1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1649138394
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1090830343
3Falch, MalinHarukkas ønske 979820854
4Falch, MalinVikingene og orakelet 957724463
5Helgheim, OdinDrageviking 931919004
6Sotberg, VictorEdelmot 921119704
7Falch, MalinTrollriket 904723393
8Sotberg, VictorNekromanseren 903318114
9Falch, MalinKråkesøstrene 864121224
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 845831512
11Pilkey, DavHundemannen 844418484
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 826335242
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 785211796
14Mugford, SimonHaaland ruler 780316664
15Falch, MalinReisen til Røros 723617034
16Nordahl, VictorByen 709914984
17Helgheim, OdinFenrisulven 706620903
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 702913345
19Helgheim, OdinValhall 681215694
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 675614664
21Pilkey, DavHundemannen er på ballen 663213414
22Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 663018643
23Sandmæl, CathrineJenter 661314874
24Helgheim, OdinFimbulvinter 650517103
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 642830712
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 628016233
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 625113514
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 620712634
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 620215593
30Horst, Jørn LierTvilen 608812194
31Sotberg, VictorSkyggene 60859866
32Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 608117413
33Nordahl, VictorSkogen 604712954
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 602611495
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 601523312
36Pilkey, DavFarefulle høyder 598511415
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 596810625
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 595212054
39Sotberg, VictorBedrager 590913944
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 585917783
41Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 585717623
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 581616963
43Pilkey, DavNår villdyret våkner 581311205
44Pilkey, DavDen røde rebell 57529166
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 568925632
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 566913194
47BékaHjertets hemmeligheter 56279425
48Pilkey, DavLoppenes herre 560811314
49Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55927577
50Pilkey, DavI fri dressur 559211115
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 553316563
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 549520272
53Horst, Jørn LierDen siste saken 545615083
54Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 543680330
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 542715463
56Helgheim, OdinTordenguden 531411774
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 531019912
58Strout, ElizabethDet vi aldri sier 530915623
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 526419672
60Pilkey, DavI kattepine 524210285
61Kibuishi, KazuByen bak skyene 524221082
62Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 523112864
63Sandmæl, ChaBeseiret 522012524
64Nordahl, VictorRevefarmen 520310974
65BékaKjærlighetssorg 51548286
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 513813223
67Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503857450
68Ravatn, AgnesDoggerland 503513193
69Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 503021992
70Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
71Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
72Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 499319392
73Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 499112733
74BékaFeriefling 49857486
75Pilkey, DavMitt liv som katt 49827706
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 492221122
77Mugford, SimonMessi ruler 488810704
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 488511994
79Strömberg, SaraSot 48507106
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 484711514
81Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 484318602
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 479712873
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 475215493
84Mugford, SimonMbappé ruler 47329574
85Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 470521912
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47049345
87BékaStjålne drømmer 47027276
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 469412743
89Dåsnes, NoraBare si ja 469011184
90BékaSøt musikk 46627646
91Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 464213173
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 464013193
93Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 464012143
94Helgheim, OdinYggdrasil 46299694
95Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 462210694
96Mugford, SimonRonaldo ruler 45839364
97 Verkstedhåndboka 454277320
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 448914253
99Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 448314543
100Tolo, MichelleFullmåne 447810574
101Kibuishi, KazuAlveprinsen 447217672
102Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 446716672
103Kibuishi, KazuIldfuglen 444217902
104Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 444220022
105Strömberg, SaraSkygger 44277835
106Mugford, SimonNeymar ruler 43918545
107Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 437115422
108Nesbø, JoNådeskudd 437115912
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 435810034
110Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434463870
111Norlund, DinaSnøkattprinsen 432712223
112Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 431720892
113Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 428516632
114Helgheim, OdinLoke 42438275
115Kibuishi, KazuSupernova 424317482
116Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 424218232
117Oseman, AliceHjertestopper 423914462
118Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 42299474
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 419017152
120Horst, Jørn LierOperasjon traktor 41299944
121Lykke, NinaHvor er de voksne? 41259884
122Horst, Jørn LierSkriket 411912693
123Mugford, SimonØdegaard ruler 40876875
124Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 40818624
125Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 40778544
126Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 404714492
127Aune, ThomasFotballhelter 403411553
128Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 403316592
129Aune, ThomasFotballrekorder 402410733
130Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 40199474
131Sandmæl, ChaKnust 400510963
132Horst, Jørn LierOperasjon Radius 398613582
133Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39427005
134Engman, PascalKlanen 39384289
135Mugford, SimonSalah ruler 39138754
136Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 391017142
137Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 39069793
138Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 389913352
139Kinney, JeffSalig røre 38819863
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 387915802
141Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38498414
142Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 383212922
143Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 381619501
144Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38139563
145Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 381015412
146Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 379211223
147Fretheim, EvaKråketronen 37905007
148Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37638864
149Läckberg, CamillaSørgekonen 37414398
150Kinney, JeffBruk huet! 373610323
151Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37347015
152Nesbø, JoMinnesota : roman 371917392
153Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 371815092
154Kinney, JeffGode, gamle dager 370816272
155Sandmæl, ChaAngrepet 370810253
156Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 37077145
157Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 370710993
158Horst, Jørn LierUtskudd 370111303
159Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 369812782
160Kinney, JeffRodrick ruler 367518841
161Mæhle, LarsStormen 36667125
162Mugford, SimonBellingham ruler 36537464
163Kinney, JeffSiste stikk 363017162
164Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 355914702
165Jæger, JørgenNarrespill 354511203
166Kinney, JeffNedsmelting 354113062
167GijéVelkommen til Pandoria 35399623
168Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 35287634
169Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 35249713
170Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35119363
171Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 35068444
172Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 350410543
173Brinck, CamillaJakten på gullosten 349310223
174Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34606205
175Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 34515915
176Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 34457684
177Kinney, JeffPå dypt vann 344413032
178Mugford, SimonZlatan ruler 34148524
179Ohlsson, KristinaNattanker 33999143
180Mjønes, Johan B.Spuria : roman 339211822
181Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 338543710
182Dåsnes, NoraLa skogen leve! 338410313
183Mugford, SimonRashford ruler 33756994
184Mugford, SimonKane ruler 33707114
185Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 336410963
186Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 33476065
187Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 333716721
188Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 333510273
189Mæhle, LarsBallongferden 33356435
190Kinney, JeffSamling i bånn 333510053
191Kinney, JeffFüllstappa bleie 331810743
192Telgemeier, RainaEn genial idé 33018563
193Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 32868194
194Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 327410733
195Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 327315542
196Kinney, JeffDen brutale sannheten 327018791
197Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 326343910
198Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32544986
199Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324237010
200Mugford, SimonDe Bruyne ruler 32387064
201Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32369253
202Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 322239580
203Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32199563
204Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 32088483
205Mugford, SimonVan Dijk ruler 32066105
206Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 319813062
207Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31909523
208Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 318510503
209Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 317213422
210Galligan, GaleGuttegærne Stacey 31716704
211Kinney, JeffHjem, kjære hjem 316912532
212McFadden, FreidaKjære Debbie 316810143
213Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31519913
214McFadden, FreidaHushjelpen 31487184
215Kinney, JeffFestbrems 31355745
216Mjelde, CharlotteFelix har følelser 31336914
217Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 313012932
218Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31138303
219Norman, Mona GriviDen hvite løven 310310462
220Våhlund, EliasSuperskurker 30784726
221Mugford, SimonSaka ruler 30485865
222Mugford, SimonBarcelona ruler 30265255
223Petterson, PerDu er hjemme nå 30247993
224Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30148123
225Kinney, JeffDobbel innsats 300411352
226Mugford, SimonLiverpool ruler 29886414
227Perrin, ValérieTata 29728813
228Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 29614696
229Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 29604516
230Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29525515
231Våhlund, EliasDen lengste natten 29306534
232Kinney, JeffFerieparadiset 292617701
233McEwan, IanHva vi kan vite 29247943
234Mugford, SimonVinícius jr. ruler 29234965
235Valle, OdaTre er én for mye 29218363
236Våhlund, EliasTilbake 29156784
237Renberg, ToreEt livsforsøk 291513042
238Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 29066394
239Mæhle, LarsEgget 28964945
240Våhlund, EliasAlle lyver 28945195
241Riley, LucindaKjærlighetssangen 28939153
242Mæhle, LarsReisen 28924516
243Kinney, JeffBrakkesyke 288315691
244Mæhle, LarsBestevennen 28654536
245Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28607853
246Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 28564696
247Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 28558603
248Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 28548993
249Horst, Jørn LierSalamandergåten 285120461
250Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284234080
251Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 28416084
252Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 28334007
253Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28277843
254Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 28234755
255Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 28124516
256Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 28018013
257Strömberg, SaraSkred 27954486
258Våhlund, EliasEn ny venn 27945784
259Mæhle, LarsSjøuhyret 27934646
260Mugford, SimonLewandowski ruler 27795395
261Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 27786824
262Fretheim, EvaPapirdukkene 27688443
263Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 27646304
264Mæhle, LarsSkattejakten 27464266
265Strout, ElizabethFortell meg alt 27377643
266Mugford, SimonYamal ruler 27374695
267Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535080
268Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 27245894
269West, TraceyJorddragen våkner 27155664
270Brinck, CamillaI duejegernes grep 27098243
271Våhlund, EliasHåpløst 27047193
272Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27036394
273Mæhle, LarsVulkanen 27023787
274Telgemeier, RainaDen første krangelen 26986863
275Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 26925365
276Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 269010102
277Mæhle, LarsHalloween-festen 26754386
278Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 26656064
279Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 26405934
280Kinney, JeffHundedager 263412692
281Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 26305265
282Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 262810402
283Kinney, JeffTøffe tider 262413901
284Tolo, MichellePoltergeist 26207933
285McFadden, FreidaKollisjonen 26149842
286Dahl, RoaldMatilda 260516131
287Mæhle, LarsHemmeligheten 25904036
288Telgemeier, RainaStoresøstre 25856513
289Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25853796
290Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
291Galligan, GaleEn helt umulig jobb 25816104
292Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25744415
293Strömberg, SaraSkinn 25714575
294Galligan, GaleDen store festen 25515574
295Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25518932
296Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25457303
297Brinck, CamillaEn uventet vending 25396823
298Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 251610342
299Heivoll, GauteHimmelens krystall 25075994
300Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 25013926
301Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25004565
302Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 24956283
303Fretheim, EvaDronningland : krim 24848762
304Kinney, JeffFemte hjul på vogna 247013411
305Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 24585654
306Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 245510802
307Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 24487073
308Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 244510962
309Epstein, GabrielaDen nye jenta 24443856
310Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24308842
311Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24275234
312Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24104685
313Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24099162
314Sandmæl, ChaFanget 24065724
315Kjetun, MariVerdens kjemper 24046693
316Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24034924
317Brinck, CamillaDen siste kampen 23977283
318McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23914874
319Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23864505
320Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23866103
321Callin, PetterErgo : fysikk 1 237030900
322De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23684505
323Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 23655854
324Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 23646763
325Theorin, JohanNattgjestene 23634285
326Våhlund, EliasUlvene kommer 23616123
327Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23506083
328Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23367713
329Mugford, SimonGrealish ruler 23314754
330Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23184325
331Brinck, CamillaDen låste portalen 23145404
332Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23047463
333Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22977233
334Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
335Backman, FredrikMine venner 22947233
336Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 22945184
337De la Motte, AndersNattjegeren 22892648
338Burke, Caro ClaireYesteryear 227812941
339Mugford, SimonMané ruler 22725014
340Våhlund, EliasForsvunnet 22516443
341McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22474834
342Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224427910
343Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22378662
344Halsnes, LineTøffe kjøretøy 22325733
345Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 22317822
346Holsve, Mari MoenI pappas hode 22296803
347Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22243486
348Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22198372
349GijéKyprians hemmelighet 22176833
350Sten, VivecaBenåderen 21962558
351Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21944674
352Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21876633
353Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21873506
354Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21826333
355Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 21813406
356Fosse, JonVaim : roman 21776253
357Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21759202
358Toriyama, AkiraDragon ball 21647852
359Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 215810562
360Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21568382
361Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21549712
362Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 21537392
363Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21493945
364Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21418842
365Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21394684
366Totland, AndersMamma på dass 213710052
367Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21373406
368Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21367502
369Horst, Jørn LierTørt land 213611271
370Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 213510711
371Halsnes, LineTøffe dinosaurer 21326183
372Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21327622
373Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21205353
374Engman, PascalIngen 21173166
375Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21168542
376Enger, ThomasSår 21152787
377Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21112987
378Græsli, HansKompass : geografi vgs 210924600
379Stranger, SimonStranger : roman 20955234
380Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 20935693
381Våhlund, EliasAlene 20775034
382Sandmæl, CharlotteForrådt 20714954
383Walden, AndrevJævla menn 20678242
384Mathismoen, OleStore dyr 20676013
385Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20554624
386Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20528072
387Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 20504194
388Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20476862
389Mæhle, LarsAprilspøken 20442667
390West, TraceyMysteriet med soldragen 20443985
391Røed, HenningHai! 20434454
392Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
393Blomqvist, FredrikNordlyset 20384754
394Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 20374924
395Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 20339522
396Sandmæl, ChaSåret 20264764
397Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 202510131
398Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20244474
399Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20245103
400Engman, PascalAlbinoen 20152627
401Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20145173
402Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20105053
403Mæhle, LarsRasmus rydder 20033206
404Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19955073
405Mugford, SimonPogba ruler 19864044
406Emanuelsen, BirgerOdysseen 19864964
407Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19815003
408Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197526450
409Sandmæl, ChaForrådt 19724424
410Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19594634
411West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19572717
412Pilkey, DavBedre sammen 19503295
413Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 19506982
414Carr, GarrettGutten fra havet 19447412
415Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19448952
416Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19396652
417Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19342697
418Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191729380
419Moyes, JojoVi bor alle her 191410031
420Mugford, SimonVM-heltene ruler 19093775
421Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19094803
422Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 19062746
423Aune, ThomasFotballklubber 19056243
424Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 18917202
425Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18916183
426Norman, Mona GriviLure lemurer 18886083
427Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 18885253
428West, TraceyVanndragens hemmelighet 18863485
429Snashall, SarahHunder og valper 18826123
430Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18813984
431Dahl, RoaldHeksene 188010131
432Mugford, SimonSon ruler 18753195
433Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18754404
434Moore, LizGuden over skogene 18755513
435Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18696682
436Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 18636242
437Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18623635
438Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 185210191
439Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 18506302
440Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18495133
441Sotberg, VictorBare Victor 184418141
442Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18423794
443Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18365203
444Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 183410741
445Probert, TimKampen mot mørket 18334903
446Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18334713
447Lindahl, LenaAlle må bæsje 18325133
448Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18242058
449Mugford, SimonPalmer ruler 18082976
450Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18006522
451Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 17946112
452Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17933884
453Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17904234
454Mjelde, CharlotteFelix krangler 17903035
455Nesbø, JoFlaggermusmannen 17886422
456Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17874733
457West, TraceyGulldragens skatt 17872876
458Fiske, AnnaHallo natta! 17804244
459Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17794014
460Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17793874
461Teige, TrudeÉn for alle 17789441
462Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 17775463
463Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 177014761
464Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17675223
465Hoover, ColleenVerity 17559591
466Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17502975
467Halsnes, LineTøffe maskiner 17485283
468Giske, RuneTreningsledelse 174422510
469Merz, AnaSkal bare 17424603
470Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17422945
471Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17322766
472Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 17325263
473Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17313405
474Minier, BernardDe utslettede 17305063
475Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17286472
476Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 17213135
477Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17162516
478Norman, Mona GriviPumaproblemet 17166092
479Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17146242
480Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17105083
481Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17093325
482Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17033964
483Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 17022716
484Witherspoon, ReeseUten et ord 17014074
485Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 16894443
486Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16829021
487Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16695582
488Pilkey, DavHvordan vinne venner 16642726
489Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16638501
490Bjørk, SamuelBomberen 16586252
491Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16563574
492Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165624870
493Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16515303
494Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16514423
495De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16462028
496Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16454773
497Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16445013
498Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16412716
499Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 16379291
500Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16377382
501Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16334423
502Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16335692
503Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16326212
504Riordan, RickLyntyven 16306642
505Norman, Mona GriviTigertrøbbel 16307622
506Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 16244203
507Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16245393
508Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16234993
509Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16195712
510Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16157492
511GijéJakten på opprinnelsen 16054743
512Assarasakorn, MichelePotegjengen 16052685
513Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 16032685
514Hunter, ErinTilbake til villmarken 16036862
515Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16017222
516Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16013474
517Mæhle, LarsTrampolinetullball 16002356
518Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15972326
519Flatland, HelgaEt liv forbi 15976322
520Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15956892
521Tolo, MichelleDet første møtet 15944343
522Norman, Mona GriviGepardgåten 15945542
523Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15934823
524Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 15896822
525Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 158622090
526Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15825622
527Moyes, JojoI ly av regnet 15791918
528Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15746922
529Eggen, TorgrimBlodet 15685193
530Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15593794
531Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 15582635
532Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15553304
533Akerlie, IbenLars er lol 155316480
534Våhlund, EliasHåndboka 15535073
535Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15525013
536Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 15453454
537Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15432895
538Gumpaw, FelixFørste sak 15432905
539Krien, DanielaMitt tredje liv 15422316
540Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15392885
541Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15382995
542Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15322655
543Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
544Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15296012
545Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15272067
546Sager, RileyHun som ble igjen 15213035
547Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15184923
548Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15134343
549Donaldson, JuliaGruffalo 15133734
550Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15114243
551Holowaty, LaurenPeppas brannbil 15082575
552Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 15072186
553Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 15046712
554Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15042456
555Røed, HenningMonstre i dypet 15034743
556Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15015082
557Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14994703
558Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 14994433
559Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14983923
560Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 14954723
561Oseman, AliceHeartstopper 14938701
562West, TraceyGiftdragens sang 14892725
563Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14892505
564Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14873274
565Egeland, TomSatans segl 14847252
566Lemire, SabineMira 14843853
567Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14762505
568Michaelides, AlexDen tause pasienten 14765032
569Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14703004
570Smart, JamieApekatt mot harepus 14702835
571Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14653554
572Telgemeier, RainaDrama 14633134
573Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14623394
574Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14622655
575Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 14575672
576Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14574363
577Halsnes, LineTøffe dyr 14574483
578Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 14563454
579Lindmo, ArneReisen til Atlantis 14533624
580Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 145211531
581 Aktivitetslære 145024250
582Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14505292
583Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14482655
584Kjetun, MariSøt og farlig 14482735
585Engman, PascalBestselger 14472755
586Bjerkeland, IngvildUdyr 144110141
587Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14403254
588Peers, BobbieLuridiumstyven 14399041
589Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 14374433
590Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 14372545
591Sveen, GardSkalpjegeren 14362655
592Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14343314
593Higgins, CamGøy på landet 14323164
594Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14314143
595Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14293384
596Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14293763
597Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 14283274
598Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14276212
599Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14263454
600Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 142225520
601Ravatn, AgnesGjestene : roman 14213084
602Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14201977
603Montefiore, SantaDen siste sangen 14171877
604Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141620750
605Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14152924
606Mæhle, LarsRasmus og fargene 14132316
607Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14104443
608Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14094343
609Riley, LucindaSkjult skjønnhet 140811321
610Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14074463
611Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14073244
612Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14051837
613Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140418770
614Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14042505
615Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14013404
616Jensen, Jens HenrikInterregnum 13971857
617Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 139611701
618Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13937421
619Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13938641
620Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13932415
621Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
622Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13902555
623Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13892276
624Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13843004
625Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13833503
626Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13823064
627Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13813224
628Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13802246
629Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13794842
630Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13782495
631Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13783004
632Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 13774213
633Telgemeier, RainaSmil 13762904
634Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13762495
635Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13722186
636Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13721857
637Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13695322
638Fossum, KarinAller kjæreste : roman 13678611
639Probert, TimSkyggen 13663004
640Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13654293
641Sharif, GulraizHør her'a! 136119900
642Nesbø, JoBlodmåne 135913600
643Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13595882
644Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13562006
645Norman, Mona GriviHaien kommer! 13554962
646Østerbø, AnitaIngrids valg 13512295
647Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13498001
648Arvola, IngeborgUlvespor 13493154
649Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13462246
650Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13463004
651Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13423344
652Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13414522
653Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13405032
654Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13378701
655Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13344423
656West, TraceySølvdragens glans 13322186
657Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13305692
658Willems, MoJeg brakk snabelen! 13272714
659Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13253433
660Samdal, PederMer enn en spiller 13195062
661Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13172644
662Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 13152116
663Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13145292
664Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13114572
665Fjell, Jan-ErikTvilen 13111926
666De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13074003
667Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 13052864
668Walliams, DavidGangster-bestemor 13039711
669Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13028181
670Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13002036
671Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12992026
672Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12992016
673Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 12963533
674Våhlund, EliasRøde maske 12954013
675Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 12932964
676Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 12923263
677Linde, HeidiAnnenhver uke 12876302
678Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12832325
679Norman, Mona GriviDinosauregget 12824362
680Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 12813423
681Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12762116
682Tilrem, MartinEt jentebarn 12762465
683Stene, Gert-OlavForbannelsen 12754043
684Ahnhem, StefanGenerasjon null 12715172
685Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 126710781
686Keegan, ClaireOver blå enger 12624432
687Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12594522
688Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12583323
689Jamtli, John S.Grenselos 12565282
690Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12522335
691Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12522485
692Dragland, LiseHvem i jungelen? 12512295
693Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12493014
694Loe, ErlendKukene = : Kukane 12402395
695Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12405622
696Homme, Annika Linn VerdalLava 12394502
697Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12384132
698Hamsun, KnutMarkens grøde 12377431
699Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123414780
700Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12311816
701Engman, PascalKrigen 12263044
702Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12264152
703Rosenfeldt, HansHøstebarn 122611310
704Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12241996
705West, TraceyIlddragens kraft 12212385
706Bergstrøm, HasseRettslære 1 122118670
707Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12193004
708Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12161737
709Murakami, HarukiKafka på stranden 12132814
710Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 12121488
711Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12106991
712Smart, JamieMenneskene kommer! 12082185
713Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12061986
714Rees, TracyDen gylne fjær 12043533
715Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12031986
716Engman, PascalNomaden 12011836
717Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 12008621
718Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11991946
719West, TraceyIsdragens frost 11982385
720Dragland, LiseHvem i skogen? 11972524
721Lane, SorayaDen argentinske datteren 11961547
722Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11933163
723West, TraceyJakten på lyndragen 11932275
724Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11927861
725Renberg, ToreDu er så lys : roman 11919011
726Hoover, ColleenSkadeskutt 11873253
727Snashall, SarahKatter og kattunger 11873603
728Wisting, AlexanderArven 11862105
729Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11832005
730Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11833483
731McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11821448
732Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11825382
733Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11814792
734Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 11812884
735Telgemeier, RainaSøstre 11802195
736De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11801587
737Kuhn, CamillaLøs tann 11792394
738Hafstad, StianMinnetyven 11795462
739Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11782624
740Nordahl, VictorReveflammene 11712754
741Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11703323
742Ewo, JonMonster! 11623113
743Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11591726
744Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11593123
745Nygaard, Peder HornsethSupernova 11584832
746Willems, MoVi er i en bok! 11552404
747Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11552844
748Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11542285
749Phoenix, H.L.Håpet 11492864
750Biedermann, NelioLázár 11492125
751Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11485632
752Horst, Jørn LierOffer 11479981
753Dragland, LiseHvem i havet? 11472225
754Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11462834
755Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11463952
756Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
757Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11401945
758Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
759Hjorth, MichaelVoldens øy 11391269
760Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11382744
761Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113716540
762Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11343882
763Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11341577
764Horst, Jørn LierArr 11328251
765Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11301995
766Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
767Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11264642
768Lindahl, LenaAlle må sove 11213173
769Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 11215072
770Peers, BobbieNudelpuddelen 11182833
771Walliams, DavidVerdens verste barn 11188161
772Handford, MartinDen fantastiske reisen 11162215
773Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11152195
774Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11122195
775Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11113842
776Schulman, NinniNetter uten daggry 11111229
777Hoover, ColleenDet ender med oss 111110641
778Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
779Willems, MoSe hva jeg kan! 11061985
780Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 11041646
781Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 11031925
782Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11035102
783Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11023113
784Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 11001816
785Øverli, FrodeFrida i Aquador 10973213
786Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10972125
787Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10961507
788Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10955092
789CopycatHermegås 10941377
790James, EricaVeien hjem 10931387
791Jacobsen, RoyDe usynlige 10915851
792CampingCamping 10891358
793Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10824102
794West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10821855
795Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10813862
796Ewo, JonBø! 10812095
797Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10801965
798Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 108012960
799Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 108018370
800Daddy putdownNatta med Pappa 10781447
801Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10784062
802Horst, Jørn LierMaltesergåten 10776031
803Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 10753023
804Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 10751716
805Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 10753982
806Perrin, ValérieDe tre 10742773
807El Bakali, JavadEngstelig svarting 10733463
808Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215790
809Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10682214
810Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10661616
811Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
812Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10643413
813Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10611925
814Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
815Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10612404
816Spont, SiriMolly er min 10592424
817Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10592803
818Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10561766
819Raja, Abid Q.Kismat 10552194
820Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10553213
821Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10531975
822Child, LeeFluktplanen 10528491
823Mæhle, LarsTannfetøys 10481636
824Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10464062
825Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10442134
826Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104418260
827Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10442673
828Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10423423
829Willems, MoVi drar på kjøretur! 10391985
830Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10394522
831Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 10384632
832Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
833CharadesMimelek 10341437
834De la Motte, AndersRustskogen 10311666
835Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10313522
836Dahl, RoaldSVK 10303932
837Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10291895
838Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10283123
839Willander Lambrell, JohnDen som vet 10282574
840Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10281895
841Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10263852
842Ohlsson, KristinaKristuskransen 10247741
843Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10232713
844Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10213023
845Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10201955
846Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10182184
847Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10151865
848Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10141775
849Lindman, MerviMinsten baker 10141606
850Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10131616
851Geard, AmandaMåneporten 10123642
852Härjegård, KarinSyersken og friheten 10121287
853Brinck, CamillaNå er det leggetid 10091925
854Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10091606
855Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 100918470
856Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 100542480
857Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 10042653
858Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417930
859Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10031377
860Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 10033442
861Lieske, DanielEn ny verden 10031815
862Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 10023772
863Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 10021586
864Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 10021566
865Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10002204
866Yoga ballYogaball 9991198
867Horst, Jørn LierForræderen 99810270
868Nore, AslakAlliansen : roman 9981656
869Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9943922
870Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
871Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9923802
872Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9921486
873Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9903352
874Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9893702
875Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 98710490
876Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9855331
877Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9844102
878Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9843582
879Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9848001
880Probert, TimMørketiden 9811945
881Dahl, AlexEn perfekt mor 9805171
882Hammer, ElisabethBeleiret 9791168
883Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9781596
884Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 9755211
885Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9734752
886Østby, AnneDuften av sjasmin 9731785
887Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9728001
888Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9711895
889Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9711705
890Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9701556
891Winick, JuddDet store buldrende braket 9702893
892Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9702274
893Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9692633
894GijéDen mystiske forsvinningen 9682463
895Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9671935
896Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
897Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9657331
898Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9642503
899Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9631925
900Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9636391
901Jacobsen, Jenny J.Små poter 9621775
902Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9624572
903Horst, Jørn LierNullpunkt 9612144
904Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9601287
905Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9584422
906Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9543103
907Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9531725
908Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9533023
909Nesbø, JoRødstrupe 9523592
910Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9511865
911Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9501586
912Lindman, MerviMinsten har en potte 9491625
913Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9488001
914Lyng, SandraHeia Corny 9471546
915Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9459001
916Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9442084
917Lahlum, Hans OlavPakten 9433392
918Raknes, LinaÅse og Kjeks 9432683
919Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9413392
920Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9382463
921West, TraceyTordendragens brøl 9381865
922Brinck, CamillaMusse & Helium på eventyr 9381715
923Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93613010
924Barky boatsBarkebåter 9361197
925Mæhle, LarsHvor er myggen? 9321346
926Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9312533
927Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9295921
928Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9263033
929Horst, Jørn LierSlagside 9246881
930Jacobsen, RoyDelirium 9219660
931Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9202793
932Banke, PeterAlt om Neymar 9203242
933Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9192174
934Castle, PaulKringle og Finn 9182044
935Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9168701
936Szalay, DavidKjøtt 9161307
937Grebe, CamillaJentene og mørket 9148981
938Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91312490
939Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9132174
940Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9132843
941Dahl, RoaldDustene 9123692
942Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9112014
943Marcus, HåkonVilldyr 9105231
944Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9091535
945Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9072583
946Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9071406
947Deutsch, BarryDen tapte arving 9071486
948Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9063003
949Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
950Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 9041984
951Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 9042583
952Klepp, AnneliGullunge-tabber 9033202
953Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9011525
954Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8961267
955Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8952174
956Kinsky, EstherRombo 8931545
957Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8932253
958Linde, HeidiFørstelinja : roman 8932054
959Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 8921745
960Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8912733
961Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8901804
962Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8891804
963Bjøranger, TerjeTaperen 8884182
964Strout, ElizabethLucy ved havet 8881376
965Stai, KariFlaut 8881914
966Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 8875071
967Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8861705
968Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8851954
969Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8854501
970Peers, BobbieSnøfreserduellen 8842363
971Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88412650
972Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 88413660
973Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8831247
974Borge, NinaJakob på vippepunktet 8826241
975Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8811326
976Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8808501
977Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8801237
978Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8781276
979Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8784841
980BingoBingo 8781217
981Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8772503
982West, TraceyMånedragens reise 8761685
983Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8751685
984Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8758421
985Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8743242
986Stokke, NilsI maurtua 8731356
987Hunter, ErinKnust idyll 8732154
988Linde, HeidiKlasseboka 8723072
989Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8702982
990Jolley, DanKnust idyll 8692104
991Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86812290
992Callin, PetterErgo : fysikk 2 86812200
993Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 8671246
994Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8662633
995Mæhle, LarsPiratproblemer 8661366
996Lemire, SabineMira : #reise #Paris #savn 8642104
997Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
998Muncaster, HarrietDen nye skolen 8621306
999Christiansen, Pål H.Matboksen 8602503
1000Nesbø, JoKakerlakkene 8593482

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/10/2026 kl. 12:25:06


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As