1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1567038324
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1031430153
3Falch, MalinHarukkas ønske 932020714
4Falch, MalinVikingene og orakelet 906224393
5Helgheim, OdinDrageviking 875318494
6Sotberg, VictorEdelmot 874019604
7Falch, MalinTrollriket 861723343
8Sotberg, VictorNekromanseren 858118094
9Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 821531512
10Falch, MalinKråkesøstrene 819721143
11Pilkey, DavHundemannen 803618544
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 789535262
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 759411796
14Mugford, SimonHaaland ruler 736916564
15Nordahl, VictorByen 673414844
16Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 671413125
17Falch, MalinReisen til Røros 670716514
18Helgheim, OdinFenrisulven 669120923
19Sandnes, Hans JørgenFrysninger 645714534
20Helgheim, OdinValhall 644415514
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 630918463
22Pilkey, DavHundemannen er på ballen 627913344
23Sandmæl, CathrineJenter 627614764
24Helgheim, OdinFimbulvinter 621717113
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 614430841
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 598016153
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 595613474
28Sandnes, Hans JørgenIldsjø 594715583
29Pilkey, DavHundemannen og Superpus 592112694
30Horst, Jørn LierTvilen 590012164
31Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 579217333
32Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 576423452
33Sotberg, VictorSkyggene 57529765
34Nordahl, VictorSkogen 574912874
35Pilkey, DavForbrytelse og slafs 568711345
36Pilkey, DavFarefulle høyder 568211355
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 563910535
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 560011964
39Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 559817553
40Sandnes, Hans JørgenDypfryst 551716993
41Pilkey, DavDen røde rebell 54859096
42Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 548017563
43Sotberg, VictorBedrager 544913374
44Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 542625752
45Pilkey, DavNår villdyret våkner 541011004
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 540813144
47Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 539180360
48Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53707567
49BékaHjertets hemmeligheter 53469295
50Pilkey, DavI fri dressur 531711114
51Horst, Jørn LierDen siste saken 530115093
52Pilkey, DavLoppenes herre 528011164
53Kibuishi, KazuBølgerytteren 527716423
54Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 527420342
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 516215393
56Helgheim, OdinTordenguden 507111644
57Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 504319752
58Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 502858770
59Strout, ElizabethDet vi aldri sier 502715603
60Pilkey, DavI kattepine 500410324
61Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499070740
62Sandmæl, ChaBeseiret 499012553
63Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
64Kibuishi, KazuByen bak skyene 497620962
65Nordahl, VictorRevefarmen 494410884
66Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 494412773
67Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 494319322
68BékaKjærlighetssorg 49068235
69Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 487713003
70Ravatn, AgnesDoggerland 485013193
71Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 482012713
72Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 477821892
73BékaFeriefling 47657506
74Pilkey, DavMitt liv som katt 47477636
75Strömberg, SaraSot 47337106
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 467021092
77Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 465718952
78Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 463418592
79Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 462212933
80Sandnes, Hans JørgenOrkanen 460511873
81Mugford, SimonMessi ruler 457910404
82Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 457911424
83 Verkstedhåndboka 453177420
84Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 451613243
85Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 450115392
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 45009254
87Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 449221842
88Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 446412563
89BékaStjålne drømmer 44557186
90BékaSøt musikk 44447615
91Mugford, SimonMbappé ruler 44449424
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 443713093
93Dåsnes, NoraBare si ja 439710944
94Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 438812113
95Helgheim, OdinYggdrasil 43679624
96Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 435710514
97Mugford, SimonRonaldo ruler 43439264
98Strömberg, SaraSkygger 43407795
99Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 433463170
100Tolo, MichelleFullmåne 431110514
101Kibuishi, KazuAlveprinsen 428717502
102Kibuishi, KazuIldfuglen 424617892
103Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 424020142
104Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 422316562
105Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 421414342
106Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 420314062
107Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 417920892
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 414615322
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 41419984
110Norlund, DinaSnøkattprinsen 412712303
111Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 410816522
112Mugford, SimonNeymar ruler 41018334
113Kibuishi, KazuSupernova 408417292
114Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 40539414
115Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 403618142
116Horst, Jørn LierSkriket 402812683
117Helgheim, OdinLoke 40138194
118Lykke, NinaHvor er de voksne? 40139884
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 400817122
120Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 396814512
121Oseman, AliceHjertestopper 394513942
122Horst, Jørn LierOperasjon traktor 39239813
123Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 38908484
124Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38807045
125Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 38508534
126Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 384716552
127Mugford, SimonØdegaard ruler 38376645
128Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 38289444
129Engman, PascalKlanen 38214318
130Aune, ThomasFotballrekorder 381510713
131Sandmæl, ChaKnust 378810843
132Nesbø, JoNådeskudd 378615552
133Horst, Jørn LierOperasjon Radius 378313322
134Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 37449903
135Aune, ThomasFotballhelter 374111403
136Mugford, SimonSalah ruler 37368754
137Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 373213372
138Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 372317202
139Kinney, JeffSalig røre 37229863
140Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 368215402
141Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 366312962
142Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36608864
143Fretheim, EvaKråketronen 36595007
144Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36527015
145Läckberg, CamillaSørgekonen 36404388
146Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 363611193
147Nesbø, JoMinnesota : roman 363217442
148Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 35979503
149Horst, Jørn LierUtskudd 358911293
150Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 35887125
151Sandmæl, ChaAngrepet 358610463
152Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 356218991
153Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 355015192
154Kinney, JeffBruk huet! 355010193
155Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 352715012
156Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 350212762
157Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 349410983
158Kinney, JeffRodrick ruler 349218831
159Jæger, JørgenNarrespill 346911263
160Mæhle, LarsStormen 34596944
161Kinney, JeffGode, gamle dager 345515992
162Mugford, SimonBellingham ruler 34447294
163Kinney, JeffSiste stikk 342617201
164Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34099353
165Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34096235
166Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 337643220
167Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 337210593
168Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 33628423
169Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 335514652
170GijéVelkommen til Pandoria 33549513
171Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33448403
172Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 33399623
173Kinney, JeffNedsmelting 333812902
174Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 33297524
175Brinck, CamillaJakten på gullosten 332110093
176Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 33177714
177Ohlsson, KristinaNattanker 33069133
178Mjønes, Johan B.Spuria : roman 330111882
179Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 32935965
180Kinney, JeffPå dypt vann 326612952
181Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 325743910
182Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 322811002
183Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 321437620
184Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 32136075
185Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 321240090
186Mugford, SimonZlatan ruler 32058423
187Dåsnes, NoraLa skogen leve! 320410253
188Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 317110253
189Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31629243
190Mugford, SimonRashford ruler 31546934
191Mugford, SimonKane ruler 31526964
192Kinney, JeffFüllstappa bleie 315110682
193Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31504986
194Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 31398363
195Telgemeier, RainaEn genial idé 31388453
196Mæhle, LarsBallongferden 31376284
197Kinney, JeffSamling i bånn 312110023
198Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31029513
199Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 30979553
200Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30868393
201Kinney, JeffDen brutale sannheten 308518831
202Kinney, JeffHjem, kjære hjem 308512552
203Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 308510562
204Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 308116151
205Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 307915252
206McFadden, FreidaKjære Debbie 306910153
207Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30628353
208Mugford, SimonDe Bruyne ruler 30507004
209McFadden, FreidaHushjelpen 30437154
210Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 302712942
211Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 302113352
212Mjelde, CharlotteFelix har følelser 29966874
213Kinney, JeffFestbrems 29935735
214Galligan, GaleGuttegærne Stacey 29936594
215Mugford, SimonVan Dijk ruler 29925994
216Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 299012972
217Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 29879903
218Norman, Mona GriviDen hvite løven 296810372
219Petterson, PerDu er hjemme nå 29668003
220Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29368173
221Våhlund, EliasSuperskurker 29314656
222Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 289810142
223Perrin, ValérieTata 28838773
224Kinney, JeffDobbel innsats 287711312
225Våhlund, EliasDen lengste natten 28636564
226McEwan, IanHva vi kan vite 28527983
227Riley, LucindaKjærlighetssangen 28429173
228Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 283834060
229Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28164626
230Mugford, SimonBarcelona ruler 28155065
231Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 28125425
232Mugford, SimonSaka ruler 28055784
233Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 28024466
234Strömberg, SaraSkred 28014576
235Mæhle, LarsReisen 27944606
236Våhlund, EliasTilbake 27876714
237Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 27837873
238Mugford, SimonLiverpool ruler 27806194
239Horst, Jørn LierSalamandergåten 277220711
240Kinney, JeffFerieparadiset 277217591
241Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 27676294
242Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27627893
243Valle, OdaTre er én for mye 27618363
244Mæhle, LarsEgget 27514915
245Mugford, SimonVinícius jr. ruler 27484915
246Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 27488663
247Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 27454725
248Våhlund, EliasAlle lyver 27435095
249Mæhle, LarsBestevennen 27324506
250Kinney, JeffBrakkesyke 271915511
251Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
252Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 27103986
253Fretheim, EvaPapirdukkene 27068443
254Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 26995944
255Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 26894765
256Våhlund, EliasEn ny venn 26725754
257Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 26567863
258Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 26556843
259Mæhle, LarsSjøuhyret 26424585
260Brinck, CamillaI duejegernes grep 26428263
261Mæhle, LarsSkattejakten 26314216
262Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26306384
263Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 26294376
264Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 26266284
265Mugford, SimonLewandowski ruler 26195314
266West, TraceyJorddragen våkner 26185674
267Strout, ElizabethFortell meg alt 26117633
268Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 26108822
269Mugford, SimonYamal ruler 25994615
270Telgemeier, RainaDen første krangelen 25906923
271Mæhle, LarsVulkanen 25823766
272Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257930990
273Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 25625324
274Mæhle, LarsHalloween-festen 25554355
275Våhlund, EliasHåpløst 25466993
276Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 25446054
277McFadden, FreidaKollisjonen 25249832
278Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 25245854
279Telgemeier, RainaStoresøstre 25206563
280Strömberg, SaraSkinn 25054535
281Dahl, RoaldMatilda 250316761
282Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 250210002
283Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25004475
284Kinney, JeffHundedager 249112651
285Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 24895184
286Galligan, GaleEn helt umulig jobb 24646094
287Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 24595754
288Kinney, JeffTøffe tider 245513721
289Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 24547383
290Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 24433706
291Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 24328852
292Fretheim, EvaDronningland : krim 24278752
293Renberg, ToreEt livsforsøk 242011622
294Tolo, MichellePoltergeist 24167503
295Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 24113966
296Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24114565
297Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 241010142
298Heivoll, GauteHimmelens krystall 24065984
299Galligan, GaleDen store festen 23985414
300Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 23976333
301Mæhle, LarsHemmeligheten 23973896
302Brinck, CamillaEn uventet vending 23936693
303Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 23779892
304Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 236910962
305Callin, PetterErgo : fysikk 1 235230900
306Kinney, JeffFemte hjul på vogna 234513421
307De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23364505
308Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23244505
309Theorin, JohanNattgjestene 23234285
310Horst, Jørn LierDekkoperasjon 23189162
311Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23176243
312Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 23148672
313Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 23105624
314Epstein, GabrielaDen nye jenta 23083716
315Brinck, CamillaDen siste kampen 23087373
316Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23046113
317McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23034834
318Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 229710642
319Mæhle, LarsKrympekatastrofe 22874884
320Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 22864644
321Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228128370
322Våhlund, EliasUlvene kommer 22556113
323Backman, FredrikMine venner 22487283
324Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 223527910
325De la Motte, AndersNattjegeren 22272648
326Norman, Mona GriviPanda på rømmen 22167233
327Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 22095094
328Mugford, SimonGrealish ruler 22074734
329Sandmæl, ChaFanget 22065464
330Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 22067552
331Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21958422
332Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 21944265
333Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 21907432
334Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 21855493
335McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21814794
336Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 21725134
337Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21723506
338Kjetun, MariVerdens kjemper 21716373
339Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21438662
340Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 21424704
341Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 21423436
342Sten, VivecaBenåderen 21412568
343Våhlund, EliasForsvunnet 21366193
344Brinck, CamillaDen låste portalen 21265264
345Mugford, SimonMané ruler 21264924
346Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21197502
347Halsnes, LineTøffe kjøretøy 21185593
348Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21066703
349Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21036393
350Græsli, HansKompass : geografi vgs 210124600
351GijéKyprians hemmelighet 21006793
352Fosse, JonVaim : roman 20986243
353Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 20963476
354Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20919282
355Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20827632
356Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20792996
357Holsve, Mari MoenI pappas hode 20756583
358Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 20735433
359Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 206810511
360Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 20676563
361Horst, Jørn LierTørt land 206511281
362Engman, PascalIngen 20643226
363Enger, ThomasSår 20592797
364Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 20527592
365Toriyama, AkiraDragon ball 20497682
366Blomqvist, FredrikNordlyset 20494864
367Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20493396
368Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20408562
369Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204024270
370Stranger, SimonStranger : roman 20405233
371Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 20326383
372Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 20269372
373Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 20244594
374Walden, AndrevJævla menn 20248322
375Halsnes, LineTøffe dinosaurer 20175983
376Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20068102
377Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 20018262
378Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 20007152
379Totland, AndersMamma på dass 19979662
380Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 199510621
381Burke, Caro ClaireYesteryear 198912711
382Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 19893795
383Emanuelsen, BirgerOdysseen 19865093
384Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 19844634
385Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 19825413
386Våhlund, EliasAlene 19815023
387Sandmæl, CharlotteForrådt 19784983
388Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 197310151
389Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 19718722
390Mæhle, LarsAprilspøken 19672697
391Engman, PascalAlbinoen 19662637
392Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 196326060
393Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 19594854
394Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 19584634
395Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 19496752
396West, TraceyMysteriet med soldragen 19463914
397Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19335003
398Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 19285533
399Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 19275003
400Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 19224064
401Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191629380
402Røed, HenningHai! 19114314
403Mæhle, LarsRasmus rydder 19023096
404Mugford, SimonPogba ruler 19014094
405Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 19015093
406West, TraceyJordskjelv-dragens øye 18992707
407Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 18995053
408Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 18976432
409Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 18944993
410Sandmæl, ChaSåret 18934714
411Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 18924484
412Carr, GarrettGutten fra havet 18917372
413Aune, ThomasFotballklubber 18906452
414Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 18859092
415Mathismoen, OleStore dyr 18775693
416Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 18717062
417Sandmæl, ChaForrådt 18694394
418Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18663964
419Moyes, JojoVi bor alle her 185910011
420Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 18542686
421Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 18496562
422Molaug, Marius HornVerdens verste venn 18438922
423Moore, LizGuden over skogene 18375553
424Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18274743
425Snashall, SarahHunder og valper 18246172
426Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18223615
427Pilkey, DavBedre sammen 18213215
428Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 18146162
429Norman, Mona GriviLure lemurer 18016003
430Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 17984024
431Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 17912686
432Probert, TimKampen mot mørket 17904943
433West, TraceyVanndragens hemmelighet 17893435
434Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 17887072
435Sotberg, VictorBare Victor 178818140
436Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 17796562
437Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 17744354
438Mugford, SimonVM-heltene ruler 17743634
439Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17732058
440Nesbø, JoFlaggermusmannen 17706462
441Mugford, SimonSon ruler 17673155
442Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 176310661
443Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17614733
444Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 17536052
445Dahl, RoaldHeksene 174810201
446Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 17484903
447Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17446522
448Giske, RuneTreningsledelse 174422450
449Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 174310181
450Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 17424783
451Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 17385213
452Halsnes, LineTøffe maskiner 17355423
453Mjelde, CharlotteFelix krangler 17242945
454Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17223924
455Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17194254
456Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 171014551
457Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17013814
458West, TraceyGulldragens skatt 17002875
459Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 16916492
460Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 16893974
461Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 16842756
462Minier, BernardDe utslettede 16825043
463Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16812915
464Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 16795293
465Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16743005
466Norman, Mona GriviPumaproblemet 16736132
467Lindahl, LenaAlle må bæsje 16714933
468Fiske, AnnaHallo natta! 16714134
469Witherspoon, ReeseUten et ord 16714104
470Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 16665882
471Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 16645153
472Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16484873
473Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 16472785
474Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164624870
475Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16433314
476De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16372067
477Mugford, SimonPalmer ruler 16252815
478Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16253654
479Bjørk, SamuelBomberen 16216262
480Norman, Mona GriviTigertrøbbel 16207712
481Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 16172486
482Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 16153065
483Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16125013
484Merz, AnaSkal bare 16074493
485Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16078501
486Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16034413
487Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 15968861
488Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 15964923
489Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 15943954
490Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 15913274
491Pilkey, DavHvordan vinne venner 15912675
492Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 15835822
493Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15794973
494Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 15765922
495Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15727362
496Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 15725532
497Riordan, RickLyntyven 15716522
498Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 15715252
499Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 15662705
500Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 15664503
501Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 156522040
502Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 15585722
503Mæhle, LarsTrampolinetullball 15582406
504Eggen, TorgrimBlodet 15585222
505Hoover, ColleenVerity 15539511
506Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 15525312
507Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15523114
508Norman, Mona GriviGepardgåten 15525612
509Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 15499611
510Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15494983
511Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 15476112
512Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15472576
513Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 15405212
514Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 15384193
515Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 15366872
516Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 15334653
517Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15334353
518Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153119120
519Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15302316
520Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15294503
521Hunter, ErinTilbake til villmarken 15286862
522Flatland, HelgaEt liv forbi 15216282
523Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 15174273
524Tolo, MichelleDet første møtet 15094333
525Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15075932
526Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15065052
527Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15056292
528Moyes, JojoI ly av regnet 15051888
529Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 15033444
530Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 15012625
531Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 15006932
532Sager, RileyHun som ble igjen 14972985
533Krien, DanielaMitt tredje liv 14912326
534Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14903414
535Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 14907312
536Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 14882855
537Assarasakorn, MichelePotegjengen 14872635
538Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 14863324
539Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14863983
540Marienborg, IreneNatta! sier Nora 14813793
541Akerlie, IbenLars er lol 148116250
542Våhlund, EliasHåndboka 14795052
543Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14772505
544Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 14775472
545Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14752027
546Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14717152
547Gumpaw, FelixFørste sak 14712915
548GijéJakten på opprinnelsen 14684403
549Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 14672545
550Holowaty, LaurenPeppas brannbil 14652525
551Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 14606732
552Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 14542805
553Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 14524912
554 Aktivitetslære 144624250
555Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 14452625
556Teige, TrudeÉn for alle 14438881
557Lindmo, ArneVampyrer og demoner 14415002
558Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 14404533
559Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14393893
560Oseman, AliceHeartstopper 14258621
561Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 14232126
562Donaldson, JuliaGruffalo 14223623
563Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14194343
564Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 14196652
565Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 141711561
566Røed, HenningMonstre i dypet 14154633
567Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14153294
568Sveen, GardSkalpjegeren 14132685
569Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14113364
570Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140920740
571Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14092705
572Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 140925520
573Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14082465
574Telgemeier, RainaDrama 14053144
575Michaelides, AlexDen tause pasienten 14044962
576Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140318950
577Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14005212
578Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 13963354
579Lemire, SabineMira 13963743
580Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13962326
581Engman, PascalBestselger 13942735
582Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 13934343
583Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13912505
584Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 138923590
585Riley, LucindaSkjult skjønnhet 138811391
586Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 13872575
587Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 13874493
588Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 13873493
589Guinness world records 2026Guinness world records 2026 13862974
590Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 138411721
591Norman, Mona GriviHaien kommer! 13845212
592Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 13826232
593Lindmo, ArneReisen til Atlantis 13803553
594Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 13793344
595Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13785042
596Kjetun, MariSøt og farlig 13762725
597Montefiore, SantaDen siste sangen 13731907
598Bjerkeland, IngvildUdyr 137210151
599Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13693354
600Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13693004
601Egeland, TomSatans segl 13677151
602Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13667461
603Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 13654223
604Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13632625
605Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13613004
606Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13603503
607Higgins, CamGøy på landet 13603104
608Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 13593284
609Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13581956
610Ravatn, AgnesGjestene : roman 13583044
611Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 13574333
612Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 13574403
613Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 13563433
614Jensen, Jens HenrikInterregnum 13561897
615Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13564443
616Peers, BobbieLuridiumstyven 13559001
617Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13508611
618Arvola, IngeborgUlvespor 13503204
619Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 13454053
620Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 13451817
621Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13442525
622Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13442545
623Probert, TimSkyggen 13393104
624Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 13362914
625Nesbø, JoBlodmåne 133213820
626Telgemeier, RainaSmil 13322884
627Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13313004
628Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 13313383
629Halsnes, LineTøffe dyr 13314213
630Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13302216
631Smart, JamieApekatt mot harepus 13292694
632Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13258001
633Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13243204
634Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 13202096
635Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13192455
636Østerbø, AnitaIngrids valg 13172305
637Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 13163284
638Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13142255
639Mæhle, LarsRasmus og fargene 13112235
640Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13093004
641Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13074722
642Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 13053703
643Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13045702
644Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13024512
645Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13001827
646De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12984003
647Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 12954462
648Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 12902235
649West, TraceyGiftdragens sang 12892525
650Sharif, GulraizHør her'a! 128518280
651Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 12843483
652Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 12843074
653Willems, MoJeg brakk snabelen! 12772784
654Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 12751976
655West, TraceyIlddragens kraft 12742574
656Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 12715782
657Loe, ErlendKukene = : Kukane 12652564
658Samdal, PederMer enn en spiller 12645082
659Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 12639911
660Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 12604902
661Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 12573273
662Walliams, DavidGangster-bestemor 12539741
663Fjell, Jan-ErikTvilen 12501926
664Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 12492674
665Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12472016
666Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12462016
667Ahnhem, StefanGenerasjon null 12435192
668Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 12434242
669Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 12414222
670Tilrem, MartinEt jentebarn 12402445
671Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 12392075
672Norman, Mona GriviDinosauregget 12314342
673Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 12275162
674Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12238191
675Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12172135
676Våhlund, EliasRøde maske 12173973
677Bergstrøm, HasseRettslære 1 121719090
678Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 12164822
679Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12133024
680West, TraceySølvdragens glans 12102115
681Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12092325
682Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12074682
683Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12066071
684Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12054192
685Stene, Gert-OlavForbannelsen 12043933
686Linde, HeidiAnnenhver uke 12036131
687Murakami, HarukiKafka på stranden 12032854
688Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12012015
689Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 11962484
690Guinness world records 2025Guinness world records 2025 11943283
691Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 11912874
692Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 11857921
693Dragland, LiseHvem i jungelen? 11832285
694Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11834132
695McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11791517
696Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 11791826
697Willems, MoVi er i en bok! 11762534
698Jamtli, John S.Grenselos 11765102
699Keegan, ClaireOver blå enger 11754342
700Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 11752235
701Engman, PascalNomaden 11741836
702Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11713053
703Mæhle, LarsTeatertrøbbel 11681995
704Homme, Annika Linn VerdalLava 11614362
705West, TraceyJakten på lyndragen 11612285
706Phoenix, H.L.Håpet 11612983
707Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11601477
708Dragland, LiseHvem i skogen? 11602554
709Rosenfeldt, HansHøstebarn 115911210
710Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 11562844
711Lane, SorayaDen argentinske datteren 11551547
712West, TraceyIsdragens frost 11552364
713Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11553543
714Rees, TracyDen gylne fjær 11523473
715Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 11481706
716Hoover, ColleenSkadeskutt 11483253
717Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 11481995
718Mæhle, LarsBursdagsbaluba 11471916
719Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11462844
720Renberg, ToreDu er så lys : roman 11469011
721Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11402065
722Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11404062
723Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113818090
724Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11362015
725Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113415430
726Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11324782
727Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 11313193
728Telgemeier, RainaSøstre 11312185
729Hamsun, KnutMarkens grøde 11297021
730Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 112916540
731Biedermann, NelioLázár 11292135
732Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11295352
733Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11263133
734Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112314000
735Smart, JamieMenneskene kommer! 11162125
736Kuhn, CamillaLøs tann 11122324
737Dragland, LiseHvem i havet? 11112234
738De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11111547
739Snashall, SarahKatter og kattunger 11113513
740Horst, Jørn LierOffer 11109931
741Mæhle, LarsFengselsmysteriet 11102065
742Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11103133
743Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11051696
744Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11034662
745Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11012254
746Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11012254
747Ewo, JonMonster! 11013143
748Horst, Jørn LierArr 10978291
749Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 10962504
750Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 10942045
751Jacobsen, RoyDe usynlige 10925981
752Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 109220110
753Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10918961
754Hjorth, MichaelVoldens øy 10901258
755Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 10893183
756Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10882753
757Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 10871576
758Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 10854132
759Lindahl, LenaAlle må sove 10813213
760Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107612960
761Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 10752753
762Walliams, DavidVerdens verste barn 10758151
763Schulman, NinniNetter uten daggry 10721228
764Raja, Abid Q.Kismat 10702314
765Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 10703802
766Peers, BobbieNudelpuddelen 10702893
767Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 107018380
768Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106432490
769Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 106314780
770Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 106315810
771Willems, MoSe hva jeg kan! 10621985
772Wisting, AlexanderArven 10611945
773Handford, MartinDen fantastiske reisen 10592234
774Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10582124
775Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105814350
776Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10581666
777Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 10562404
778Perrin, ValérieDe tre 10542853
779Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 10541805
780CopycatHermegås 10511367
781CampingCamping 10501367
782Hoover, ColleenDet ender med oss 105010441
783Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10501497
784Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10503792
785Hafstad, StianMinnetyven 10495132
786Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10492454
787Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10483882
788Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 10473133
789Nygaard, Peder HornsethSupernova 10454552
790Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10434072
791Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104318270
792Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 10382723
793Horst, Jørn LierMaltesergåten 10385961
794Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 10371905
795Ewo, JonBø! 10372144
796Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10363472
797West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10351845
798Child, LeeFluktplanen 10318501
799Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 10305481
800James, EricaVeien hjem 10301347
801Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10275122
802Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10274572
803Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 10274932
804Willander Lambrell, JohnDen som vet 10242583
805Øverli, FrodeFrida i Aquador 10243113
806Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10242224
807Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10242853
808Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10221915
809Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10211765
810Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 102014720
811Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10202054
812CharadesMimelek 10171466
813Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10121915
814Engman, PascalKrigen 10122703
815Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10111915
816Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10103402
817Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10101995
818Mæhle, LarsPiratproblemer 10081616
819West, TraceyTordendragens brøl 10082015
820Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10073303
821Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10053223
822Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417030
823Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10023512
824Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10012104
825Dahl, RoaldSVK 9994022
826Ohlsson, KristinaKristuskransen 9967771
827Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9961885
828Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
829Klepp, AnneliGutte-spetakkel 9933952
830Willems, MoVi drar på kjøretur! 9912004
831Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 9901935
832Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 9891496
833Peers, BobbieSkilpaddekanonen 9892613
834Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 9882753
835Mæhle, LarsTannfetøys 9871626
836Lindman, MerviMinsten har en potte 9861735
837Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 9861626
838De la Motte, AndersRustskogen 9861596
839Fossum, KarinKom hjem, Amadou 9851994
840Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 9852244
841Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 9841606
842Spont, SiriMolly er min 9822304
843Geard, AmandaMåneporten 9823632
844Horst, Jørn LierForræderen 98110300
845Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9778001
846Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 9761616
847Lindman, MerviMinsten baker 9761576
848Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 9752963
849Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 9723752
850Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9715331
851Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 9681377
852Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 9683792
853Härjegård, KarinSyersken og friheten 9681267
854Nore, AslakAlliansen : roman 9681665
855Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9633452
856Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312340
857Nordahl, VictorReveflammene 9622453
858Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9618001
859Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9592503
860Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 9591755
861Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9584772
862Lieske, DanielEn ny verden 9581815
863Yoga ballYogaball 9571198
864Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 9562793
865Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9563982
866Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 9551625
867Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9533722
868Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 9538241
869Dahl, AlexEn perfekt mor 9505161
870Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9482334
871Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 9461576
872Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9463692
873Hammer, ElisabethBeleiret 9451158
874Lahlum, Hans OlavPakten 9443392
875Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 9434811
876Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 9423692
877Brinck, CamillaNå er det leggetid 9411815
878Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9402623
879Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9383832
880Marienborg, IreneAu! sier Nora 9372433
881GijéDen mystiske forsvinningen 9362543
882Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9362324
883Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9354072
884Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9358001
885Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9341287
886Horst, Jørn LierNullpunkt 9342154
887El Bakali, JavadEngstelig svarting 9343242
888Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9331446
889Probert, TimMørketiden 9321914
890Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9313342
891Nesbø, JoRødstrupe 9313552
892Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92913170
893Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9299001
894Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9241585
895Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9241546
896Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9202493
897Østby, AnneDuften av sjasmin 9181755
898Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 91641480
899Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9153023
900West, TraceyMånedragens reise 9141894
901Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9132803
902Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9135951
903Daddy putdownNatta med Pappa 9121297
904Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91113160
905Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9114482
906Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9101815
907Skoland, AinaMarionetten 9091466
908Jacobsen, Jenny J.Små poter 9081735
909Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 9073592
910Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9061565
911Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
912Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 9062174
913Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9052194
914Horst, Jørn LierSlagside 9036901
915Raknes, LinaÅse og Kjeks 9012673
916Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9011884
917Winick, JuddDet store buldrende braket 9012883
918Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9016351
919Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 90118380
920Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9003352
921Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9001814
922Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 9009260
923Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 8992054
924Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 8961834
925Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 8924172
926Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 8921635
927Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 8902992
928Barky boatsBarkebåter 8891167
929Kinsky, EstherRombo 8861585
930Lyng, SandraHeia Corny 8861505
931Szalay, DavidKjøtt 8851316
932Mæhle, LarsHvor er myggen? 8841336
933Bjøranger, TerjeTaperen 8834242
934Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8831555
935Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 8834891
936Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 8792972
937Marcus, HåkonVilldyr 8795241
938Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 8791665
939Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 8782473
940Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8762154
941Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 8752922
942Grebe, CamillaJentene og mørket 8748960
943Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87412600
944Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 87213350
945Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 8712763
946Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 8701426
947Castle, PaulKringle og Finn 8681954
948Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8678501
949Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86512290
950Callin, PetterErgo : fysikk 2 86412200
951Johnsen, Janne AasebøBamsen 8622233
952Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok : norsk 8-10, bokmål 86210590
953Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 8622343
954Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 8611525
955Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8602982
956Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 8581256
957Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 8561954
958Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8561256
959Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85412080
960Linde, HeidiKlasseboka 8533092
961Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8532223
962Banke, PeterAlt om Neymar 8523192
963Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8502683
964Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8504501
965Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8482503
966Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8488431
967Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8477701
968Peers, BobbieSnøfreserduellen 8472333
969Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8471236
970Strout, ElizabethLucy ved havet 8471386
971Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8464811
972Dahl, RoaldDustene 8463572
973Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 84611830
974Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8451695
975Borge, NinaJakob på vippepunktet 8446251
976Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8443732
977Stokke, NilsI maurtua 8431366
978Jolley, DanKnust idyll 8432193
979Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 8432942
980Deutsch, BarryDen tapte arving 8401435
981Nesbø, JoKakerlakkene 8383382
982BingoBingo 8381197
983Stai, KariFlaut 8361894
984Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8351934
985Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8351465
986Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8341266
987Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8341276
988Christiansen, Pål H.Matboksen 8332523
989Raknes, LinaÅse får besøk 8331645
990Horst, Jørn LierRøykteppe 8336101
991Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8321684
992Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8311784
993Hunter, ErinKnust idyll 8302143
994Ousland, BjørnPrompetroll 8271914
995Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8251147
996Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8253202
997Schau, KristopherBæsjen til pappa 8242733
998Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8241894
999Fjeld, Terje KrogsrudFabel 7 : norsk for barnetrinnet 82311370
1000Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8237001

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 172 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2456 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/10/2026 kl. 13:32:27


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As