1000 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 1652338414
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 1092830343
3Falch, MalinHarukkas ønske 981320854
4Falch, MalinVikingene og orakelet 959324463
5Helgheim, OdinDrageviking 931918984
6Sotberg, VictorEdelmot 922419704
7Falch, MalinTrollriket 907123403
8Sotberg, VictorNekromanseren 904418114
9Falch, MalinKråkesøstrene 866121224
10Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 847131512
11Pilkey, DavHundemannen 845518484
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 827635242
13Christensen, Lars SaabyeKjøkken 786011796
14Mugford, SimonHaaland ruler 781416664
15Falch, MalinReisen til Røros 724917034
16Nordahl, VictorByen 710914984
17Helgheim, OdinFenrisulven 707320903
18Horst, Jørn LierOperasjon Kanon 704513345
19Helgheim, OdinValhall 681715694
20Sandnes, Hans JørgenFrysninger 676314664
21Horst, Jørn LierOperasjon ellemelle 664418643
22Pilkey, DavHundemannen er på ballen 664313414
23Sandmæl, CathrineJenter 661714834
24Helgheim, OdinFimbulvinter 652117103
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 643730712
26Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 630416243
27Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse drar til Syden 626913514
28Pilkey, DavHundemannen og Superpus 621612634
29Sandnes, Hans JørgenIldsjø 620715563
30Horst, Jørn LierTvilen 609512195
31Sotberg, VictorSkyggene 60939866
32Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 608817413
33Nordahl, VictorSkogen 605512954
34Pilkey, DavForbrytelse og slafs 602911495
35Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 599623242
36Pilkey, DavFarefulle høyder 598911415
37Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 597610625
38Pilkey, DavHundemannen håver inn 595812054
39Sotberg, VictorBedrager 592613944
40Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 586617783
41Horst, Jørn LierOperasjon gulltann 586617623
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 582011205
43Sandnes, Hans JørgenDypfryst 582016963
44Pilkey, DavDen røde rebell 57589166
45Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 574325752
46Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 571613274
47BékaHjertets hemmeligheter 56439435
48Pilkey, DavLoppenes herre 561711314
49Pilkey, DavI fri dressur 560111115
50Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55967577
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 554516563
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 551420272
53Horst, Jørn LierDen siste saken 546415083
54Heum, TrondAlle tiders historie : Fra de eldste tider til våre dager 543880330
55Sandnes, Hans JørgenHavgapet 543215463
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 533119912
57Strout, ElizabethDet vi aldri sier 532415623
58Helgheim, OdinTordenguden 532311774
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 527719672
60Sandmæl, ChaBeseiret 525912674
61Pilkey, DavI kattepine 525010285
62Kibuishi, KazuByen bak skyene 524921082
63Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 524112864
64Nordahl, VictorRevefarmen 520910974
65BékaKjærlighetssorg 51628286
66Horst, Jørn LierOperasjon Ninja 514913233
67Ravatn, AgnesDoggerland 505113193
68Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 504121992
69Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 503857450
70Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
71Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 500419392
72Molaug, Marius HornVerdens verste sommer 499712733
73Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 499470740
74BékaFeriefling 49897486
75Pilkey, DavMitt liv som katt 49857696
76Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 492121052
77Mugford, SimonMessi ruler 489710704
78Sandnes, Hans JørgenOrkanen 488811994
79Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 485718602
80Strömberg, SaraSot 48557106
81Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 484311484
82Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 480912873
83Brinck, CamillaMysteriet med hullet i veggen 476915493
84Mugford, SimonMbappé ruler 47379574
85Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 471221912
86Horst, Jørn LierOperasjon zombie 47119335
87Horst, Jørn LierJakten på enhjørningen 470912743
88BékaStjålne drømmer 47087276
89Dåsnes, NoraBare si ja 469711184
90BékaSøt musikk 46647626
91Helgheim, OdinYggdrasil 46529714
92Horst, Jørn LierOperasjon Lurifaks 464813193
93Mjaugedal, HalvorHistorien om Diego Maradona 464710704
94Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 464613173
95Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 464512153
96Mugford, SimonRonaldo ruler 45859364
97 Verkstedhåndboka 454277320
98Horst, Jørn LierOperasjon heksegryte 450314253
99Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 449614543
100Tolo, MichelleFullmåne 449010574
101Kibuishi, KazuAlveprinsen 448717702
102Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 448616672
103Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 444920022
104Kibuishi, KazuIldfuglen 444817902
105Strömberg, SaraSkygger 44327835
106Nesbø, JoNådeskudd 441115912
107Mugford, SimonNeymar ruler 43948545
108Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 437715422
109Sandnes, Hans JørgenOppslukt 436510014
110Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 434463870
111Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 433520892
112Norlund, DinaSnøkattprinsen 433412223
113Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 429316632
114Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 425318232
115Kibuishi, KazuSupernova 424817482
116Helgheim, OdinLoke 42478255
117Horst, Jørn LierOperasjon romvesen 42439474
118Oseman, AliceHjertestopper 423914462
119Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 420217152
120Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og prompebrusen 41578704
121Horst, Jørn LierOperasjon traktor 41369944
122Lykke, NinaHvor er de voksne? 41369914
123Horst, Jørn LierSkriket 412812693
124Kirby, KatieDet sykt flaue livet til Lottie Brooks 41048564
125Mugford, SimonØdegaard ruler 40936875
126Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 405314492
127Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 404316592
128Aune, ThomasFotballhelter 403911553
129Horst, Jørn LierOperasjon Fangejakt 40339474
130Aune, ThomasFotballrekorder 402910733
131Sandmæl, ChaKnust 400610963
132Horst, Jørn LierOperasjon Radius 400313582
133Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39447005
134Engman, PascalKlanen 39394289
135Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 39209794
136Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 391617142
137Horst, Jørn LierOperasjon Rød sløyfe 391113352
138Horst, Jørn LierOperasjon plastpose 390915852
139Mugford, SimonSalah ruler 38908714
140Kinney, JeffSalig røre 38869843
141Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38658414
142Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 384312922
143Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 382319441
144Horst, Jørn LierOperasjon Fartsstripe og andre mysterier 38179563
145Fretheim, EvaKråketronen 37965007
146Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 378811193
147Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37688864
148Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 375315312
149Kinney, JeffBruk huet! 374910323
150Läckberg, CamillaSørgekonen 37484398
151Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37427015
152Nesbø, JoMinnesota : roman 373117392
153Mæhle, LarsSumpskogen Grand Prix 37207175
154Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 371910993
155Sandmæl, ChaAngrepet 371610253
156Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 371615032
157Lindmo, ArneKråkeslottets hemmelighet 370812782
158Horst, Jørn LierUtskudd 370711303
159Kinney, JeffRodrick ruler 367818841
160Mæhle, LarsStormen 36787125
161Kinney, JeffGode, gamle dager 366216042
162Mugford, SimonBellingham ruler 36497454
163Kinney, JeffSiste stikk 363917162
164Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 356414702
165Jæger, JørgenNarrespill 355011203
166Kinney, JeffNedsmelting 355013062
167GijéVelkommen til Pandoria 35479633
168Hjardar, SaraMia Myhr og kaoskrystallen 35337624
169Eriksen, Lars HenrikJakten på evighetsmaskinen 35309713
170Brinck, CamillaJakten på gullosten 352310283
171Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35179363
172Hansen, Linn-CatherinJasper ødelegger alt 35148444
173Griffiths, AndyGutta i trehuset med 156 etasjer ser dobbelt 351310543
174Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34626205
175Horst, Jørn LierJakten på Trolløyet 34595915
176Horst, Jørn LierJakten på trollmannens bok 34547684
177Kinney, JeffPå dypt vann 344813042
178Mugford, SimonZlatan ruler 34368584
179Ohlsson, KristinaNattanker 34059143
180Mjønes, Johan B.Spuria : roman 339911822
181Dåsnes, NoraLa skogen leve! 339110313
182Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 338543710
183Molaug, Marius HornVerdens verste biltur 338211003
184Mugford, SimonRashford ruler 33776994
185Mugford, SimonKane ruler 33757114
186Horst, Jørn LierJakten på Campingkongen 33606065
187Brinck, CamillaEventyret i Lindrizia 334510273
188Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 334316721
189Kinney, JeffSamling i bånn 334210053
190Mæhle, LarsBallongferden 33316395
191Kinney, JeffFüllstappa bleie 332310743
192Telgemeier, RainaEn genial idé 33068563
193Telgemeier, RainaDen store hemmeligheten 32888194
194Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 328510733
195Kinney, JeffDen brutale sannheten 327118791
196Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 326343910
197Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32614986
198Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324237010
199Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32429253
200Mugford, SimonDe Bruyne ruler 32417064
201Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 324015422
202Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32379563
203Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 322239580
204Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 32178483
205Mugford, SimonVan Dijk ruler 32116105
206Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 320213062
207Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31919523
208Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 318810503
209McFadden, FreidaKjære Debbie 318010143
210Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 317813422
211Kinney, JeffHjem, kjære hjem 317512532
212Galligan, GaleGuttegærne Stacey 31746704
213Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31589913
214McFadden, FreidaHushjelpen 31527184
215Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 313712932
216Mjelde, CharlotteFelix har følelser 31366914
217Kinney, JeffFestbrems 31325725
218Kinney, JeffDobbel innsats 312911472
219Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31148303
220Norman, Mona GriviDen hvite løven 310410442
221Våhlund, EliasSuperskurker 30834726
222Mugford, SimonSaka ruler 30505865
223Mugford, SimonBarcelona ruler 30315255
224Petterson, PerDu er hjemme nå 30277993
225Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30168123
226Mugford, SimonLiverpool ruler 29916414
227Perrin, ValérieTata 29798813
228Mæhle, LarsKjempeblekkspruten 29754516
229Horst, Jørn LierJakten på vikingskatten 29415455
230Våhlund, EliasDen lengste natten 29376534
231Renberg, ToreEt livsforsøk 293213052
232Kinney, JeffFerieparadiset 292817701
233McEwan, IanHva vi kan vite 29257943
234Mugford, SimonVinícius jr. ruler 29254965
235Valle, OdaTre er én for mye 29238363
236Våhlund, EliasTilbake 29226784
237Kirby, KatieLottie Brooks' ko-ko kjærlighetsliv 29156394
238Mæhle, LarsEgget 29074945
239Våhlund, EliasAlle lyver 29025195
240Riley, LucindaKjærlighetssangen 28919143
241Kinney, JeffBrakkesyke 288815691
242Mæhle, LarsReisen 28824496
243Mæhle, LarsBestevennen 28774536
244Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28687853
245Mæhle, LarsSvømmekonkurransen 28634696
246Horst, Jørn LierJakten på den siste dinosauren 28598993
247Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og brøleboksen 28574566
248Winger, CecilieTitanic på 1-2-3 28578603
249Horst, Jørn LierSalamandergåten 285420461
250Pilkey, DavSuperpus tegneklubb 28464785
251Kirby, KatieLottie Brooks' seriøse vennekriser 28446064
252Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 284234080
253Horst, Jørn LierJakten på samuraisverdet 28404007
254Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28287843
255Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tøysemaskinen 28244516
256Gjendem, Anna BergKjære Pølsa : jeg må bli kjendis! 28068013
257Våhlund, EliasEn ny venn 28055784
258Mæhle, LarsSjøuhyret 28024646
259Strömberg, SaraSkred 27974486
260Mugford, SimonLewandowski ruler 27825395
261Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde maske 27806824
262Fretheim, EvaPapirdukkene 27698443
263Bjørdal, S.G.Den store eplekonkurransen 27686304
264Mæhle, LarsSkattejakten 27544266
265Strout, ElizabethFortell meg alt 27417643
266Mugford, SimonYamal ruler 27384695
267Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og godteristøvsugeren 27335894
268Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535080
269Mæhle, LarsVulkanen 27183787
270West, TraceyJorddragen våkner 27175664
271Brinck, CamillaI duejegernes grep 27138243
272Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27066394
273Våhlund, EliasHåpløst 27067193
274Telgemeier, RainaDen første krangelen 27006863
275Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 269910102
276Galligan, GaleLogan liker Mary Anne 26975365
277Mæhle, LarsHalloween-festen 26844386
278Yang, Gene LuenAvatar : Et umulig løfte 26706064
279Andersen, Rolf Magne G.Dragetårnet 26485944
280Kirby, KatieLottie Brooks' katastrofale klassetur 26405265
281Telgemeier, RainaStoresøstre 26366613
282Kinney, JeffHundedager 263312682
283Tolo, MichellePoltergeist 26327933
284Kinney, JeffTøffe tider 262813901
285McFadden, FreidaKollisjonen 26259842
286Dahl, RoaldMatilda 261016131
287Mæhle, LarsHemmeligheten 25954036
288Mæhle, LarsMonsterkrokodillen 25923796
289Galligan, GaleEn helt umulig jobb 25906114
290Galligan, GaleDen store festen 25815654
291Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
292Strömberg, SaraSkinn 25754575
293Brinck, CamillaUniversets fire elementer 25694395
294Fiske, AnnaHvordan begynner man på skolen? 25507303
295Rørvik, Bjørn F.Bokstavtyven Troll 25363966
296Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 252210342
297Brinck, CamillaEn uventet vending 25196773
298Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 251110232
299Molaug, Marius HornVerdens verste kjæledyr 25118822
300Heivoll, GauteHimmelens krystall 25105994
301Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25034565
302Valle, OdaEsters univers : bonusbror og marsvintrøbbel 24966283
303Fretheim, EvaDronningland : krim 24868762
304Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og forte-seg-roboten 24745284
305Kinney, JeffFemte hjul på vogna 247313411
306Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst begynner på skolen 24665654
307Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 246410802
308Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 245410962
309Epstein, GabrielaDen nye jenta 24493856
310Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 24388842
311Horst, Jørn LierDekkoperasjon 24259162
312Handford, MartinHvor er Willy? : den utrolige boken 24154675
313Mæhle, LarsKrympekatastrofe 24144924
314Kjetun, MariVerdens kjemper 24086693
315Brinck, CamillaDen siste kampen 24027283
316McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23984874
317Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23894505
318Brinck, CamillaOppdrag på dypt vann 23816093
319Griffiths, AndyGutta i trehuset med 169 etasjer begynner ikke på skolen : for det har de ikke lyst til 23716763
320Callin, PetterErgo : fysikk 1 237030900
321De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23694505
322Våhlund, EliasUlvene kommer 23656123
323Theorin, JohanNattgjestene 23654285
324Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23546083
325Sandmæl, ChaFanget 23525604
326Falch, MalinStjerna : en historie fra Nordlys 23267673
327Brinck, CamillaDen låste portalen 23235404
328Pilkey, DavSuperpus fra alle kanter 23224325
329Moen, Kjersti SynnevaBløte folk 23135724
330Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23047463
331Norman, Mona GriviPanda på rømmen 23037233
332Backman, FredrikMine venner 22997233
333Yang, Gene LuenAvatar : Jakten på moren 22985184
334Burke, Caro ClaireYesteryear 229612941
335Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
336De la Motte, AndersNattjegeren 22942648
337Mugford, SimonMané ruler 22835024
338Lindmo, ArneHevneren fra Helheim 22826843
339Mugford, SimonGrealish ruler 22684644
340McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22574834
341Våhlund, EliasForsvunnet 22566443
342Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 224427910
343Halsnes, LineTøffe kjøretøy 22445753
344Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22418662
345Griffiths, AndyGutta i trehuset med 143 etasjer drar på en skrekkelig avslappende ferie 22367822
346Holsve, Mari MoenI pappas hode 22326803
347Mæhle, LarsRasmus og Trym fisker krabbe 22273486
348Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22238372
349GijéKyprians hemmelighet 22106803
350Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og stinkomaten 22064674
351Sten, VivecaBenåderen 21982558
352Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21933506
353Mæhle, LarsRasmus finner ikke kosedyret 21903406
354Parr, MariaOskar og eg : alle plassane vi er : roman 21856333
355Fosse, JonVaim : roman 21826253
356Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21769202
357Brinck, CamillaDen hemmelighetsfulle verden 21746563
358Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21678392
359Toriyama, AkiraDragon ball 21647852
360Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 216110562
361Kaldheim, HelenMørkalven : Drømmen 21537372
362Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21509432
363Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21498842
364Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på campingtur 21474684
365Halsnes, LineTøffe dinosaurer 21446203
366Hagerup, HildeDu eneste : historien om Gunvor Hofmo og Ruth Maier : roman for ungdom 214310712
367Totland, AndersMamma på dass 214110052
368Horst, Jørn LierTørt land 214111271
369Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21413406
370Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21397502
371Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21377622
372Graff, Sverre BjørstadDinosauren som ville bli sjørøver 21315383
373Engman, PascalIngen 21213166
374Enger, ThomasSår 21212787
375Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21198542
376Brinck, CamillaMusse og Helium legger en plan 21123895
377Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21112987
378Græsli, HansKompass : geografi vgs 210924600
379Kirby, KatieLottie Brooks' kleine BFF-drama 21034264
380Ampofo, Joseph S.S.Maria Storm og Mythosordenen 20945693
381Mathismoen, OleStore dyr 20926083
382Stranger, SimonStranger : roman 20925204
383Våhlund, EliasAlene 20805034
384Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 207910202
385West, TraceyMysteriet med soldragen 20784025
386Walden, AndrevJævla menn 20758252
387Røed, HenningHai! 20734544
388Sandmæl, CharlotteForrådt 20734954
389Andersen, Rolf Magne G.Det store togranet 20634624
390Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20608072
391Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer havner i fengsel 20586892
392Mæhle, LarsAprilspøken 20492667
393Molaug, Marius HornVerdens verste miljøsvin 20489552
394Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne sykler 20434924
395Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
396Blomqvist, FredrikNordlyset 20394754
397Parr, MariaOskar og eg : alle tinga vi har : roman 20314474
398Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Alene 20295103
399Sandmæl, ChaSåret 20264764
400Engman, PascalAlbinoen 20182627
401Mjaugedal, HalvorHistorien om Martin Ødegaard 20165173
402Mæhle, LarsRasmus rydder 20153226
403Raknes, LinaÅse fanger en krabbe 20025033
404Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20005073
405Emanuelsen, BirgerOdysseen 19884964
406Mugford, SimonPogba ruler 19864044
407Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19845003
408Sandmæl, ChaForrådt 19784434
409Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197526450
410Strid, Jakob MartinDen utrolige historien om den kjempestore pæra : (eller beretningen om hvordan Jeronimus Bjergstrøm Severin Olsen ble gjeninnsatt i sitt rettmessige embete som Solbys borgermester, til glede for alle byens innbyggere, utenom én) 19674634
411West, TraceyJordskjelv-dragens øye 19622717
412Pilkey, DavBedre sammen 19523295
413Kaldheim, HelenMørkalven : Kontroll 19526982
414Carr, GarrettGutten fra havet 19507412
415Molaug, Marius HornVerdens verste venn 19458952
416Andersen, Rolf Magne G.Kokosbananas og tomattorsken 19402697
417Ōima, YoshitokiSilhuett av en stemme 19396652
418Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 191729380
419Moyes, JojoVi bor alle her 191710021
420Norman, Mona GriviDen falske enhjørningen 19166223
421Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19164803
422Mugford, SimonVM-heltene ruler 19123775
423Aune, ThomasFotballklubber 19066243
424Norman, Mona GriviIsbjørnmysteriet 18967202
425Lindmo, ArneHeksa i Nøkkemyra 18965253
426Mæhle, LarsFlaggermusgrotten 18942726
427West, TraceyVanndragens hemmelighet 18913485
428Norman, Mona GriviLure lemurer 18906083
429Dahl, RoaldHeksene 188710131
430Snashall, SarahHunder og valper 18836123
431Dürenfeldt, Martin vonVerdens søteste 18814404
432Mugford, SimonSon ruler 18783195
433Moore, LizGuden over skogene 18765513
434Moen, Kjersti SynnevaSelma gjør så godt hun kan 18716682
435Osoble, Mulki Mukhtar MohamudAnisas magiske medaljong 18666242
436Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18643635
437Sotberg, VictorBare Victor 184518141
438Molaug, Marius HornVerdens verste skitur 184310161
439Jacobsen, Jenny J.Rare valper 18423794
440Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 184110741
441Klepp, AnneliLeona i bursdagstrøbbel 18383894
442Kusaka, HidenoriPokémon eventyrene : red, blue & green 18375203
443Peers, BobbieMarshmallowsmaskinen 18374713
444Lindahl, LenaAlle må bæsje 18355133
445Probert, TimKampen mot mørket 18344903
446Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18272058
447Lindmo, ArneEdderkoppenes dronning 18265033
448Mugford, SimonPalmer ruler 18122976
449Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18036522
450Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst reiser på ferie 18015363
451Lindmo, ArneUnderjordisk oppdrag 17966112
452Andersen, Rolf Magne G.Stigetrollets hevn 17943854
453Yang, Gene LuenAvatar : Det som ødelegger 17934234
454Fiske, AnnaHallo natta! 17924294
455Teige, TrudeÉn for alle 17929441
456West, TraceyGulldragens skatt 17912876
457Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17884733
458Mjelde, CharlotteFelix krangler 17883025
459Nesbø, JoFlaggermusmannen 17876412
460Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17854024
461Yang, Gene LuenAvatar : Røyk og skygge 17823874
462Hoover, ColleenVerity 17789591
463Johansen, Ørjan ZazzeraErling Braut Haaland : frå liten til størst 17766152
464Mæhle, LarsMysteriet med den tause papegøyen 17715223
465Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 176314731
466Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17552975
467Halsnes, LineTøffe maskiner 17515283
468Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 17505403
469Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17452945
470Giske, RuneTreningsledelse 174422510
471Merz, AnaSkal bare 17434603
472Horst, Jørn LierJakten på den blå dragen 17372766
473Mæhle, LarsDinosaurgjengens ABC : bokstavjakten 17342536
474Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17316472
475Minier, BernardDe utslettede 17315063
476Horst, Jørn LierJakten på den hvite ørnen 17223135
477Norman, Mona GriviPumaproblemet 17206092
478Lindgren, AstridBrødrene Løvehjerte 17186242
479Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på overnatting 17163365
480Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17103325
481Norberg, Tora MarieKjendis : kunsten å bli berømt 17105083
482Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på tivoli 17073964
483Lyng, SandraLykke til på skolen, Corny! 17052716
484Witherspoon, ReeseUten et ord 17034074
485Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 16959021
486Mjaugedal, HalvorHistorien om Erling Braut Haaland 16914443
487Pilkey, DavHvordan vinne venner 16682726
488Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16668501
489Bjørk, SamuelBomberen 16616252
490Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 16575542
491Eriksen, Lars HenrikSkrotnissens hemmelighet 16563574
492Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165624870
493Douyé, SylviaKryptozoologi for begynnere 16544423
494Norman, Mona GriviPapegøyens hemmelighet 16535303
495De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16482028
496Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16484773
497Mæland, Ingebjørg FaugstadDumper 16462716
498Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16455013
499Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16427382
500Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 16399291
501Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer : får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 16356212
502Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16354423
503Oseman, AliceHjertestopper : Gutt møter gutt 16355692
504Riordan, RickLyntyven 16346642
505Norman, Mona GriviTigertrøbbel 16337622
506Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst feirer bursdag 16284203
507Norman, Mona GriviValpeveddeløpet 16275393
508Rusten, Solveig MoenAldri bli forelska 16265732
509Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16264993
510Helgheim, OdinKatteguden Frøya : en historie fra Ragnarok 16183594
511Jamtli, John S.Tungtvannsaksjonen 16167492
512Klepp, AnneliLeona i monstertrøbbel 16123474
513Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16107222
514Hunter, ErinTilbake til villmarken 16086862
515Assarasakorn, MichelePotegjengen 16082686
516Mæhle, LarsTrampolinetullball 16032356
517GijéJakten på opprinnelsen 16024733
518Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 16006892
519Tolo, MichelleDet første møtet 15984343
520Sortland, BjørnMission 1: Rio de Janeiro 15976842
521Norman, Mona GriviGepardgåten 15965542
522Lyng, SandraGratulerer med dagen, Corny 15942656
523Edwards, Ellen M. TudorExplore 7, 2. utg. : My book : engelsk for barnetrinnet 158622090
524Suongir, Hanne-SofieEmmas dilemma 15864803
525Flatland, HelgaEt liv forbi 15816282
526Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 15805902
527Moyes, JojoI ly av regnet 15791918
528Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15776922
529Krien, DanielaMitt tredje liv 15742366
530Marienborg, IreneNatta! sier Nora 15723814
531Eggen, TorgrimBlodet 15715193
532Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 15695592
533Mæland, Ingebjørg FaugstadTømmerbil 15662645
534Andersen, Rolf Magne G.Den magiske fotballen 15645023
535Akerlie, IbenLars er lol 155716490
536Kuhn, CamillaGlenn og skurkene 15563304
537Våhlund, EliasHåndboka 15545073
538Holowaty, LaurenPeppas nye lillesøster 15522246
539Heimen, Rikard B.Bjørnis kjører brannbil 15462885
540Mæhle, LarsRasmus og Trym baker 15452506
541Gumpaw, FelixFørste sak 15442905
542Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en rampete lillesøster - NOT 15412995
543Mæland, Ingebjørg FaugstadBergingsbil 15382655
544Kirby, KatieLottie Brooks' kaotiske julefeiring 15362885
545Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 15336012
546Klepp, AnneliLeona i rottetrøbbel 15323524
547Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
548Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15312067
549Sager, RileyHun som ble igjen 15243035
550Rowling, J.K.Harry Potter og Føniksordenen 15234923
551Holowaty, LaurenPeppas brannbil 15172575
552Donaldson, JuliaGruffalo 15153734
553Phoenix, H.L.Hemmeligheten 15144343
554Lindmo, ArneForbannelsen i Trollskog 15124223
555Mæhle, LarsRasmus feirer bursdag 15072176
556Røed, HenningMonstre i dypet 15064743
557Egner, ThorbjørnKlatremus og de andre dyrene i Hakkebakkeskogen 15054703
558Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 15046712
559Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15043923
560Lindmo, ArneVampyrer og demoner 15045082
561Winick, JuddGutten som styrtet til jorda 14994433
562West, TraceyGiftdragens sang 14962725
563Oseman, AliceHeartstopper 14938701
564Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på ballett 14933584
565Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14913274
566Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14902505
567Egeland, TomSatans segl 14897252
568Lemire, SabineMira 14873853
569Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst går i bryllup 14862615
570Phoenix, H.L.Jakten på den røde stjerne 14864673
571Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen får seg en overraskelse 14802505
572Michaelides, AlexDen tause pasienten 14795032
573Halsnes, LineTøffe dyr 14774543
574Norman, Mona GriviHaien kommer! 14765202
575Pilkey, DavSuperpus store drømmer 14642685
576Guinness world records 2026Guinness world records 2026 14642994
577Assarasakorn, MichelePOTE-gjengen og den store forandringen 14632645
578Kusaka, HidenoriPokémon-eventyrene : red, blue & green 14623394
579Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14614363
580Telgemeier, RainaDrama 14583124
581Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 145711531
582Lindmo, ArneReisen til Atlantis 14563624
583Engman, PascalBestselger 14512755
584 Aktivitetslære 145024250
585Klepp, AnneliLeona i sirkustrøbbel 14483254
586Kjetun, MariSøt og farlig 14482735
587Brown, Aleksander KirkwoodElggutten 14455272
588Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst står på scenen 14434433
589Peers, BobbieLuridiumstyven 14429041
590Bjerkeland, IngvildUdyr 144210141
591Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne rydder 14393464
592Sveen, GardSkalpjegeren 14382655
593Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra et fancy Paris-eventyr - NOT! 14343314
594Higgins, CamGøy på landet 14343164
595Lillebo, MariaLille Villkatt begynner på skolen 14324143
596Kuhn, CamillaLunda på rideskole 14323763
597Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14313384
598Garmann-Aarhus, BenedicteVerdens rareste dyr 14276212
599Muncaster, HarrietEsmeralda blir prinsesse 14272186
600Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag Psykologi 1 142225520
601Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14211977
602Pilkey, DavHundemannen i fri dressur 14192924
603Mæhle, LarsRasmus og fargene 14172316
604Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14174443
605Montefiore, SantaDen siste sangen 14171877
606Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141620750
607Griffiths, AndyGutta i trehusets ekstremt hemmelige historier 14144343
608Rowling, J.K.Harry Potter og ildbegeret 14114463
609Holowaty, LaurenEnhjørning-Peppa 14091837
610Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst havner i trøbbel 14093244
611Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14062505
612Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 140418770
613Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Ulvene kommer 14043404
614Riley, LucindaSkjult skjønnhet 140311281
615Jensen, Jens HenrikInterregnum 13981857
616Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 139811701
617Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13977421
618Ravatn, AgnesGjestene : roman 13972974
619Holowaty, LaurenPeppa elsker enhjørninger og havfruer 13971877
620Mæland, Ingebjørg FaugstadBuss 13972276
621Falch, MalinBjørnar : et eventyr fra Nordlys 13963364
622Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13962415
623Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13958641
624Dürenfeldt, Martin vonNorske rovdyr 13952555
625Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
626Smart, JamieApekatt mot harepus 13912745
627Fossum, KarinAller kjæreste : roman 13918611
628Andersen, Rolf Magne G.Den sorte løve 13863224
629Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13853503
630Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13853004
631Yang, Gene LuenAvatar : Nord og sør 13843064
632Tolo, MichelleSpøkelsesvenn : det første møtet 13834213
633Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst hjelper til 13822236
634Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13802495
635Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13803004
636Sæther, GørilDen store boka om kjæledyr 13804842
637Mæhle, LarsHvem har bæsja? 13792186
638Telgemeier, RainaSmil 13782904
639Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøfestivalen 13692485
640Probert, TimSkyggen 13683014
641Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst møter tannfeen 13664283
642Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse og julenissen 13665882
643Mæhle, LarsMysteriet med den syke valpen 13652006
644Sharif, GulraizHør her'a! 136319900
645Nesbø, JoBlodmåne 136113601
646Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 13535042
647Østerbø, AnitaIngrids valg 13522295
648Mæland, Ingebjørg FaugstadBrannbil 13522246
649Arvola, IngeborgUlvespor 13523154
650Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13518001
651Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13473004
652Rowling, J.K.Harry Potter and the philosopher's stone 13468701
653Kibuishi, Amy KimMysteriet med den blå tåken 13463344
654Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13434522
655West, TraceySølvdragens glans 13412186
656Müller, ReidarLivet er livsfarlig! : den utrolige historien om livets utvikling fra bakterier til deg 13364423
657Andersen, Rolf Magne G.Dinosaurjakten 13323433
658Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13315692
659Willems, MoJeg brakk snabelen! 13302714
660Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og stjerneskuddet 13282655
661Samdal, PederMer enn en spiller 13195062
662Marienborg, IreneJeg må tisse! sier Nora 13172904
663Larmo, IdaO'boy : min klin kokos tegnedagbok 13145292
664Griffiths, AndyGutta i trehuset med 130 etasjer får øye på en kjempestor flue (som også er kjempeirriterende) 13124572
665Fjell, Jan-ErikTvilen 13121926
666De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13094003
667Bringsværd, Tor ÅgeTambar har bursdag! 13092994
668Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13068181
669Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 13055222
670Walliams, DavidGangster-bestemor 13049711
671Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13012026
672Norman, Mona GriviDinosauregget 12954372
673Klepp, AnneliLeona i premietrøbbel 12943263
674Sattin, SamuelUnico : Oppvåkningen 12922086
675Jackson, IdaBrillebjørn i svømmehallen 12901996
676Linde, HeidiAnnenhver uke 12886302
677Piercey, RachelKom, bli med på tur i eventyrskogen 12833423
678Strid, Jakob MartinMimbo Jimbo lager kunst 12832116
679Våhlund, EliasRøde maske 12793983
680Stene, Gert-OlavForbannelsen 12764043
681Tilrem, MartinEt jentebarn 12762465
682Ahnhem, StefanGenerasjon null 12755172
683Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 126810781
684Flynn, IanSonic the hedgehog : Verdens raskeste pinnsvin ; Det onde geniet 12682345
685Keegan, ClaireOver blå enger 12624432
686Guinness world records 2025Guinness world records 2025 12593323
687Omdahl, Christopher RobinPower up! : gamingheltene som tok meg til neste nivå 12587991
688Dragland, LiseHvem i jungelen? 12582295
689Egner, ThorbjørnFolk og røvere i Kardemomme by 12575682
690Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og snøgutten 12563014
691Jamtli, John S.Grenselos 12465242
692Helgheim, OdinVokterhunden Garm : Ragnarok 12452465
693Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 12434492
694Hamsun, KnutMarkens grøde 12427431
695Loe, ErlendKukene = : Kukane 12422395
696Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12404133
697Homme, Annika Linn VerdalLava 12394502
698Wilkinson, L.M.Edelpote og hjertesteinen fra Alluria 12351816
699Bringsværd, Tor ÅgeTambar begynner på skolen 12352235
700Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123414780
701Engman, PascalKrigen 12333054
702Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12324162
703Rosenfeldt, HansHøstebarn 123111310
704West, TraceyIlddragens kraft 12252385
705Mæhle, LarsHvor er kosebamsen? 12211737
706Bergstrøm, HasseRettslære 1 122118670
707Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12203004
708Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12191966
709Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 12168621
710Murakami, HarukiKafka på stranden 12162814
711Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12156991
712Mæhle, LarsTeatertrøbbel 12121986
713Mæland, Ingebjørg FaugstadBulldoser 12111986
714Smart, JamieMenneskene kommer! 12102185
715Rees, TracyDen gylne fjær 12053533
716Mæhle, LarsBursdagsbaluba 12041946
717Engman, PascalNomaden 12041836
718West, TraceyIsdragens frost 12032385
719Wisting, AlexanderArven 12022115
720Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 12011478
721Dragland, LiseHvem i skogen? 11982524
722Lane, SorayaDen argentinske datteren 11971547
723Oda, EiichiroOne piece : Romance dawn - eventyrets daggry 11953163
724McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11941478
725Hoover, ColleenSkadeskutt 11933253
726Renberg, ToreDu er så lys : roman 11919011
727Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11894792
728Telgemeier, RainaSøstre 11842195
729Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst på undervannseventyr 11842884
730Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 11825382
731Kuhn, CamillaLøs tann 11812394
732Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst drar på skoletur 11802624
733De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11791577
734Hafstad, StianMinnetyven 11765442
735Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst og den nye jenta 11753463
736Nordahl, VictorReveflammene 11742754
737Berg, Sunniva RellingJakten på talltyvene 11733313
738Ewo, JonMonster! 11673113
739Mæland, Ingebjørg FaugstadFeiebil 11631965
740Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11625662
741Nygaard, Peder HornsethSupernova 11614832
742Heiberg, Anette V.Pappa støvsuger byen 11602285
743Griffiths, AndyGutta i trehuset dør (nesten) av sine egne vitser 11593123
744Willems, MoVi er i en bok! 11562404
745Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11552844
746Kirby, KatieLottie Brooks vs. de ultraslemme jentene 11542834
747Phoenix, H.L.Håpet 11522864
748Dragland, LiseHvem i havet? 11502225
749Biedermann, NelioLázár 11502125
750Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11493952
751Horst, Jørn LierOffer 11479981
752Mæhle, LarsHvor er krabbene? 11451686
753Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
754Kleppe, HåvardTøffe brannbiler 11411945
755Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11402744
756Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
757Hjorth, MichaelVoldens øy 11391269
758Holowaty, LaurenPeppas drageeventyr 11371577
759Diskin, ElizabethEnter 9, 2. utg. : engelsk for ungdomsstrinnet 113716540
760Horst, Jørn LierArr 11358251
761Aas, MartinDet kuleste fra vikingtiden : mektige konger, stores slag, farlige reiser 11343882
762Willems, MoEn stor fyr tok ballen min! 11341995
763Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
764Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11284642
765Lindahl, LenaAlle må sove 11263173
766Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 11235072
767Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11222215
768Peers, BobbieNudelpuddelen 11222833
769Rowling, J.K.Harry Potter og halvblodsprinsen 11203842
770Handford, MartinDen fantastiske reisen 11192215
771Walliams, DavidVerdens verste barn 11198161
772Schulman, NinniNetter uten daggry 11131229
773Hoover, ColleenDet ender med oss 111210641
774Mæhle, LarsHvem har tatt pølsene? 11121646
775Bjelland, Nina RasmussenSynopsis : Håndbok 111120120
776Willems, MoSe hva jeg kan! 11101985
777Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne tegner 11093153
778Klepp, AnneliLeona i sykkeltrøbbel 11072185
779Douyé, SylviaJenta som elsket fabeldyr 11073113
780Jackson, IdaBrillebjørn blir storebror 11051925
781Strid, Jakob MartinDen fantastiske bussen : (eller hvordan vi kom fra A til B) 11031816
782Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 11035102
783Øverli, FrodeFrida i Aquador 10993213
784Gumpaw, FelixDe ville ninjaene 10982125
785CopycatHermegås 10971378
786Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10971507
787Jacobsen, RoyDe usynlige 10965851
788Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 10965092
789James, EricaVeien hjem 10951387
790CampingCamping 10911358
791Solberg, A. AudhildSkyggene i skolegården 10895461
792Brunstrøm, ThomasSallys pappa elsker Halloween 10871726
793West, TraceyDrømmen om regnbuedragen 10861855
794Jackson, IdaBrillebjørn er syk 10841965
795Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10844102
796Daddy putdownNatta med Pappa 10831447
797Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10833862
798Ewo, JonBø! 10832095
799Bringsværd, Tor ÅgeTambar får en ny venn 10822863
800Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 108012960
801Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 108018370
802Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne drar på stranda 10793023
803Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10794062
804Perrin, ValérieDe tre 10762773
805Griffiths, AndyGutta i trehuset med 117 etasjer : havner i fengsel 10753982
806Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215790
807Willems, MoDet er en fugl på hodet ditt! 10692214
808Rowling, J.K.Harry Potter og dødstalismanene 10693413
809Andersen, Rolf Magne G.Verdens beste sykkel 10691616
810Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
811Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10632404
812Spont, SiriMolly er min 10622424
813Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10621925
814Horst, Jørn LierMaltesergåten 10615991
815Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
816Lyng, SandraDu får ikke være med, Corny 10601766
817Winick, JuddHilo redder absolutt hele verden 10563213
818Raja, Abid Q.Kismat 10552194
819Mæhle, LarsFengselsmysteriet 10531975
820Child, LeeFluktplanen 10538491
821Mæhle, LarsTannfetøys 10521636
822Barky boatsBarkebåter 10511327
823Snashall, SarahKatter og kattunger 10513263
824Peers, BobbieSkilpaddekanonen 10512673
825Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10482134
826Molaug, Marius HornSånn ble jeg verdens beste fotballspiller 10464632
827Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10443423
828Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 104418260
829Willems, MoVi drar på kjøretur! 10411985
830Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10404522
831Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
832CharadesMimelek 10381437
833Dahl, RoaldSVK 10323932
834De la Motte, AndersRustskogen 10321666
835Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10323522
836Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10303123
837Muncaster, HarrietIsadora Måneblomst får tryllekopper 10301885
838Willander Lambrell, JohnDen som vet 10292574
839Klepp, AnneliGutte-spetakkel 10293702
840Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10281895
841Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer 10273852
842Ohlsson, KristinaKristuskransen 10277741
843Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ny BFF - NOT! 10222703
844Kaldheim, HelenMørkalven : Trofeet 10223023
845Nicolaisen, FredrikkeLørdag med pappa 10212184
846West, TraceyJakten på lyndragen 10172025
847Mæhle, LarsHvor er den mellomste Bukken Bruse? 10171616
848Smart, JamieBunny vs Monkey og dommedagsforbundet! 10161775
849Lindman, MerviMinsten baker 10161606
850Brinck, CamillaNå er det leggetid 10151925
851Hove, Olav; Jørgensen, Jørg Arne; Rasmussen, Jarle; Sandboe, MaritStore spørsmål 101442480
852Mæhle, LarsHvem er vaffeltyven? 10141606
853Geard, AmandaMåneporten 10133642
854Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 101318470
855Härjegård, KarinSyersken og friheten 10121287
856Di Fiore, MariangelaSimon lager mat selv 10111945
857Yoga ballYogaball 10101208
858Raknes, LinaÅse og Kjeks 10092803
859Brunstrøm, ThomasSallys pappa gidder ikke å være voksen 10081586
860El Bakali, JavadEngstelig svarting 10083343
861Holowaty, LaurenPeppa og den magiske kle-seg ut-dagen 10061377
862Lieske, DanielEn ny verden 10061815
863Mæhle, LarsHvem tegnet bart på maleriet? 10051566
864Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10051845
865Edwards, Ellen M. TudorExplore 4, 2.utg. : My book 100417930
866Horst, Jørn LierForræderen 100310280
867West, TraceyTordendragens brøl 10021985
868Andersen, Rolf Magne G.Luftskoene 10022204
869Winger, CecilieAndre verdenskrig i Norge på 1-2-3 10013922
870Nore, AslakAlliansen : roman 10011656
871Holowaty, LaurenPeppas eventyr 9961486
872Ousland, BjørnVelkommen til Grumyra 9953752
873Stavås, Trond J.Mestertyven Gjest Baardsen 9953422
874Parr, MariaVaffelhjarte : : Lena og eg i Knert-Mathilde 9947213
875Klepp, AnneliHyttetur-skrekk 9933902
876Iversen, Andreas K.Max Manus : : en tegneserie om en av Norges største motstandshelt 9933352
877Horikoshi, KōheiMitt helteakademia 9923802
878Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9913702
879Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne plukker bær 9902613
880Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 98810490
881Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9854102
882Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9855331
883Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9848001
884Probert, TimMørketiden 9831945
885Dahl, AlexEn perfekt mor 9835171
886Mæhle, LarsHvem er bolletyven? 9831596
887Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9807331
888Hammer, ElisabethBeleiret 9791168
889Østby, AnneDuften av sjasmin 9761785
890Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9754752
891Dahl, RoaldDen kjempestore krokodillen 9752274
892Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9731895
893Smart, JamieBunny vs Monkey og overlyds-ai-ai! 9731705
894Winick, JuddDet store buldrende braket 9732893
895Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9728001
896Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9711935
897Griffiths, AndyGutta i trehuset forteller vitser til de får lattersjokk 9702633
898GijéDen mystiske forsvinningen 9692463
899Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9691546
900Horst, Jørn LierNullpunkt 9672144
901Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
902Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9642503
903Jamtli, John S.I skyggen av Tirpitz 9634572
904Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9636391
905Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9621287
906Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9584422
907Kinney, JeffHundedager : En pingles dagbok 9573023
908Jacobsen, Jenny J.Hvilket dyr? 9551725
909Nesbø, JoRødstrupe 9543592
910Brinck, CamillaKjærlighetens vind 9541865
911Andersen, Rolf Magne G.Jeg er Kokosbananas 9531586
912Lyng, SandraHeia Corny 9531546
913Lindman, MerviMinsten har en potte 9521625
914Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9489001
915Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9488001
916Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Forsvunnet 9472084
917Røed, HenningUtdødde skrekkdyr! 9471885
918Lahlum, Hans OlavPakten 9453392
919Tjønn, Brynjulf JungFotballskoene 9453083
920Bekeng-Flemmen, SiljeVi må rekke barnehagen! 9442463
921Jacobsen, RoyDelirium 9439680
922Oda, EiichiroOne piece : Slaget mot Buggy-piratene 9422553
923Kinney, JeffRowleys dagbok : en supergod bestevenn : endelig min tur! 9413392
924Jacobsen, Jenny J.Små poter 9411735
925Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93613010
926Mæhle, LarsHvor er myggen? 9341346
927Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9345921
928Fiske, AnnaHvordan lager man en baby? 9303033
929Horst, Jørn LierSlagside 9266881
930West, TraceyMånedragens reise 9261785
931Castle, PaulKringle og Finn 9222044
932Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9212793
933Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9192174
934Grebe, CamillaJentene og mørket 9198981
935Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9188701
936Szalay, DavidKjøtt 9181307
937Peers, BobbiePapegøyehelikopteret 9172174
938Marcus, HåkonVilldyr 9165231
939Banke, PeterAlt om Neymar 9163232
940Olsnes, Hege Østmo-SæterRot og Bjørne leker med følelser : en faktabok 9162843
941Dahl, RoaldDustene 9153692
942Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 91312490
943Kleppe, HåvardGod natt, Bjørnis 9121406
944Mæhle, LarsHvem gikk med utesko inne? 9121535
945Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 9095071
946Griffiths, AndyHelt borte og langt vekk 9092753
947Deutsch, BarryDen tapte arving 9081486
948Marienborg, IreneEn baby! sier Nora 9082583
949Mjaugedal, HalvorHistorien om Ada Hegerberg 9072583
950Kjølberg, KristofferSupermegagigasjefen og den utrolige misforståelsen 9073003
951Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8-10 : Elevhåndbok 90615250
952Falch, MalinBjørnar : en historie fra Nordlys 9051984
953Mæhle, LarsMysteriet på Kongsseteren 9052004
954Klepp, AnneliGullunge-tabber 9033202
955Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9031525
956Brunstrøm, ThomasSallys pappa får fotballfeber 9021267
957Aspen, Marthe GravsethDen kjempestore Bjørnisboka 9011765
958Asbjørnsen, Peter ChristenDe tre bukkene Bruse 8973042
959Peers, BobbieSnøfreserduellen 8972383
960Linde, HeidiFørstelinja : roman 8962054
961Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8952174
962Kinsky, EstherRombo 8931545
963Strid, Jakob MartinDa Lille Larsens hus blåste bort 8921705
964Pamment, JasonLukas og den magiske øya 8921804
965Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8922243
966Kjetun, MariSvaret er sjiraff 8911964
967Donaldson, JuliaSmåtting : fisken som fortalte historier 8911247
968Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8904501
969Strout, ElizabethLucy ved havet 8891376
970Stai, KariFlaut 8891914
971Bjøranger, TerjeTaperen 8884182
972Raknes, LinaÅse får besøk 8871725
973Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8851247
974Jackson, IdaBrillebjørn i bursdag 8841276
975Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88412650
976Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 88413660
977Borge, NinaJakob på vippepunktet 8836241
978Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8828501
979Stokke, NilsI maurtua 8821346
980Kinney, JeffFestbrems : [En pingles dagbok] 8812503
981Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8818421
982Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 8804841
983Donaldson, JuliaLille Gruffalo 8802174
984Grande, MartineLilly sover borte 8793162
985Bringsværd, Tor ÅgeTambar på sykehuset 8771466
986Brunstrøm, ThomasSallys pappa i Syden 8761316
987Hunter, ErinKnust idyll 8752154
988BingoBingo 8751187
989Solli, TerjeTa aldri et troll med deg opp i et stupetårn 8743242
990Mæhle, LarsPiratproblemer 8731366
991Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på tur 8731764
992Linde, HeidiKlasseboka 8723072
993Jolley, DanKnust idyll 8712104
994Brunstrøm, ThomasDa Sallys pappa var liten 8701247
995Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8702982
996Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8692633
997Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86812290
998Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 8681914
999Callin, PetterErgo : fysikk 2 86812200
1000Dürenfeldt, Martin vonVerdens største 8681675

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 26/10/2026 kl. 12:24:52


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As