1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 847131512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 786011796
3Horst, Jørn LierTvilen 609512195
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55967577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 546415083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 532415623
7Ravatn, AgnesDoggerland 505113193
8Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494656550
10Strömberg, SaraSot 48557106
11Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 485357840
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 480912873
13Strömberg, SaraSkygger 44327835
14Nesbø, JoNådeskudd 441115912
15 Verkstedhåndboka 439774460
16Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 433520892
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 41369914
18Horst, Jørn LierSkriket 412812693
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 405314492
20Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39447005
21Engman, PascalKlanen 39394289
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38658414
23Fretheim, EvaKråketronen 37965007
24Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37688864
25Läckberg, CamillaSørgekonen 37484398
26Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37427015
27Nesbø, JoMinnesota : roman 373117392
28Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 371910993
29Horst, Jørn LierUtskudd 370711303
30Jæger, JørgenNarrespill 355011203
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35179363
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34626205
33Ohlsson, KristinaNattanker 34059143
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 339911822
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32614986
36Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32429253
37Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324136990
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32379563
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31919523
40Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 318810503
41McFadden, FreidaKjære Debbie 318010143
42Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 317813422
43McFadden, FreidaHushjelpen 31527184
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 313712932
45Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31148303
46Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 311139690
47Petterson, PerDu er hjemme nå 30277993
48Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30168123
49Perrin, ValérieTata 29798813
50Renberg, ToreEt livsforsøk 293213052
51McEwan, IanHva vi kan vite 29257943
52Riley, LucindaKjærlighetssangen 28919143
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28687853
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28057643
55Strömberg, SaraSkred 27974486
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27698443
57Strout, ElizabethFortell meg alt 27417643
58Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535080
59Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271732760
60Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27066394
61Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 269910102
62McFadden, FreidaKollisjonen 26259842
63Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
64Strömberg, SaraSkinn 25754575
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256130840
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 25105994
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25034565
68Fretheim, EvaDronningland : krim 24868762
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 245410962
70McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23984874
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23894505
72Callin, PetterErgo : fysikk 1 237030900
73De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23694505
74Theorin, JohanNattgjestene 23654285
75Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23546083
76Backman, FredrikMine venner 22997233
77Burke, Caro ClaireYesteryear 229612941
78Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
79De la Motte, AndersNattjegeren 22942648
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22574834
81Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22418662
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22238372
83Sten, VivecaBenåderen 21982558
84Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21933506
85Fosse, JonVaim : roman 21826253
86Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21413406
87Horst, Jørn LierTørt land 214111271
88Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21397502
89Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21377622
90Engman, PascalIngen 21213166
91Enger, ThomasSår 21212787
92Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21198542
93Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21112987
94Græsli, HansKompass : geografi vgs 210424550
95Stranger, SimonStranger : roman 20925204
96Walden, AndrevJævla menn 20758252
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20608072
98Engman, PascalAlbinoen 20182627
99Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20005073
100Emanuelsen, BirgerOdysseen 19884964
101Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19845003
102Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197526450
103Carr, GarrettGutten fra havet 19507412
104Moyes, JojoVi bor alle her 191710021
105Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19164803
106Moore, LizGuden over skogene 18765513
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18643635
108Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 184110741
109Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18272058
110Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18036522
111Teige, TrudeÉn for alle 17929441
112Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17884733
113Nesbø, JoFlaggermusmannen 17876412
114Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17854024
115Hoover, ColleenVerity 17789591
116Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 176214721
117Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17552975
118Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17452945
119Giske, RuneTreningsledelse 174422510
120Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17316472
121Minier, BernardDe utslettede 17315063
122Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17103325
123Witherspoon, ReeseUten et ord 17034074
124Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16668501
125Bjørk, SamuelBomberen 16616252
126Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165224810
127De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16482028
128Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16484773
129Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16455013
130Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16427382
131Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16354423
132Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16264993
133Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16107222
134Flatland, HelgaEt liv forbi 15816282
135Moyes, JojoI ly av regnet 15791918
136Krien, DanielaMitt tredje liv 15742366
137Eggen, TorgrimBlodet 15715193
138Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
139Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15312067
140Sager, RileyHun som ble igjen 15243035
141Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15043923
142Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14913274
143Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14902505
144Egeland, TomSatans segl 14897252
145Michaelides, AlexDen tause pasienten 14785022
146Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14614363
147Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 145711531
148Engman, PascalBestselger 14512755
149 Aktivitetslære 145024250
150Sveen, GardSkalpjegeren 14382655
151Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14313384
152Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14211977
153Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14174443
154Montefiore, SantaDen siste sangen 14171877
155Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140920640
156Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14062505
157Riley, LucindaSkjult skjønnhet 140311281
158Jensen, Jens HenrikInterregnum 13981857
159Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 139811701
160Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13977421
161Ravatn, AgnesGjestene : roman 13972974
162Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13962415
163Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13958641
164Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
165Fossum, KarinAller kjæreste : roman 13918611
166Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13853004
167Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13853503
168Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13802495
169Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13803004
170Nesbø, JoBlodmåne 136113601
171Arvola, IngeborgUlvespor 13523154
172Østerbø, AnitaIngrids valg 13522295
173Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13518001
174Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13473004
175Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13434522
176Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133717850
177Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13315692
178Fjell, Jan-ErikTvilen 13121926
179De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13094003
180Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13068181
181Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13012026
182Tilrem, MartinEt jentebarn 12762465
183Ahnhem, StefanGenerasjon null 12755172
184Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 126810781
185Keegan, ClaireOver blå enger 12624432
186Loe, ErlendKukene = : Kukane 12422395
187Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12404133
188Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123414780
189Engman, PascalKrigen 12333054
190Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12324162
191Rosenfeldt, HansHøstebarn 123111310
192Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12203004
193Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12191966
194Hamsun, KnutMarkens grøde 12195322
195Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 12168621
196Murakami, HarukiKafka på stranden 12162814
197Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12156991
198Rees, TracyDen gylne fjær 12053533
199Engman, PascalNomaden 12041836
200Wisting, AlexanderArven 12022115
201Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 12011478
202Lane, SorayaDen argentinske datteren 11971547
203McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11941478
204Hoover, ColleenSkadeskutt 11933253
205Renberg, ToreDu er så lys : roman 11919011
206Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 118914320
207Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11894792
208De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11791577
209Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11625662
210Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11552844
211Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115414630
212Biedermann, NelioLázár 11502125
213Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11493952
214Horst, Jørn LierOffer 11479981
215Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
216Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11402744
217Hjorth, MichaelVoldens øy 11391269
218Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
219Horst, Jørn LierArr 11358251
220Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
221Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11284642
222Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11222215
223Schulman, NinniNetter uten daggry 11131229
224Hoover, ColleenDet ender med oss 110110601
225Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10971507
226Jacobsen, RoyDe usynlige 10965851
227James, EricaVeien hjem 10951387
228Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10844102
229Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10833862
230Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10794062
231Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107912940
232Perrin, ValérieDe tre 10752763
233Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215790
234Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106818240
235Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
236Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10632404
237Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10621925
238Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
239Raja, Abid Q.Kismat 10552194
240Child, LeeFluktplanen 10538491
241Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10482134
242Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10443423
243Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10404522
244Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
245De la Motte, AndersRustskogen 10321666
246Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10323522
247Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10303123
248Willander Lambrell, JohnDen som vet 10292574
249Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10281895
250Ohlsson, KristinaKristuskransen 10277741
251Geard, AmandaMåneporten 10133642
252Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 101318470
253Härjegård, KarinSyersken og friheten 10121287
254El Bakali, JavadEngstelig svarting 10083343
255Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10051845
256Horst, Jørn LierForræderen 100310280
257Nore, AslakAlliansen : roman 10011656
258Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9913702
259Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9854102
260Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9855331
261Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9848001
262Dahl, AlexEn perfekt mor 9835171
263Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9807331
264Hammer, ElisabethBeleiret 9791168
265Østby, AnneDuften av sjasmin 9761785
266Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9754752
267Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9731895
268Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9728001
269Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9711935
270Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9691546
271Horst, Jørn LierNullpunkt 9672144
272Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
273Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9642503
274Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9636391
275Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9621287
276Nesbø, JoRødstrupe 9533582
277Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9488001
278Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9489001
279Lahlum, Hans OlavPakten 9453392
280Jacobsen, RoyDelirium 9439680
281Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93613010
282Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9345921
283Horst, Jørn LierSlagside 9266881
284Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9212793
285Grebe, CamillaJentene og mørket 9198981
286Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9192174
287Szalay, DavidKjøtt 9181307
288Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9188701
289Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 9095071
290Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9031525
291Linde, HeidiFørstelinja : roman 8962054
292Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8952174
293Kinsky, EstherRombo 8931545
294Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8922243
295Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8904501
296Strout, ElizabethLucy ved havet 8891376
297Bjøranger, TerjeTaperen 8884182
298Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8851247
299Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8828501
300Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8818421
301Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87812510
302Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8702982
303Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8692633
304Callin, PetterErgo : fysikk 2 86712190
305Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8671157
306Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86612260
307Nesbø, JoKakerlakkene 8603482
308Bergstrøm, HasseRettslære 1 85814820
309Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85711830
310Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85611630
311Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 8551734
312Skoland, AinaMarionetten 8491346
313Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8453682
314Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8417001
315Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 8392563
316Moyes, JojoI dine sko 8366581
317Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8308500
318Horst, Jørn LierRøykteppe 8296011
319Buchanan, EleanorDe fire steinene 8281097
320Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 8171525
321 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 81112890
322Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 8111216
323Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 80712910
324Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 8031385
325Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 796898
326James, PeterBilde av død 7853132
327Baugstø, LineEvil grandma : roman 7711814
328Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7698000
329Kepler, LarsSøvngjengeren 7648860
330Dahl, ArneUnderverkene 764948
331Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7641146
332Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 7604241
333Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7586841
334 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75313920
335Follett, KenTidskretsen 7524331
336Flatland, HelgaEn moderne familie 7501804
337Schulman, Alex17. juni : roman 7505321
338Nesbø, JoKongen av Os : roman 7452233
339Erichsen, DortheJordbærdager 7441564
340Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 74410830
341Fexeus, HenrikDen siste brikken 741868
342Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7371305
343Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7363032
344Riley, LucindaDe syv søstre 7353382
345Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 7358000
346Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7341245
347Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 7331395
348Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7339700
349Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7321345
350Baldysz, MartinStille grender : krim 7311176
351Engman, PascalIldlandet 7281255
352Horst, Jørn LierGrenseløs 7276571
353Eger, Edith EvaValget du har 7241853
354Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 7241275
355Arvola, IngeborgVestersand 7232303
356Lillebø, SandraVera : roman 7163042
357Nesbø, JoSorgenfri 7112163
358Engman, PascalTil minne om en morder 7101106
359Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7109910
360Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 7091764
361Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 70711100
362Ekman, KerstinMin bokverden 7061046
363Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 7043322
364Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7005021
365Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 6993252
366Lane, SorayaDen franske datteren 6981156
367Bakkeid, Heine T.Nattseileren 6951295
368Jackson, HollyIkke helt død ennå 6943681
369Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6914021
370McFadden, FreidaDet øyet ser 690887
371Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6901365
372Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6881524
373Richman, AlysonEn savnet historie 688877
374Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68513760
375Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6846221
376Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6841185
377Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838670
378Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6791853
379Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6773631
380Engman, PascalX 6751215
381Bergstrøm, HasseRettslære 2 67410050
382van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6711664
383July, MirandaPå alle fire 671788
384Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6691683
385Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6673361
386Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6679350
387Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6603222
388Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 656996
389Da Costa, MélissaVeien tilbake 653887
390Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 652788
391Mytting, LarsSøsterklokkene 6525761
392Sandemo, MargitUtysket : [Sagaen om isfolket] 6518500
393Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6509420
394Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6481514
395Galbraith, RobertDen jagende graven 6473911
396Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6462922
397McFadden, FreidaDen låste døren 644877
398Ohlsson, KristinaStormvakt 6443441
399Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6401085
400Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 6391006
401Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6373641
402Orwell, George1984 6365041
403Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 6341554
404Balle, SolvejOm utregning av romfang 6331195
405Strout, ElizabethÅh, William 6303042
406Engman, PascalSkammens vei 6301065
407Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 63011490
408Colgan, JennyBryllup på øya 6293291
409Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
410Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6261165
411Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6259190
412Østerbø, AnitaTatt av sviket 6241374
413Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 623807
414Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 623906
415Flood, HeleneTerapeuten 6226290
416Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 6221165
417Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6204241
418Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6191244
419Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 6186001
420 Religion og etikk : vg3 6188080
421Andreassen, MariTenk for en jubel 6181045
422Khannoussi, Safae elOroppa 617877
423McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 615837
424Skybäck, FridaSvartfugl 611708
425Ravatn, AgnesFugletribunalet 6093071
426Hoover, ColleenDet starter med oss 6085581
427Lane, SorayaDen italienske datteren 6061075
428Helle, HelleHey Hafni : roman 6061075
429O'Shea, DaisyDet irske barnet 605748
430Schulman, NinniKjæreste Lena 602797
431Loe, ErlendDoppler : roman 6017600
432Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 6012542
433Engman, PascalEnkene 600966
434Colgan, JennySommer over skyene 5981135
435Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5986480
436Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 5952981
437Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 595986
438Østby, AnneÅ danse i Lahore 5951244
439Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5942502
440Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5917590
441Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5918840
442Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5887770
443Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 5883011
444Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 588946
445Osman, RichardDen umulige formuen 588807
446Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5871075
447Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5873731
448Hammer, ElisabethFristelse 586757
449Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5859300
450Flood, HeleneElskeren 5845731
451Stedman, M.L.Et liv langt borte 5834381
452 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5829220
453Isaac, CatherineEn match for livet 582708
454Lane, SorayaAlpenes datter 580936
455Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5791254
456Mohn, MajaGrenser 5782502
457Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5788140
458Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 575777
459 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 57010310
460Stanghelle, HaraldKongen forteller 5696230
461Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5696710
462Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5667240
463Engman, PascalRottekongen 5631035
464 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5637290
465Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5611513
466Nesbø, JoKongeriket 5606640
467Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55910100
468Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5582502
469Skybäck, FridaJernblomst 557658
470Lane, SorayaDen kubanske datteren 555945
471Hastrup, JuliePå villstrå 553658
472Flood, HeleneEnken 5525441
473Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5501563
474Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5497060
475Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54910890
476Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5471035
477Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5473001
478Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 544856
479Renberg, ToreLorden : roman 5401373
480Nesbø, JoTørst 5401483
481Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5373621
482Nesbø, JoPanserhjerte 5365221
483Hastrup, JulieBlodspor 535559
484Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5351035
485Hannah, KristinKvinnene 5342961
486Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 534915
487Tudor, C.J.En glipe av mørke 5342512
488 Bærbar elev PC53316340
489Hammer, ElisabethAnstendighet 532727
490Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5323631
491Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5318350
492Mytting, LarsHekneveven : roman 5311832
493Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 526895
494Moyes, JojoOver ukjente hav 5241084
495Engman, PascalKokain 523925
496Nesbø, JoKniv 5231453
497Rundberg, JohanDen som vokter flokken 5235420
498Martin, TinaVindguden 522628
499Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5177380
500De Céspedes, AlbaHennes side av historien 5152731
501Cedervall, MarianneDet forlatte huset 511559
502De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 5103581
503Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 509736
504Levi, AllenTheo : en roman 5092502
505Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 5081015
506Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 506559
507Cook, LornaDen glemte datteren 504776
508Lane, SorayaDen greske datteren 502855
509Jewell, LisaIkke slipp ham inn 502726
510Harmel, KristinDet franske armbåndet 501855
511Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 500736
512Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 5001154
513Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 49911360
514McFadden, FreidaLeieboeren 499836
515Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4963091
516Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 496776
517Skolem, MarenIngen har sett historien din 495786
518Nesbø, JoNatthuset 4945720
519Schulman, AlexGlem meg 4931194
520Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4921842
521DubuSolo leveling 4911233
522Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 491726
523Engman, PascalPatriotene 4892212
524Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4896880
525Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 488895
526Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4884001
527Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 485746
528McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 485796
529Da Costa, MélissaDagene som kommer 484955
530Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4839690
531Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4834091
532Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 4826570
533Bakkeid, Heine T.Vintergrav 4814281
534Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
535Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 4813021
536Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 480815
537Nesbø, JoPoliti 4801253
538Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 479776
539Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4791363
540Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 478696
541Olin, MargrethSong til mor : roman 4771064
542Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4766870
543Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4756820
544Endō, TatsuyaSpy x family 4741513
545Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735240
546Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4713321
547Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 47010080
548Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
549Sarenbrant, SofieLangfredagen 4684011
550 Strøm til bærbar elev pc4679230
551Loe, ErlendHelvete 4663281
552Riley, LucindaStormens søster 4662491
553Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4632831
554Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4626330
555Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 46110030
556Ashcroft, JennyØya i øst 4613291
557Grund, MariaNattflygeren 4604610
558Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 460706
559Nørgaard, PerVisjon 1 4606120
560Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4594471
561Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4573501
562Boberg, ThomasInsula 4542172
563Engberg, KatrineDet brennende bladet 452845
564Knapp, FlorenceNavnene 452528
565Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 451587
566 Breddeidrett 45114600
567Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 4507250
568Frennstedt, TinaDødens dans 449499
569De la Motte, AndersDe bergtatte 446895
570Hammer, ElisabethVindkast 444637
571Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 443597
572Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 440706
573Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 43916690
574Strout, ElizabethOlive, igjen 439964
575Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 439459
576Aubert, Alette SophieBiohacking 438597
577Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4373111
578Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4361323
579Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4361612
580 Lader til Chromebook 43520760
581Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43513130
582Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4345630
583Haig, MattMidnattstoget 4333291
584Jio, SarahAlle mine menn 433884
585Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4326690
586Riley, LucindaSkyggesøsteren 4313361
587Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4311383
588Sullivan, TimTannlegen 4304210
589Fexeus, HenrikOfferdyret 429508
590De la Motte, AndersGlassmannen 428924
591Skåden, SigbjørnPlanterhaug 4282931
592Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 4251183
593Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
594AttråAttrå : erotiske fantasiar 4235220
595Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4231034
596Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4225520
597Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 421765
598Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 420765
599Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4205960
600Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4197710
601Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4187230
602Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4186360
603Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175540
604Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 4175000
605Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4155530
606Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4152871
607Moyes, JojoToner i natten 4151063
608Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 415527
609Jæger, JørgenDommen 4153911
610Teige, TrudeNoen vet 414626
611Horst, Jørn LierSak 1569 4145620
612Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 4144031
613Teige, TrudeEn hjelpende hånd 411705
614Hundevadt, KimPorcus 411449
615James, EricaHuset i Maple Drive 409606
616Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 409518
617Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 409815
618Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
619Schulman, AlexMalma stasjon : roman 407795
620Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4066110
621Mímir KristjánssonMamma er trygda 4053341
622Loe, ErlendKukene/Kukane 4055020
623 Treningslære : idrettsfag 4048340
624Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4045000
625O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 403626
626Nesbø, JoGjenferd 4011352
627Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4011742
628Espach, AlisonBryllupsfolket 401468
629 Bærbar PC til utlån399449
630Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3982271
631Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3985000
632Cedervall, MarianneMord på øya 398488
633Nesbø, JoSønnen 397646
634Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 396468
635TegnehanneDet går bra 396745
636Golding, WilliamFluenes herre 3953231
637Hammer, ElisabethFortielse 395567
638Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3956270
639Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 394814
640Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3945660
641Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3941322
642Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3938000
643Grund, MariaBlekkspruten 3933610
644Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3916020
645Hammer, ElisabethAvsløringer 391646
646Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 3915310
647Griffiths, EllyNattfalkene 390468
648Levi, AllenTheo 388566
649Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 388616
650Riley, LucindaDen savnede søsteren 38713520
651Jæger, JørgenSkyggejakten 3861023
652Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3847000
653Teige, TrudeAldri tilgi 3832681
654Enoksen, EysteinBreddeidrett 3838100
655Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3826330
656Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3826000
657Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 3823701
658Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 3803261
659Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799240
660Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3791732
661Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3782171
662Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3783311
663 Strøm utlån til bærbar elev PC377834
664Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3774880
665Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3765390
666Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3755160
667Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3726980
668Kepler, LarsHypnotisøren 3722011
669Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 371576
670Teige, TrudeMormor danset i regnet 3713860
671Engberg, KatrineHvite netter 370625
672Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3701173
673Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3704240
674Sarenbrant, SofieBursdagen 369409
675Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3687000
676Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685020
677Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3672131
678 Latterbomber : vitser for barn 3661742
679Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 366487
680Keegan, ClaireTre lys 366764
681Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 366596
682Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3652121
683Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3621961
684Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 362655
685Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3621702
686Hammer, ElisabethVinterhjerter 362586
687Sten, VivecaVillederen 362983
688Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3617000
689King, StephenCarrie 3612051
690Enders, GiuliaOrganisk 3602721
691Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 3602651
692Myskja, AudunKunsten å finne ro 3603121
693Schepp, EmelieHundre dager i juli 360705
694Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 360615
695Hellberg, ÅsaDen femte dagen 359418
696Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3591193
697Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3598000
698Martin, TinaBefrieren 3593310
699Herngren, MoaSøskenfeiden 359596
700Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3581931
701Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3571063
702Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 357556
703Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 356536
704Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3563201
705Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3561432
706Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3557500
707Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
708Flatland, HelgaEtterklang : roman 3541073
709Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3544690
710Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3536000
711Ley, RosannaDen italienske flammen 3532912
712Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 352824
713Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 351526
714Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3516000
715Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 351635
716Carrasco, PaulaDet går over : roman 3511662
717Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3512591
718Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 350874
719Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3501682
720Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3504760
721Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3502501
722Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 348764
723Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3483001
724Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3481202
725Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3485500
726Hall, Clare LeslieNår jorden brister 347605
727Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3477000
728Loe, ErlendDoppler 3461622
729Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3467500
730Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3465000
731Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3457000
732Läckberg, CamillaMentalisten 3454360
733Mytting, LarsSkråpånatta 34510250
734Schulman, NinniSom vi lekte 345546
735Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3441422
736Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3443630
737Michallon, ClémenceSiste utvei 344398
738Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 344467
739Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3441761
740Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 343655
741Djønne, LeanderAlt et : roman 343645
742Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 342625
743Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 342724
744Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3425000
745Sullivan, TimSyklisten 3412812
746Hansen, AndersADHD : uante krefter 3412581
747Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 341447
748Hadley, TessaSøsken 340477
749Staalesen, Gunnar1899 : preludium 340595
750Steinbeck, JohnØst for Eden 3402211
751Ohlsson, KristinaSkoddehav 340824
752Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3402701
753Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3397480
754Nesbø, JoMarekors 3381083
755Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3388000
756Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3374000
757Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 337467
758Chen, KarissaHjemlengsel 3361512
759Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 336467
760Mo, JohannaBrottsjøen 336526
761De la Motte, AndersDøden går på visning 336546
762Seierstad, ÅsneAfghanerne 335893
763Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3352961
764Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 335615
765Riley, LucindaMordene på Fleat House 3359280
766Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 335349
767Bagger, ThomasKaoskoden 333526
768Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 332764
769Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3322811
770Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 332526
771Fjell, Jan-ErikTysteren 3314530
772Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 331447
773Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
774Jæger, JørgenDet sorte fåret 330943
775Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 3293001
776HomerosOdysseen 3282331
777Matre, Agnes LoviseIskald 3271292
778Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 327467
779Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 327784
780O'Farrell, MaggieHamnet 326565
781Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 326349
782Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3261542
783Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3251771
784Cedervall, MarianneMed døden til bords 324369
785Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234650
786Hastrup, JulieFarlig fortid 323398
787Strout, ElizabethÅh, William! 323615
788Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 3221761
789Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3214230
790Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 3203031
791Larmo, IdaRigel : urettens ekko 3203720
792Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 319417
793Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 318496
794Moyes, JojoEt helt halvt år 3183840
795Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 3181342
796Stein, JesperSolo : krim 318359
797Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 317407
798Minier, BernardLucia 3164140
799Shelley, MaryFrankenstein 3151192
800Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3152581
801Sarenbrant, SofieMytomanen 312486
802Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3125000
803Nesbø, JoSnømannen 311843
804Furre, HeidiTechnotika 310525
805Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3103890
806Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 309565
807Backman, FredrikFolk med angst 3091182
808Jensen, Jens HenrikFrende 308476
809Erichsen, DortheMidtsommer 308634
810Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
811Khemiri, Jonas HassenSøstrene 307615
812Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 307378
813 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 306329
814Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 3062761
815Bjørk, SamuelHitra 305634
816Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 305476
817Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 3042711
818Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 3048210
819Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 3044810
820Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 3041522
821Geard, AmandaGlassnøkkelen 3033120
822Tolkien, J.R.R.Silmarillion 303973
823Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 3031232
824Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 3033250
825Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 3014220
826Härjegård, KarinDatteren og vårflommen 301634
827Axelsson, IdaStille vrede 3012313
828Sundström, LenaJegeren 301339
829Bagger, ThomasSort mirakel 301595
830Nesbø, JoKongeriket : roman 3001142
831Lunde, MajaBlå : roman 2995000
832Widholm, KatarinaElskede Betty 299496
833 Guinness world records 2981272
834Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 298427
835Riley, LucindaSolsøsteren 2987010
836Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2971022
837Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2974530
838Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2973890
839Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2974260
840Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 296614
841Kielland, Alexander L.Gift 2956020
842Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
843Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2955550
844Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 295407
845Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2952611
846Karlsson, Ørjan N.Kureren 295417
847Hastrup, JulieMirakelmannen 2942910
848Sachar, LouisHoles 2932401
849Lykke, NinaNei og atter nei 2932001
850Lykke, NinaNei og atter nei : roman 293714
851Yanagihara, HanyaEt lite liv 2922001
852Enchi, FumikoSkyggekvinner 2922551
853 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2922980
854Austen, JaneStolthet og fordom 2911661
855Mola, CarmenJenta uten navn 2912910
856Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 291309
857Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 291813
858Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 291555
859Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 290348
860Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 290535
861Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 289714
862Sarenbrant, SofieSkytsengelen 288515
863Fjell, Jan-ErikNattravnen 288883
864Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 288417
865Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2883170
866Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 287495
867Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2871501
868Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 287763
869Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 285466
870Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 285416
871Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
872Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 285495
873Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 285684
874Dahlgren, HelenaDarling : roman 284358
875Page, LizzieEt sted å høre til 284485
876Moyes, JojoJenta som ble igjen 2837160
877Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 283319
878Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 282426
879Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 282674
880Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 282574
881Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2814140
882 Perspektiver : historie påbygging 2803600
883Riley, LucindaMånesøsteren 2807020
884Martin, TinaTordneren 2802810
885Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 279495
886Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2794170
887Hamsun, KnutSult 2791791
888Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 27711000
889Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2771851
890Brenden, LailaToner fra en stille skog 2752251
891Samartin, CeciliaSterkere enn frykt : roman 2752021
892Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2752501
893Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2743720
894Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2745500
895Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 273416
896Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 273733
897Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2732041
898Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 273823
899Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 272594
900Helm, LivMed hjertet i hånden 2722501
901Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 272465
902Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 272654
903Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 272475
904Laestadius, Ann-HelénSkam 272723
905Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2711002
906Niemi, MikaelStein i silke : roman 270683
907Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2701571
908Helle, HelleHey Hafni 270318
909Fretheim, EvaDronningland : : krim 270299
910Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694960
911Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 268793
912Alexander, RebeccaHjem til øya 268377
913Nore, AslakHavets kirkegård : roman 268525
914Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683670
915De la Motte, AndersVåroffer 2681771
916Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 268594
917Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2681002
918Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2681002
919Arvola, IngeborgKniven i ilden 2674130
920Paris, B.A.Bak lukkede dører 2672111
921Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2671521
922Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 266387
923Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2663910
924Matthews, CaroleFra en dag til en annen 266299
925Alexander, RebeccaArven fra øya 265446
926Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2652101
927Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 265594
928Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2652820
929Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2641814
930 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
931Fagerlund, JennyEn godt bevart hemmelighet 263357
932Nylund, KajaUnder midnattssolen 262406
933Norlin, AnnikaTua 261465
934Ohlsson, KristinaIsbryter 261683
935Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2612311
936Horst, Jørn LierBlindgang 261377
937Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2594100
938Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2593780
939 Kalkulator2585550
940Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 258289
941Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2582501
942Page, LizzieBarnehjemmet 258465
943Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 257289
944Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 257279
945Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2572620
946Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2571551
947Horst, Jørn LierFelicia forsvant 256753
948Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2563470
949Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2551072
950Jæger, JørgenBlodskrift 254653
951Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
952Teige, TrudeNoen vet : krim 254683
953Mytting, LarsHekneveven 2537580
954Colgan, JennyEn evighet fra deg 253524
955Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2521521
956Kafka, FranzProsessen 2521761
957Ekeberg, Jan OveBarbarene fra nord 252534
958Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 251455
959Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2512501
960Loe, ErlendNaiv. Super 2515610
961Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504520
962James, E.L.The missus 2502501
963Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 249406
964Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 249366
965Maroger, IsabelleLebensborn 2491291
966Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2492500
967Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 249703
968Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2494550
969Krefeld, Michael KatzPakten 248308
970Alexander, RebeccaDrømmer fra øya 247416
971Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2471022
972Jæger, JørgenDødssymfoni 247663
973Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2462540
974James, EricaHagene i Italia 2462121
975Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 246357
976Mohn, MajaFrigjort 2461002
977Horst, Jørn LierJakthundene 246475
978Isaac, CatherineDet begynner å bli hett her 245376
979Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 245386
980Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2457000
981Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 245366
982Collins, TessaJenta med georginene 244465
983Robinson, MarilynneGilead 244406
984Gustawsson, JohanaDe tause 243415
985Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn : roman 243783
986Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 243288
987Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423730
988Ståhl, LindaHans vilje skje 2422211
989Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 242288
990Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 242298
991Ibrahimovic, ZlatanJeg er Zlatan 2422550
992Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2427710
993Teige, TrudeSvik 241554
994Gilmore, LauriePumpkin spice-kafeen 241406
995Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 241327
996Page, LizzieBarnas sang 240465
997Horst, Jørn LierNattmannen 2401211
998Sacerdoti, DanielaLucrezias gave 240337
999Riley, LucindaLavendelhagen 240544
1000Jæger, JørgenKameleonene 2391082

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 26/10/2026 kl. 12:32:39


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As