, Hans JørgenDypfryst 547817003
38Pilkey, DavDen røde rebell 54349105
39Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 541217493
40Sotberg, VictorBedrager 538613334
41Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 538025802
42Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 536913134
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 536811014
44BékaHjertets hemmeligheter 53189265
45Pilkey, DavI fri dressur 527211104
46Kibuishi, KazuBølgerytteren 523516363
47Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 522720252
48Pilkey, DavLoppenes herre 521911134
49Sandnes, Hans JørgenHavgapet 512115423
50Helgheim, OdinTordenguden 503311654
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 500019252
52Pilkey, DavI kattepine 496710334
53Sandmæl, ChaBeseiret 493212453
54Kibuishi, KazuByen bak skyene 492020782
55Nordahl, VictorRevefarmen 491210874
56Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 489812753
57Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 488069210
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 487618922
59BékaKjærlighetssorg 48718215
60Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 485913043
61Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 478612693
62BékaFeriefling 47307486
63Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 472421792
64Pilkey, DavMitt liv som katt 46857576
65Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 460820652
66Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 459018812
67Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 456418362
68Sandnes, Hans JørgenOrkanen 456011843
69Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 453111383
70Mugford, SimonMessi ruler 452810374
71Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45239364
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 448213263
73Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 446015332
74Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 443912543
75Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 443521492
76BékaStjålne drømmer 44277186
77BékaSøt musikk 44167575
78Mugford, SimonMbappé ruler 44089414
79Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 440313063
80Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 435512153
81Helgheim, OdinYggdrasil 43539654
82Dåsnes, NoraBare si ja 434510864
83Mugford, SimonRonaldo ruler 43139244
84Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 431210504
85Tolo, MichelleFullmåne 428110514
86Kibuishi, KazuAlveprinsen 425517462
87Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 422861560
88Kibuishi, KazuIldfuglen 421117912
89Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 418816482
90Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 418814282
91Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 418619832
92Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 416514032
93Norlund, DinaSnøkattprinsen 410412313
94Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 409715092
95Mugford, SimonNeymar ruler 40798344
96Sandnes, Hans JørgenOppslukt 40779864
97Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 406016442
98Kibuishi, KazuSupernova 404817362
99Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 40079364
100Helgheim, OdinLoke 39898194

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 185 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2453 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/10/2026 kl. 14:17:22


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As