1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 845831512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 785211796
3Horst, Jørn LierTvilen 608812194
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55927577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 545615083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 530915623
7Ravatn, AgnesDoggerland 503513193
8Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494656550
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 485357840
11Strömberg, SaraSot 48507106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 479712873
13Strömberg, SaraSkygger 44277835
14 Verkstedhåndboka 439774460
15Nesbø, JoNådeskudd 437115912
16Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 431720892
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 41259884
18Horst, Jørn LierSkriket 411912693
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 404714492
20Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39427005
21Engman, PascalKlanen 39384289
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38498414
23Fretheim, EvaKråketronen 37905007
24Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37638864
25Läckberg, CamillaSørgekonen 37414398
26Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37347015
27Nesbø, JoMinnesota : roman 371917392
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 370710993
29Horst, Jørn LierUtskudd 370111303
30Jæger, JørgenNarrespill 354511203
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35119363
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34606205
33Ohlsson, KristinaNattanker 33999143
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 339211822
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32544986
36Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324136990
37Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32369253
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32199563
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31909523
40Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 318510503
41Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 317213422
42McFadden, FreidaKjære Debbie 316810143
43McFadden, FreidaHushjelpen 31487184
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 313012932
45Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31138303
46Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 311139690
47Petterson, PerDu er hjemme nå 30247993
48Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30148123
49Perrin, ValérieTata 29728813
50McEwan, IanHva vi kan vite 29247943
51Renberg, ToreEt livsforsøk 291513042
52Riley, LucindaKjærlighetssangen 28939153
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28607853
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28047643
55Strömberg, SaraSkred 27954486
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27688443
57Strout, ElizabethFortell meg alt 27377643
58Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535080
59Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271732760
60Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27036394
61Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 269010102
62McFadden, FreidaKollisjonen 26149842
63Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
64Strömberg, SaraSkinn 25714575
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256130840
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 25075994
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25004565
68Fretheim, EvaDronningland : krim 24848762
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 244510962
70McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23914874
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23864505
72Callin, PetterErgo : fysikk 1 237030900
73De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23684505
74Theorin, JohanNattgjestene 23634285
75Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23506083
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
77Backman, FredrikMine venner 22947233
78De la Motte, AndersNattjegeren 22892648
79Burke, Caro ClaireYesteryear 227812941
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22474834
81Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22378662
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22198372
83Sten, VivecaBenåderen 21962558
84Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21873506
85Fosse, JonVaim : roman 21776253
86Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21373406
87Horst, Jørn LierTørt land 213611271
88Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21367502
89Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21327622
90Engman, PascalIngen 21173166
91Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21168542
92Enger, ThomasSår 21152787
93Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21112987
94Græsli, HansKompass : geografi vgs 210424550
95Stranger, SimonStranger : roman 20955234
96Walden, AndrevJævla menn 20678242
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20528072
98Engman, PascalAlbinoen 20152627
99Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19955073
100Emanuelsen, BirgerOdysseen 19864964
101Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19815003
102Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197526450
103Carr, GarrettGutten fra havet 19447412
104Moyes, JojoVi bor alle her 191410031
105Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19094803
106Moore, LizGuden over skogene 18755513
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18623635
108Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 183410741
109Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18242058
110Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18006522
111Nesbø, JoFlaggermusmannen 17886422
112Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17874733
113Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17794014
114Teige, TrudeÉn for alle 17789441
115Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 176914751
116Hoover, ColleenVerity 17559591
117Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17502975
118Giske, RuneTreningsledelse 174422510
119Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17422945
120Minier, BernardDe utslettede 17305063
121Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17286472
122Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17093325
123Witherspoon, ReeseUten et ord 17014074
124Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16638501
125Bjørk, SamuelBomberen 16586252
126Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165224810
127De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16462028
128Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16454773
129Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16445013
130Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16377382
131Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16334423
132Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16234993
133Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16017222
134Flatland, HelgaEt liv forbi 15976322
135Moyes, JojoI ly av regnet 15791918
136Eggen, TorgrimBlodet 15685193
137Krien, DanielaMitt tredje liv 15422316
138Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
139Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15272067
140Sager, RileyHun som ble igjen 15213035
141Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14983923
142Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14892505
143Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14873274
144Egeland, TomSatans segl 14847252
145Michaelides, AlexDen tause pasienten 14755022
146Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14574363
147Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 145211531
148 Aktivitetslære 145024250
149Engman, PascalBestselger 14472755
150Sveen, GardSkalpjegeren 14362655
151Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14293384
152Ravatn, AgnesGjestene : roman 14213084
153Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14201977
154Montefiore, SantaDen siste sangen 14171877
155Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14104443
156Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140920640
157Riley, LucindaSkjult skjønnhet 140811321
158Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14042505
159Jensen, Jens HenrikInterregnum 13971857
160Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 139611701
161Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13932415
162Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13937421
163Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13938641
164Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
165Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13843004
166Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13833503
167Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13782495
168Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13783004
169Fossum, KarinAller kjæreste : roman 13678611
170Nesbø, JoBlodmåne 135913600
171Østerbø, AnitaIngrids valg 13512295
172Arvola, IngeborgUlvespor 13493154
173Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13498001
174Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13463004
175Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13414522
176Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133717850
177Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13305692
178Fjell, Jan-ErikTvilen 13111926
179De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13074003
180Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13028181
181Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12992026
182Tilrem, MartinEt jentebarn 12762465
183Ahnhem, StefanGenerasjon null 12715172
184Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 126710781
185Keegan, ClaireOver blå enger 12624432
186Loe, ErlendKukene = : Kukane 12402395
187Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12384132
188Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123414780
189Rosenfeldt, HansHøstebarn 122611310
190Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12264152
191Engman, PascalKrigen 12263044
192Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12241996
193Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12193004
194Hamsun, KnutMarkens grøde 12145322
195Murakami, HarukiKafka på stranden 12132814
196Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 12121488
197Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12106991
198Rees, TracyDen gylne fjær 12043533
199Engman, PascalNomaden 12011836
200Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 12008621
201Lane, SorayaDen argentinske datteren 11961547
202Renberg, ToreDu er så lys : roman 11919011
203Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 118914320
204Hoover, ColleenSkadeskutt 11873253
205Wisting, AlexanderArven 11862105
206McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11821448
207Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11814792
208De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11801587
209Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11552844
210Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115414630
211Biedermann, NelioLázár 11492125
212Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11485632
213Horst, Jørn LierOffer 11479981
214Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11463952
215Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
216Hjorth, MichaelVoldens øy 11391269
217Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
218Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11382744
219Horst, Jørn LierArr 11328251
220Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
221Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11264642
222Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11152195
223Schulman, NinniNetter uten daggry 11111229
224Hoover, ColleenDet ender med oss 110010601
225Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10961507
226James, EricaVeien hjem 10931387
227Jacobsen, RoyDe usynlige 10915851
228Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10824102
229Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10813862
230Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107912940
231Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10784062
232El Bakali, JavadEngstelig svarting 10733463
233Perrin, ValérieDe tre 10732763
234Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215790
235Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106818240
236Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
237Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10611925
238Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10612404
239Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
240Raja, Abid Q.Kismat 10552194
241Child, LeeFluktplanen 10528491
242Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10442134
243Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10423423
244Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10394522
245Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
246De la Motte, AndersRustskogen 10311666
247Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10313522
248Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10281895
249Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10283123
250Willander Lambrell, JohnDen som vet 10282574
251Ohlsson, KristinaKristuskransen 10247741
252Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10151865
253Geard, AmandaMåneporten 10123642
254Härjegård, KarinSyersken og friheten 10121287
255Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 100918470
256Nore, AslakAlliansen : roman 9981656
257Horst, Jørn LierForræderen 99810270
258Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9893702
259Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9855331
260Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9848001
261Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9844102
262Dahl, AlexEn perfekt mor 9805171
263Hammer, ElisabethBeleiret 9791168
264Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9734752
265Østby, AnneDuften av sjasmin 9731785
266Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9728001
267Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9711895
268Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9701556
269Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9671935
270Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9657331
271Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
272Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9642503
273Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9636391
274Horst, Jørn LierNullpunkt 9612144
275Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9601287
276Nesbø, JoRødstrupe 9513582
277Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9488001
278Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9459001
279Lahlum, Hans OlavPakten 9433392
280Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93613010
281Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9295921
282Horst, Jørn LierSlagside 9246881
283Jacobsen, RoyDelirium 9219660
284Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9202793
285Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9192174
286Szalay, DavidKjøtt 9161307
287Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9168701
288Grebe, CamillaJentene og mørket 9148981
289Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9011525
290Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8952174
291Kinsky, EstherRombo 8931545
292Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8932253
293Linde, HeidiFørstelinja : roman 8932054
294Strout, ElizabethLucy ved havet 8881376
295Bjøranger, TerjeTaperen 8884182
296Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 8875071
297Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8854501
298Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8831247
299Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8808501
300Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87812510
301Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8758421
302Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8702982
303Callin, PetterErgo : fysikk 2 86712190
304Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86612260
305Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8662633
306Nesbø, JoKakerlakkene 8593482
307Bergstrøm, HasseRettslære 1 85814820
308Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85711830
309Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85611630
310Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8541137
311Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 8521734
312Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8433682
313Skoland, AinaMarionetten 8431326
314Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8407001
315Moyes, JojoI dine sko 8366581
316Buchanan, EleanorDe fire steinene 8341107
317Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8288500
318Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 8282543
319Horst, Jørn LierRøykteppe 8246011
320Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 8141525
321 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 81112890
322Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 8091216
323Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 8081395
324Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 80712910
325Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 801908
326James, PeterBilde av død 7843132
327Lillebø, SandraVera : roman 7743122
328Baugstø, LineEvil grandma : roman 7691814
329Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7668000
330Kepler, LarsSøvngjengeren 7648860
331Dahl, ArneUnderverkene 764948
332Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7631146
333Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7566841
334Schulman, Alex17. juni : roman 7545331
335 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75313920
336Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 7524241
337Flatland, HelgaEn moderne familie 7491804
338Follett, KenTidskretsen 7494331
339Fexeus, HenrikDen siste brikken 747878
340Erichsen, DortheJordbærdager 7441564
341Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 74410830
342Nesbø, JoKongen av Os : roman 7422233
343Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7351305
344Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7341245
345Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7333032
346Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7339700
347Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 7328000
348Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7321345
349Riley, LucindaDe syv søstre 7313382
350Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 7311395
351Baldysz, MartinStille grender : krim 7301176
352Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7275071
353Engman, PascalIldlandet 7261255
354Horst, Jørn LierGrenseløs 7266571
355Arvola, IngeborgVestersand 7222303
356Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 7221275
357Eger, Edith EvaValget du har 7131843
358Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7109910
359Engman, PascalTil minne om en morder 7091106
360Nesbø, JoSorgenfri 7092163
361Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 70711100
362Ekman, KerstinMin bokverden 7051046
363Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 7003322
364Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 6993252
365Lane, SorayaDen franske datteren 6981156
366Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 6981734
367Engman, PascalX 6971285
368Bakkeid, Heine T.Nattseileren 6951295
369Jackson, HollyIkke helt død ennå 6943681
370Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6904021
371Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6891365
372Richman, AlysonEn savnet historie 688877
373McFadden, FreidaDet øyet ser 687887
374Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6871524
375Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68513760
376Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838670
377Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6821185
378Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6816221
379Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6791853
380Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6753631
381Bergstrøm, HasseRettslære 2 67410050
382Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6673361
383Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6679350
384van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6661664
385July, MirandaPå alle fire 666788
386Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6601673
387Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6591096
388Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6593222
389Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 655996
390Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 652788
391Mytting, LarsSøsterklokkene 6515761
392Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6509420
393Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6481514
394Galbraith, RobertDen jagende graven 6463911
395Da Costa, MélissaVeien tilbake 645877
396McFadden, FreidaDen låste døren 644877
397Sandemo, MargitUtysket : [Sagaen om isfolket] 6438500
398Ohlsson, KristinaStormvakt 6433441
399Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6422922
400Knapp, FlorenceNavnene 6394021
401Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 6361006
402Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6353641
403Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 6341554
404Orwell, George1984 6335041
405Balle, SolvejOm utregning av romfang 6331195
406Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 63011490
407Engman, PascalSkammens vei 6291065
408Colgan, JennyBryllup på øya 6283291
409Strout, ElizabethÅh, William 6283042
410Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
411Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6259190
412Østerbø, AnitaTatt av sviket 6241374
413Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6231055
414Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6231155
415Flood, HeleneTerapeuten 6226290
416Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 622807
417Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 6201165
418 Religion og etikk : vg3 6188080
419Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6181244
420Andreassen, MariTenk for en jubel 6181045
421Khannoussi, Safae elOroppa 617877
422Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6164241
423McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 615837
424Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 6136001
425Skybäck, FridaSvartfugl 611708
426Hoover, ColleenDet starter med oss 6085581
427Lane, SorayaDen italienske datteren 6061075
428Engman, PascalEnkene 605976
429Helle, HelleHey Hafni : roman 6051075
430Schulman, NinniKjæreste Lena 601797
431Loe, ErlendDoppler : roman 6017600
432Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 6002542
433Colgan, JennySommer over skyene 5981135
434Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5986480
435Ravatn, AgnesFugletribunalet 5963071
436Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 596866
437Østby, AnneÅ danse i Lahore 5951244
438Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 5942981
439Osman, RichardDen umulige formuen 594817
440Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5932502
441O'Shea, DaisyDet irske barnet 593738
442Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5917590
443Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5918840
444Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5887770
445Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 5873011
446Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 587946
447Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5861075
448Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5863731
449Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5859300
450Hammer, ElisabethFristelse 585757
451 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5829220
452Isaac, CatherineEn match for livet 581708
453Stedman, M.L.Et liv langt borte 5804381
454Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5791254
455Lane, SorayaAlpenes datter 579936
456Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5788140
457Mohn, MajaGrenser 5772502
458Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 575777
459Flood, HeleneElskeren 5745711
460 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 57010310
461Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5696710
462Stanghelle, HaraldKongen forteller 5666230
463Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5667240
464Engman, PascalRottekongen 5631035
465 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5637290
466Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55910100
467Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5582502
468Skybäck, FridaJernblomst 557658
469Nesbø, JoKongeriket 5566640
470Lane, SorayaDen kubanske datteren 555945
471Hastrup, JuliePå villstrå 553658
472Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54910890
473Flood, HeleneEnken 5495441
474Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5491563
475Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5481453
476Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5477060
477Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5471035
478Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5463001
479Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 544856
480Renberg, ToreLorden : roman 5391373
481Nesbø, JoTørst 5391483
482Nesbø, JoPanserhjerte 5355221
483Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5353621
484Hannah, KristinKvinnene 5342971
485Tudor, C.J.En glipe av mørke 5342512
486Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5341035
487Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 533915
488 Bærbar elev PC53316340
489Hammer, ElisabethAnstendighet 532727
490Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5318350
491Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5303631
492Mytting, LarsHekneveven : roman 5301832
493Hastrup, JulieBlodspor 527549
494Nesbø, JoKniv 5251463
495Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 525895
496Moyes, JojoOver ukjente hav 5241084
497Martin, TinaVindguden 522628
498Engman, PascalKokain 522925
499Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5177380
500De Céspedes, AlbaHennes side av historien 5132731
501Cedervall, MarianneDet forlatte huset 511559
502Rundberg, JohanDen som vokter flokken 5105420
503Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 508736
504De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 5083581
505Levi, AllenTheo : en roman 5082502
506Cook, LornaDen glemte datteren 507786
507Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 5051015
508Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 504559
509Jewell, LisaIkke slipp ham inn 502726
510Lane, SorayaDen greske datteren 501855
511Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 5001154
512Harmel, KristinDet franske armbåndet 499855
513Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 499736
514Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 49911360
515McFadden, FreidaLeieboeren 498836
516Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4963091
517Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 496776
518Skolem, MarenIngen har sett historien din 495786
519DubuSolo leveling 4911233
520Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 491726
521Nesbø, JoNatthuset 4915720
522Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4891842
523Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4896880
524Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 488895
525Engman, PascalPatriotene 4872212
526McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 485796
527Schulman, AlexGlem meg 4851184
528Da Costa, MélissaDagene som kommer 484955
529Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4844001
530Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4839690
531Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4834091
532Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 482746
533Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 4826570
534Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
535Nesbø, JoPoliti 4801263
536Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 4793021
537Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 478815
538Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 477776
539Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4766870
540Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4756820
541Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 474696
542Endō, TatsuyaSpy x family 4741513
543Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735240
544Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4713321
545Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 47010080
546Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
547 Strøm til bærbar elev pc4679230
548Sarenbrant, SofieLangfredagen 4674011
549Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4668260
550Bakkeid, Heine T.Vintergrav 4654281
551Loe, ErlendHelvete 4653281
552Riley, LucindaStormens søster 4622491
553Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4626330
554Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 46110030
555Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4602831
556Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 460706
557Nørgaard, PerVisjon 1 4606120
558Ashcroft, JennyØya i øst 4593291
559Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4574471
560Grund, MariaNattflygeren 457469
561Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 456607
562Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4553501
563Boberg, ThomasInsula 4542172
564Engberg, KatrineDet brennende bladet 451845
565 Breddeidrett 45114600
566Olin, MargrethSong til mor : roman 4501004
567Frennstedt, TinaDødens dans 445489
568Hammer, ElisabethVindkast 444637
569Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 441597
570Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 43916690
571De la Motte, AndersDe bergtatte 439884
572Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 439706
573Strout, ElizabethOlive, igjen 438964
574Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 438459
575Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 4387250
576Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4373111
577De la Motte, AndersGlassmannen 437944
578 Lader til Chromebook 43520760
579Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43513130
580Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4345630
581Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4331243
582Haig, MattMidnattstoget 4333291
583Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4331612
584Jio, SarahAlle mine menn 433884
585Aubert, Alette SophieBiohacking 431587
586Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4311383
587Riley, LucindaSkyggesøsteren 4303361
588Sullivan, TimTannlegen 4304210
589Fexeus, HenrikOfferdyret 429508
590Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 4251183
591Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
592Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4231273
593Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4221034
594Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4225520
595Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 420765
596Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4205960
597Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4197710
598Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 419765
599Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4187230
600Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 417547
601Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175540
602Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4176360
603Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4155530
604Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4152871
605Moyes, JojoToner i natten 4141063
606Horst, Jørn LierSak 1569 4145620
607Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 4135000
608Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 4124031
609Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 412527
610Jæger, JørgenDommen 4123911
611Teige, TrudeNoen vet 411626
612Hundevadt, KimPorcus 410449
613James, EricaHuset i Maple Drive 409606
614Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 409815
615Teige, TrudeEn hjelpende hånd 408705
616AttråAttrå : erotiske fantasiar 4085190
617Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 408974
618Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
619Schulman, AlexMalma stasjon : roman 407795
620O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 407636
621Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4066110
622Mímir KristjánssonMamma er trygda 4053341
623 Treningslære : idrettsfag 4048340
624Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4045000
625Loe, ErlendKukene/Kukane 4035020
626Skåden, SigbjørnPlanterhaug 4032931
627Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 402478
628Nesbø, JoGjenferd 4011352
629Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4001742
630Espach, AlisonBryllupsfolket 400468
631 Bærbar PC til utlån399449
632Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3982271
633Cedervall, MarianneMord på øya 398488
634Grund, MariaBlekkspruten 3973810
635Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3965000
636Nesbø, JoSønnen 396646
637Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3956270
638Hammer, ElisabethFortielse 394567
639Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3945660
640TegnehanneDet går bra 394745
641Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3941322
642Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3938000
643Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 392814
644Golding, WilliamFluenes herre 3913231
645Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3916020
646Hammer, ElisabethAvsløringer 391646
647Griffiths, EllyNattfalkene 390468
648Riley, LucindaDen savnede søsteren 38713520
649Levi, AllenTheo 387566
650Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 387616
651Jæger, JørgenSkyggejakten 3851023
652Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3847000
653Enoksen, EysteinBreddeidrett 3838100
654Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3826330
655Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 3823701
656Teige, TrudeAldri tilgi 3822681
657Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 3815290
658Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799240
659Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3796000
660Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 3793261
661Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3791732
662 Strøm utlån til bærbar elev PC377834
663Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3774880
664Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3773311
665Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3765390
666Engberg, KatrineHvite netter 375655
667Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3752171
668Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3755160
669Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3726980
670Kepler, LarsHypnotisøren 3712011
671Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 371576
672Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3704240
673Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3691173
674Teige, TrudeMormor danset i regnet 3693860
675Sarenbrant, SofieBursdagen 368409
676Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685020
677Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3667000
678 Latterbomber : vitser for barn 3661742
679Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3661492
680Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 366596
681Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3652131
682Flatland, HelgaEtterklang : roman 3651093
683Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 364625
684Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3632121
685Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3621961
686Sten, VivecaVillederen 362983
687Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 361655
688Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3611702
689Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3607000
690Schepp, EmelieHundre dager i juli 360705
691Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3588000
692Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3581941
693Myskja, AudunKunsten å finne ro 3583121
694King, StephenCarrie 3582051
695Martin, TinaBefrieren 3583310
696Hellberg, ÅsaDen femte dagen 357418
697Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 357556
698Herngren, MoaSøskenfeiden 357586
699Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 357477
700Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 356536
701Hammer, ElisabethVinterhjerter 356586
702Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3553201
703Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3551192
704Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3557500
705Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
706Enders, GiuliaOrganisk 3542711
707Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3541063
708Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3544690
709Hall, Clare LeslieNår jorden brister 353615
710Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 352824
711Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 3512651
712Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3511781
713Carrasco, PaulaDet går over : roman 3511662
714Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3512591
715Ley, RosannaDen italienske flammen 3512912
716Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 350526
717Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3506000
718Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 350635
719Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3504760
720Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3496000
721Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3491682
722Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3492501
723Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 348764
724Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 348477
725Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3483001
726Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3485500
727Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3477000
728Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3471202
729Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3457500
730Läckberg, CamillaMentalisten 3454360
731Schulman, NinniSom vi lekte 345546
732Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3441422
733Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3443630
734Mytting, LarsSkråpånatta 34410250
735Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 343655
736Michallon, ClémenceSiste utvei 343398
737Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3437000
738Djønne, LeanderAlt et : roman 343645
739Loe, ErlendDoppler 3421622
740Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 342625
741Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3425000
742Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 342724
743Sullivan, TimSyklisten 3412812
744Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 341447
745Hansen, AndersADHD : uante krefter 3402581
746Hadley, TessaSøsken 340477
747Staalesen, Gunnar1899 : preludium 340595
748Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3405000
749Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3397480
750Ohlsson, KristinaSkoddehav 339824
751Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3392701
752Nesbø, JoMarekors 3381083
753Steinbeck, JohnØst for Eden 3382211
754Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3374000
755Chen, KarissaHjemlengsel 3361512
756Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 336467
757Mo, JohannaBrottsjøen 336526
758Seierstad, ÅsneAfghanerne 335893
759Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3352961
760Riley, LucindaMordene på Fleat House 3359280
761Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3358000
762Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 335467
763Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 335349
764Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 334615
765De la Motte, AndersDøden går på visning 333546
766Bagger, ThomasKaoskoden 332526
767Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 332526
768Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 331764
769Fjell, Jan-ErikTysteren 3314530
770Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
771Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3302811
772Jæger, JørgenDet sorte fåret 330943
773Keegan, ClaireTre lys 330714
774Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 329447
775HomerosOdysseen 3282331
776Matre, Agnes LoviseIskald 3271292
777Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 327467
778Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 327784
779O'Farrell, MaggieHamnet 326565
780Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3251542
781Cedervall, MarianneMed døden til bords 324369
782Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 324349
783Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234650
784Hastrup, JulieFarlig fortid 323398
785Strout, ElizabethÅh, William! 323615
786Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3221771
787Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 3223001
788Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 3221761
789Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3214230
790Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 3203031
791Larmo, IdaRigel : urettens ekko 3203720
792Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 319417
793Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 318496
794Stein, JesperSolo : krim 318359
795Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 317407
796Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 3171342
797Moyes, JojoEt helt halvt år 3163840
798Minier, BernardLucia 3164140
799Shelley, MaryFrankenstein 3151192
800Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3152581
801Sarenbrant, SofieMytomanen 312486
802Nesbø, JoSnømannen 311843
803Furre, HeidiTechnotika 310525
804Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3103890
805Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3105000
806Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 309565
807Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
808Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 307644
809 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 306329
810Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 306378
811Bjørk, SamuelHitra 305634
812Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 3048210
813Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 3044810
814Backman, FredrikFolk med angst 3041182
815Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 3041522
816Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 3032711
817Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 303476
818Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 3033250
819Tolkien, J.R.R.Silmarillion 302973
820Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 3022761
821Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 3014220
822Sundström, LenaJegeren 301339
823Jensen, Jens HenrikFrende 300466
824Axelsson, IdaStille vrede 3002313
825Bagger, ThomasSort mirakel 300595
826Nesbø, JoKongeriket : roman 3001142
827Härjegård, KarinDatteren og vårflommen 299634
828Lunde, MajaBlå : roman 2995000
829 Guinness world records 2981272
830Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 2981232
831Widholm, KatarinaElskede Betty 298496
832Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2974530
833Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 297427
834Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2973890
835Riley, LucindaSolsøsteren 2977010
836Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2974260
837Erichsen, DortheMidtsommer 296614
838Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2961022
839Kielland, Alexander L.Gift 2956020
840Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
841Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2955550
842Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 295407
843Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2952611
844Karlsson, Ørjan N.Kureren 295417
845Khemiri, Jonas HassenSøstrene 294585
846Hastrup, JulieMirakelmannen 2942910
847Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 294446
848Sachar, LouisHoles 2932401
849Lykke, NinaNei og atter nei 2932001
850Enchi, FumikoSkyggekvinner 2922551
851 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2922980
852Yanagihara, HanyaEt lite liv 2912001
853Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 291813
854Lykke, NinaNei og atter nei : roman 291714
855Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 291555
856Geard, AmandaGlassnøkkelen 2903130
857Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 290535
858Mola, CarmenJenta uten navn 2902910
859Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 290309
860Austen, JaneStolthet og fordom 2891661
861Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 289348
862Fjell, Jan-ErikNattravnen 288883
863Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2883170
864Sarenbrant, SofieSkytsengelen 287515
865Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 287714
866Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2871501
867Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 287763
868Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 286416
869Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 286495
870Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 285466
871Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
872Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 284495
873Page, LizzieEt sted å høre til 284485
874Dahlgren, HelenaDarling : roman 283358
875Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 283319
876Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 282426
877Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 282674
878Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 282574
879Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 282674
880Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2814140
881Moyes, JojoJenta som ble igjen 2817160
882Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 281407
883 Perspektiver : historie påbygging 2803600
884Martin, TinaTordneren 2802810
885Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2794170
886Riley, LucindaMånesøsteren 2797020
887Hamsun, KnutSult 2771791
888Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 276485
889Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 27611000
890Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2761851
891Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2752501
892Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2743720
893Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2745500
894Brenden, LailaToner fra en stille skog 2732251
895Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 273823
896Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 272465
897Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 272654
898Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 272733
899Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2722041
900Laestadius, Ann-HelénSkam 272723
901Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 271594
902Helm, LivMed hjertet i hånden 2712501
903Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 271416
904Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2701002
905Niemi, MikaelStein i silke : roman 270683
906Ohlsson, KristinaIsbryter 270713
907Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2701571
908Fretheim, EvaDronningland : : krim 270299
909Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694960
910Helle, HelleHey Hafni 269318
911Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 268793
912Alexander, RebeccaHjem til øya 268377
913Nore, AslakHavets kirkegård : roman 268525
914Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683670
915Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 268594
916De la Motte, AndersVåroffer 2671771
917Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2671002
918Paris, B.A.Bak lukkede dører 2672111
919Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2663910
920Matthews, CaroleFra en dag til en annen 266299
921Samartin, CeciliaSterkere enn frykt : roman 2662021
922Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2661002
923Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2661521
924Alexander, RebeccaArven fra øya 265446
925Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2652101
926Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 265386
927Arvola, IngeborgKniven i ilden 2654130
928Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 265465
929Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2652820
930Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2641814
931Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 264594
932 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
933Fagerlund, JennyEn godt bevart hemmelighet 263357
934Nylund, KajaUnder midnattssolen 262406
935Norlin, AnnikaTua 260465
936Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2602311
937Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2594100
938Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2593780
939Horst, Jørn LierBlindgang 259377
940 Kalkulator2585550
941Page, LizzieBarnehjemmet 258465
942Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 257289
943Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 257289
944Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 257279
945Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2572501
946Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2563470
947Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2561551
948Horst, Jørn LierFelicia forsvant 255753
949Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2552620
950Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 254465
951Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
952Teige, TrudeNoen vet : krim 254683
953Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2541072
954Mytting, LarsHekneveven 2537580
955Colgan, JennyEn evighet fra deg 253524
956Jæger, JørgenBlodskrift 252653
957Ekeberg, Jan OveBarbarene fra nord 252534
958Kafka, FranzProsessen 2511761
959Loe, ErlendNaiv. Super 2515610
960Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504520
961Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2501521
962Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2502501
963Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 249406
964Maroger, IsabelleLebensborn 2491291
965Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2494550
966Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 248366
967James, E.L.The missus 2482500
968Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2482500
969Krefeld, Michael KatzPakten 248308
970Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 248703
971Alexander, RebeccaDrømmer fra øya 247416
972Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2471022
973Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2462540
974James, EricaHagene i Italia 2462121
975Jæger, JørgenDødssymfoni 246663
976Horst, Jørn LierJakthundene 246475
977Coben, HarlanSeks år 2451132
978Isaac, CatherineDet begynner å bli hett her 245376
979Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 245357
980Mohn, MajaFrigjort 2451002
981Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 244386
982Collins, TessaJenta med georginene 244465
983Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2447000
984Gustawsson, JohanaDe tause 243415
985Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn : roman 243783
986Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 243288
987Robinson, MarilynneGilead 243406
988Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423730
989Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 242298
990Ibrahimovic, ZlatanJeg er Zlatan 2422550
991Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2427710
992Ståhl, LindaHans vilje skje 2412210
993Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 241288
994Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 241327
995Page, LizzieBarnas sang 240465
996Horst, Jørn LierNattmannen 2401211
997Sacerdoti, DanielaLucrezias gave 240337
998Fidjestøl, AlfredOppstandelsen : om landslagets forbannelse, veien tilbake og tidenes beste kvalik 239683
999Gilmore, LauriePumpkin spice-kafeen 239405
1000Tofteberg, Grete NormannMaximum 82394750

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/10/2026 kl. 12:33:07


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As