1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 843831522
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 783011796
3Horst, Jørn LierTvilen 606512194
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 55667577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 544015083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 528515623
7Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 501663230
8Ravatn, AgnesDoggerland 500813193
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 494656550
10Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 485357840
11Strömberg, SaraSot 48417106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 477512873
13Strömberg, SaraSkygger 44177835
14 Verkstedhåndboka 439774460
15Nesbø, JoNådeskudd 431115872
16Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 429720892
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 41159884
18Horst, Jørn LierSkriket 405512583
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 403414492
20Engman, PascalKlanen 39234289
21Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39226975
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 38368414
23Fretheim, EvaKråketronen 37785007
24Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 37398854
25Läckberg, CamillaSørgekonen 37324398
26Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37277015
27Nesbø, JoMinnesota : roman 371417412
28Horst, Jørn LierUtskudd 369511303
29Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 368710993
30Jæger, JørgenNarrespill 354011223
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 34939363
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34526205
33Ohlsson, KristinaNattanker 33909143
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 338211822
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 32524986
36Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324136990
37Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32309253
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31979553
39Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 31799523
40McFadden, FreidaKjære Debbie 316010143
41Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 315513422
42Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 315410503
43McFadden, FreidaHushjelpen 31357184
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 312012932
45Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31158323
46Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 311139690
47Petterson, PerDu er hjemme nå 30217993
48Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30118163
49Perrin, ValérieTata 29598813
50McEwan, IanHva vi kan vite 29137943
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28839143
52Renberg, ToreEt livsforsøk 288213032
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 28587873
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28007643
55Strömberg, SaraSkred 27864476
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27618443
57Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 272535080
58Strout, ElizabethFortell meg alt 27197623
59Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271732760
60Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26966414
61Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 266910102
62McFadden, FreidaKollisjonen 26059842
63Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258130990
64Strömberg, SaraSkinn 25664575
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256130840
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 24965994
67Fretheim, EvaDronningland : krim 24808762
68Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24774525
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 243611002
70Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23814505
71Callin, PetterErgo : fysikk 1 237030900
72De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23614505
73Theorin, JohanNattgjestene 23564285
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23466083
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 23174804
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 229428370
77De la Motte, AndersNattjegeren 22892658
78Backman, FredrikMine venner 22897233
79Burke, Caro ClaireYesteryear 224212921
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22424834
81Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22328662
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22148362
83Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21853506
84Sten, VivecaBenåderen 21832558
85Fosse, JonVaim : roman 21686253
86Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21357502
87Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21297622
88Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21273406
89Horst, Jørn LierTørt land 212711271
90Enger, ThomasSår 21112787
91Engman, PascalIngen 21093166
92Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21088542
93Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21072987
94Græsli, HansKompass : geografi vgs 210424550
95Stranger, SimonStranger : roman 20925234
96Walden, AndrevJævla menn 20618242
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20458072
98Emanuelsen, BirgerOdysseen 20185014
99Engman, PascalAlbinoen 20032627
100Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19775003
101Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197526450
102Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 19655023
103Carr, GarrettGutten fra havet 19377412
104Moyes, JojoVi bor alle her 190910031
105Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19004803
106Moore, LizGuden over skogene 18695513
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18563635
108Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 182910711
109Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18182058
110Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18106542
111Nesbø, JoFlaggermusmannen 17866422
112Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17834733
113Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 17704014
114Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 176514751
115Teige, TrudeÉn for alle 17519441
116Giske, RuneTreningsledelse 174422510
117Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17412975
118Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17392945
119Hoover, ColleenVerity 17399591
120Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17286482
121Minier, BernardDe utslettede 17215063
122Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17033325
123Witherspoon, ReeseUten et ord 16954054
124Bjørk, SamuelBomberen 16566252
125Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16538501
126Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165224810
127De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16382028
128Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16385013
129Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16374773
130Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16314423
131Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16317382
132Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16164993
133Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 15937222
134Flatland, HelgaEt liv forbi 15836312
135Eggen, TorgrimBlodet 15645193
136Moyes, JojoI ly av regnet 15581898
137Krien, DanielaMitt tredje liv 15342316
138Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153219120
139Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15142057
140Sager, RileyHun som ble igjen 15073005
141Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14973923
142Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14872505
143Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14813274
144Michaelides, AlexDen tause pasienten 14725022
145Egeland, TomSatans segl 14727252
146Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14604373
147 Aktivitetslære 145024250
148Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 144911541
149Engman, PascalBestselger 14422755
150Sveen, GardSkalpjegeren 14312655
151Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14213374
152Ravatn, AgnesGjestene : roman 14203104
153Montefiore, SantaDen siste sangen 14161907
154Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14101977
155Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140820640
156Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14034443
157Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14022505
158Riley, LucindaSkjult skjønnhet 140211311
159Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 139411701
160Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 139123590
161Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13887421
162Jensen, Jens HenrikInterregnum 13871847
163Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13878621
164Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13842405
165Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13823004
166Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13793503
167Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13762505
168Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13763004
169Nesbø, JoBlodmåne 135413600
170Arvola, IngeborgUlvespor 13473154
171Østerbø, AnitaIngrids valg 13472295
172Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13458001
173Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13443004
174Fossum, KarinAller kjæreste : roman 13448641
175Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133717850
176Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13354532
177Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13275692
178Fjell, Jan-ErikTvilen 13051926
179De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13044003
180Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12962026
181Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12948181
182Tilrem, MartinEt jentebarn 12682455
183Ahnhem, StefanGenerasjon null 12675172
184Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 125910781
185Keegan, ClaireOver blå enger 12554432
186Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 123414780
187Loe, ErlendKukene = : Kukane 12342395
188Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12324132
189Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12244152
190Rosenfeldt, HansHøstebarn 122311310
191Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12191996
192Engman, PascalKrigen 12183053
193Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12163004
194Murakami, HarukiKafka på stranden 12102814
195Hamsun, KnutMarkens grøde 12065312
196Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12056991
197Rees, TracyDen gylne fjær 11983533
198Engman, PascalNomaden 11971836
199Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 11918621
200Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 118914320
201Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11891468
202Lane, SorayaDen argentinske datteren 11881547
203Renberg, ToreDu er så lys : roman 11879011
204Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11854812
205Wisting, AlexanderArven 11822115
206Hoover, ColleenSkadeskutt 11813253
207McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11781448
208De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11751587
209Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11712864
210Horst, Jørn LierOffer 115710011
211Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115414630
212Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11542844
213Biedermann, NelioLázár 11452125
214Hjorth, MichaelVoldens øy 11431279
215Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 114118100
216Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
217Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11353932
218Horst, Jørn LierArr 11348281
219Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11295602
220Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
221Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11234642
222Schulman, NinniNetter uten daggry 11101229
223Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11102195
224Hoover, ColleenDet ender med oss 109510601
225Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10922464
226Härjegård, KarinSyersken og friheten 10901368
227Jacobsen, RoyDe usynlige 10905851
228Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10891507
229Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 107912940
230Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10783862
231James, EricaVeien hjem 10771367
232Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10754062
233Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107215790
234Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 106818240
235Perrin, ValérieDe tre 10682763
236Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
237Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114350
238Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10584052
239Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10541925
240Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10504552
241Child, LeeFluktplanen 10508491
242Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 10496501
243Raja, Abid Q.Kismat 10462164
244Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10412134
245Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
246Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10383423
247Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10311925
248Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10293702
249De la Motte, AndersRustskogen 10281666
250Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10273522
251Willander Lambrell, JohnDen som vet 10262573
252Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10233123
253Ohlsson, KristinaKristuskransen 10207721
254Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 10121865
255Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 100718470
256El Bakali, JavadEngstelig svarting 10043343
257Geard, AmandaMåneporten 10023632
258Nore, AslakAlliansen : roman 9941656
259Horst, Jørn LierForræderen 99410270
260Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9863702
261Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9848001
262Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9835331
263Dahl, AlexEn perfekt mor 9805171
264Hammer, ElisabethBeleiret 9791168
265Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9728001
266Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9714752
267Østby, AnneDuften av sjasmin 9691785
268Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9681566
269Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
270Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9632503
271Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9591865
272Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9571287
273Horst, Jørn LierNullpunkt 9562144
274Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9564062
275Nesbø, JoRødstrupe 9503582
276Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9501905
277Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 9467291
278Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9458001
279Lahlum, Hans OlavPakten 9433392
280Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9439001
281Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93613010
282Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9255921
283Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9202793
284Horst, Jørn LierSlagside 9186881
285Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9168701
286Grebe, CamillaJentene og mørket 9128981
287Szalay, DavidKjøtt 9101307
288Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9052124
289Jacobsen, RoyDelirium 9059660
290Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9001525
291Strout, ElizabethLucy ved havet 8911386
292Bjøranger, TerjeTaperen 8904202
293Kinsky, EstherRombo 8881545
294Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8882253
295Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8861257
296Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8802094
297Linde, HeidiFørstelinja : roman 8802024
298Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8808501
299Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8804501
300Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 87812510
301Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8742992
302Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 8735071
303Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8718421
304Callin, PetterErgo : fysikk 2 86712190
305Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86612260
306Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8642633
307Nesbø, JoKakerlakkene 8593482
308Bergstrøm, HasseRettslære 1 85814820
309Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85711830
310Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85611630
311Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8521147
312Skoland, AinaMarionetten 8421326
313Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8403682
314Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8387001
315Moyes, JojoI dine sko 8356581
316Buchanan, EleanorDe fire steinene 8311107
317Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8288500
318Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 8272543
319Horst, Jørn LierRøykteppe 8226011
320Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 8131525
321 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 81112890
322Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 8101405
323Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 80712910
324Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 798908
325Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 7971206
326James, PeterBilde av død 7763122
327Lillebø, SandraVera : roman 7713122
328Kepler, LarsSøvngjengeren 7708920
329Baugstø, LineEvil grandma : roman 7681814
330Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7668000
331Dahl, ArneUnderverkene 763948
332Nesbø, JoKongen av Os : roman 7632313
333Schulman, Alex17. juni : roman 7615341
334Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7611146
335 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75313920
336Follett, KenTidskretsen 7464331
337Fexeus, HenrikDen siste brikken 744878
338Flatland, HelgaEn moderne familie 7441804
339Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 74410830
340Erichsen, DortheJordbærdager 7431564
341Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7433052
342Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 7404231
343Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7371255
344Riley, LucindaDe syv søstre 7363432
345Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7345101
346Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7339700
347Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 7321405
348Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7321355
349Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7311305
350Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 7298000
351Baldysz, MartinStille grender : krim 7291176
352Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 7231285
353Arvola, IngeborgVestersand 7222303
354Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7216751
355Horst, Jørn LierGrenseløs 7216571
356Engman, PascalIldlandet 7151235
357Eger, Edith EvaValget du har 7131843
358Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7109910
359Nesbø, JoSorgenfri 7092163
360Ekman, KerstinMin bokverden 7091066
361Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 70711100
362Engman, PascalTil minne om en morder 7051106
363Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 6991753
364Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6953312
365Bakkeid, Heine T.Nattseileren 6951295
366Jackson, HollyIkke helt død ennå 6933681
367Engman, PascalX 6921285
368Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6904021
369Lane, SorayaDen franske datteren 6891136
370Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6871365
371Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6861524
372Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 6863242
373Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68513760
374McFadden, FreidaDet øyet ser 683887
375Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6831873
376Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838670
377Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6811185
378Richman, AlysonEn savnet historie 677867
379Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6776211
380Bergstrøm, HasseRettslære 2 67410050
381Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6743631
382Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6679350
383Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 6661016
384Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6653361
385van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6641664
386Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6603232
387Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6581096
388Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6561673
389July, MirandaPå alle fire 655778
390Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6509420
391Mytting, LarsSøsterklokkene 6495761
392Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6481514
393Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 647788
394Galbraith, RobertDen jagende graven 6443911
395Ohlsson, KristinaStormvakt 6423441
396Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6412922
397McFadden, FreidaDen låste døren 640877
398Da Costa, MélissaVeien tilbake 639867
399Sandemo, MargitUtysket : [Sagaen om isfolket] 6368500
400Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6343641
401Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 63011490
402McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 630857
403Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 6291564
404Colgan, JennyBryllup på øya 6283291
405Engman, PascalSkammens vei 6281065
406Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
407Orwell, George1984 6265041
408Strout, ElizabethÅh, William 6253042
409Flood, HeleneTerapeuten 6246320
410Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6249190
411Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6231155
412Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 622807
413Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6221055
414 Religion og etikk : vg3 6188080
415Andreassen, MariTenk for en jubel 6181045
416Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 617906
417Balle, SolvejOm utregning av romfang 6171145
418Khannoussi, Safae elOroppa 616877
419Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6161244
420Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 6161175
421Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6154241
422Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 6126001
423Skybäck, FridaSvartfugl 611708
424Engman, PascalEnkene 609986
425Hoover, ColleenDet starter med oss 6075581
426Flood, HeleneElskeren 6075781
427Lane, SorayaDen italienske datteren 6061075
428Helle, HelleHey Hafni : roman 6031075
429Schulman, NinniKjæreste Lena 600797
430Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 600976
431Loe, ErlendDoppler : roman 6007600
432Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 5982542
433Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5986480
434Colgan, JennySommer over skyene 5971135
435Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 5972991
436Osman, RichardDen umulige formuen 597827
437Østby, AnneÅ danse i Lahore 5941244
438Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5922502
439O'Shea, DaisyDet irske barnet 592738
440Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5917590
441Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5918840
442Ravatn, AgnesFugletribunalet 5903071
443Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5877770
444Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 5863011
445Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5863731
446Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5859300
447Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 585946
448McFadden, FreidaLeieboeren 585976
449Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5841075
450Lane, SorayaAlpenes datter 584966
451Hammer, ElisabethFristelse 583757
452 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5829220
453Isaac, CatherineEn match for livet 581718
454Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5791264
455Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5788140
456Østerbø, AnitaTatt av sviket 5771324
457Mohn, MajaGrenser 5762502
458Stedman, M.L.Et liv langt borte 5754381
459Engman, PascalRottekongen 5721055
460Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 571777
461 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 57010310
462Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5696710
463Stanghelle, HaraldKongen forteller 5666230
464Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5667240
465 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5637290
466Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55910100
467Lane, SorayaDen kubanske datteren 558945
468Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5582502
469Skybäck, FridaJernblomst 557658
470Nesbø, JoKongeriket 5556640
471Hastrup, JuliePå villstrå 550658
472Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54910890
473Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5471563
474Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5467060
475Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5463001
476Flood, HeleneEnken 5455441
477Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5451453
478Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5441035
479Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 543856
480Nesbø, JoTørst 5391483
481Renberg, ToreLorden : roman 5381373
482Nesbø, JoPanserhjerte 5355221
483Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5343621
484 Bærbar elev PC53316340
485Tudor, C.J.En glipe av mørke 5332512
486Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5321035
487Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5318350
488Moyes, JojoOver ukjente hav 5301114
489Hannah, KristinKvinnene 5302971
490Hastrup, JulieBlodspor 529559
491Hammer, ElisabethAnstendighet 528727
492Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5283631
493Mytting, LarsHekneveven : roman 5281832
494Martin, TinaVindguden 527638
495Engman, PascalKokain 526955
496Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 525895
497Nesbø, JoKniv 5231463
498Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5177380
499Cook, LornaDen glemte datteren 516806
500Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 515885
501De Céspedes, AlbaHennes side av historien 5132731
502Rundberg, JohanDen som vokter flokken 5135440
503Lane, SorayaDen greske datteren 510875
504Cedervall, MarianneDet forlatte huset 510559
505Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 508736
506Levi, AllenTheo : en roman 5072502
507De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 5063581
508Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 5031014
509Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 503559
510Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 4991154
511Harmel, KristinDet franske armbåndet 498855
512Jewell, LisaIkke slipp ham inn 497726
513Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4963091
514Skolem, MarenIngen har sett historien din 492786
515Nesbø, JoNatthuset 4915720
516Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 490726
517Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4891842
518Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 489766
519Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4896880
520Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 489746
521Engman, PascalPatriotene 4862212
522Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 486895
523Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 485716
524Schulman, AlexGlem meg 4851184
525Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4839690
526DubuSolo leveling 4821223
527Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4824091
528Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 4826570
529Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
530Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 480746
531McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 480796
532Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4804001
533Nesbø, JoPoliti 4781263
534Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 477815
535Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 4773021
536Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4766870
537Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 476776
538Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4756820
539Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 474696
540Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 47411120
541Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735240
542Olin, MargrethSong til mor : roman 4731064
543Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4713321
544Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 47010080
545Da Costa, MélissaDagene som kommer 469925
546Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
547Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4671333
548 Strøm til bærbar elev pc4679230
549Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4668260
550Endō, TatsuyaSpy x family 4641503
551Loe, ErlendHelvete 4633281
552Riley, LucindaStormens søster 4622491
553Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4626330
554Engberg, KatrineDet brennende bladet 462875
555Ashcroft, JennyØya i øst 4613301
556Nørgaard, PerVisjon 1 4606120
557Aubert, Alette SophieBiohacking 459607
558Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4582831
559Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 45710030
560Grund, MariaNattflygeren 457469
561Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4554471
562Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4553501
563De la Motte, AndersDe bergtatte 455915
564Sarenbrant, SofieLangfredagen 4543911
565Boberg, ThomasInsula 4532172
566 Breddeidrett 45114600
567Knapp, FlorenceNavnene 450528
568Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 444587
569Hammer, ElisabethVindkast 444637
570Frennstedt, TinaDødens dans 443489
571Bakkeid, Heine T.Vintergrav 4424261
572Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4411502
573Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 43916700
574Haig, MattMidnattstoget 4393301
575Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 438597
576Strout, ElizabethOlive, igjen 437964
577Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 436459
578Sullivan, TimTannlegen 4364310
579 Lader til Chromebook 43520760
580Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4353111
581Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43513130
582Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4345630
583Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4321612
584Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 431795
585Jio, SarahAlle mine menn 431884
586Cedervall, MarianneMord på øya 430528
587Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 4307250
588Riley, LucindaSkyggesøsteren 4293361
589Fexeus, HenrikOfferdyret 428508
590Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
591Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 4241183
592Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4231273
593Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 423557
594Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4225520
595Moyes, JojoToner i natten 4211073
596Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4205960
597Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4191034
598Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4197710
599Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4187230
600Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175540
601Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4176360
602Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4155530
603Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4152871
604Horst, Jørn LierSak 1569 4125620
605Jæger, JørgenDommen 4123911
606Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 4115000
607Hundevadt, KimPorcus 410449
608Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 4094031
609Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 408527
610Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
611O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 408646
612James, EricaHuset i Maple Drive 407606
613Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4066110
614Teige, TrudeNoen vet 405626
615Teige, TrudeEn hjelpende hånd 405705
616Mímir KristjánssonMamma er trygda 4053341
617 Treningslære : idrettsfag 4048340
618Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4045000
619AttråAttrå : erotiske fantasiar 4045190
620Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 404795
621Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4031752
622Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 4031352
623Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 402745
624De la Motte, AndersGlassmannen 402864
625Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 401478
626Loe, ErlendKukene/Kukane 4015020
627Nesbø, JoGjenferd 4001352
628 Bærbar PC til utlån399449
629Hammer, ElisabethAvsløringer 398656
630Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3972271
631Espach, AlisonBryllupsfolket 397468
632Grund, MariaBlekkspruten 3963810
633Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3956270
634Nesbø, JoSønnen 395646
635Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3945000
636Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3945660
637TegnehanneDet går bra 394745
638Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3918000
639Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3916020
640Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 390814
641Skåden, SigbjørnPlanterhaug 3902931
642Griffiths, EllyNattfalkene 389468
643Golding, WilliamFluenes herre 3883231
644Levi, AllenTheo 386566
645Jæger, JørgenSkyggejakten 3851023
646Riley, LucindaDen savnede søsteren 38513520
647Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 385616
648Enoksen, EysteinBreddeidrett 3838100
649Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3827000
650Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3826330
651Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 3823701
652Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799240
653Hammer, ElisabethFortielse 379556
654Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 3793261
655Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3791732
656Horst, Jørn LierIllvilje 3784050
657 Strøm utlån til bærbar elev PC377834
658Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3774880
659Hall, Clare LeslieNår jorden brister 376735
660Teige, TrudeAldri tilgi 3762681
661Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3763311
662Engberg, KatrineHvite netter 375655
663Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3755160
664Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3746000
665Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3742171
666Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3726980
667Schulman, AlexMalma stasjon : roman 370725
668Kepler, LarsHypnotisøren 3702011
669Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3704240
670Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3705350
671Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 369576
672Sarenbrant, SofieBursdagen 368409
673Teige, TrudeMormor danset i regnet 3683860
674Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685020
675Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3671173
676 Latterbomber : vitser for barn 3661742
677Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 366596
678Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3657000
679Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 364625
680Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3632121
681Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3632131
682Flatland, HelgaEtterklang : roman 3631093
683Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3621492
684Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3611961
685Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 361655
686Jæger, JørgenDet sorte fåret 3611003
687Keegan, ClaireTre lys 361764
688Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3591702
689Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3597000
690Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3588000
691Michallon, ClémenceSiste utvei 358418
692Martin, TinaBefrieren 3583310
693Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 357556
694Schepp, EmelieHundre dager i juli 357705
695Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 357477
696Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3561941
697Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 355536
698Hammer, ElisabethVinterhjerter 355586
699Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3557500
700King, StephenCarrie 3552051
701Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
702Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3543201
703Hellberg, ÅsaDen femte dagen 354418
704Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3541192
705Myskja, AudunKunsten å finne ro 3543121
706Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3544690
707Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3531063
708Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 352824
709Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3511781
710Herngren, MoaSøskenfeiden 351586
711Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 350874
712Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3504760
713Ley, RosannaDen italienske flammen 3502912
714Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 349526
715Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3496000
716Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3491682
717Carrasco, PaulaDet går over : roman 3491662
718Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3492591
719Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 348764
720Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3486000
721Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3482501
722Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3483001
723Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3485500
724Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 3472651
725Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3461202
726Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 345477
727Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 345635
728Schulman, NinniSom vi lekte 345546
729Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3441422
730Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3447000
731Läckberg, CamillaMentalisten 3444360
732Ohlsson, KristinaSkoddehav 344834
733Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 343655
734Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3437500
735Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3437000
736Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3423630
737Enders, GiuliaOrganisk 3422691
738Mytting, LarsSkråpånatta 34210250
739Loe, ErlendDoppler 3411622
740Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3415000
741Sullivan, TimSyklisten 3402812
742Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 340447
743Djønne, LeanderAlt et : roman 340645
744Staalesen, Gunnar1899 : preludium 339595
745Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3397480
746Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 339724
747Hansen, AndersADHD : uante krefter 3382581
748Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 338615
749Sten, VivecaVillederen 338973
750Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 338477
751Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3385000
752Nesbø, JoMarekors 3371083
753Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3364000
754Hadley, TessaSøsken 336477
755Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3362701
756Mo, JohannaBrottsjøen 336526
757Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3352961
758Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 335467
759Steinbeck, JohnØst for Eden 3342211
760Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 334615
761Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3348000
762Seierstad, ÅsneAfghanerne 333893
763De la Motte, AndersDøden går på visning 333546
764Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 331437
765Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 331764
766Chen, KarissaHjemlengsel 3311512
767Riley, LucindaMordene på Fleat House 3319280
768Fjell, Jan-ErikTysteren 3314530
769Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
770Bagger, ThomasKaoskoden 330526
771Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 330526
772Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3292811
773HomerosOdysseen 3282331
774Matre, Agnes LoviseIskald 3271292
775Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 327784
776O'Farrell, MaggieHamnet 325565
777Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 3255170
778Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 325467
779Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 325447
780Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3241542
781Cedervall, MarianneMed døden til bords 323368
782Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 323359
783Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234650
784Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3221771
785Strout, ElizabethÅh, William! 322615
786Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 3213001
787Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3214230
788Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 3211761
789Hastrup, JulieFarlig fortid 321398
790Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 3203031
791Larmo, IdaRigel : urettens ekko 3203740
792Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 317407
793Stein, JesperSolo : krim 317359
794Minier, BernardLucia 3164140
795Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 316863
796Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 315496
797Shelley, MaryFrankenstein 3151192
798Moyes, JojoEt helt halvt år 3143840
799Sarenbrant, SofieMytomanen 311486
800Furre, HeidiTechnotika 310525
801Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 3101322
802Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3105000
803Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3093890
804Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3092571
805Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 308565
806Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
807Nesbø, JoSnømannen 307843
808Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 307644
809 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 304329
810Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 3048210
811Bjørk, SamuelHitra 304634
812Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 304378
813Bagger, ThomasSort mirakel 304614
814Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 3044810
815Backman, FredrikFolk med angst 3031182
816Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 3022711
817Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 3021521
818Tolkien, J.R.R.Silmarillion 301973
819Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 3014220
820Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 301476
821Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 3002761
822Sundström, LenaJegeren 300339
823Axelsson, IdaStille vrede 2992313
824Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 2993250
825Jensen, Jens HenrikFrende 298466
826 Guinness world records 2981272
827Lunde, MajaBlå : roman 2985000
828Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 2981232
829Nesbø, JoKongeriket : roman 2981142
830Widholm, KatarinaElskede Betty 298496
831Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2974530
832Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2973890
833Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2974260
834Erichsen, DortheMidtsommer 296614
835Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 296427
836Riley, LucindaSolsøsteren 2967010
837Kielland, Alexander L.Gift 2956020
838Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
839Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2955550
840Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2951022
841Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 295407
842Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2942611
843Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 294446
844Karlsson, Ørjan N.Kureren 294417
845Sachar, LouisHoles 2932401
846Khemiri, Jonas HassenSøstrene 293585
847Hastrup, JulieMirakelmannen 2932910
848Enchi, FumikoSkyggekvinner 2922551
849 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2922980
850Lykke, NinaNei og atter nei 2912001
851Lykke, NinaNei og atter nei : roman 291714
852Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 290555
853Austen, JaneStolthet og fordom 2891661
854Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 289535
855Mola, CarmenJenta uten navn 289299
856Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 289309
857Yanagihara, HanyaEt lite liv 2882001
858Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2883170
859Fjell, Jan-ErikNattravnen 287883
860Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 287714
861Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2871501
862Sarenbrant, SofieSkytsengelen 286515
863Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 286763
864Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 285416
865Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
866Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 284466
867Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 284495
868Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 284495
869Dahlgren, HelenaDarling : roman 283358
870Page, LizzieEt sted å høre til 283485
871Geard, AmandaGlassnøkkelen 2823130
872Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 282674
873Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 282574
874Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 282674
875Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 281515
876Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2814140
877Härjegård, KarinDatteren og vårflommen 281594
878Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 281407
879Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 281319
880Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 280426
881 Perspektiver : historie påbygging 2803600
882Moyes, JojoJenta som ble igjen 2807160
883Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 2802710
884Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2794170
885Riley, LucindaMånesøsteren 2797020
886Martin, TinaTordneren 279289
887Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2761851
888Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 27511000
889Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2752501
890Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 274338
891Hamsun, KnutSult 2741791
892Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2743720
893Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2745500
894Paris, B.A.Bak lukkede dører 2732121
895Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 272465
896Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 272654
897Brenden, LailaToner fra en stille skog 2722251
898Laestadius, Ann-HelénSkam 272723
899Helm, LivMed hjertet i hånden 2712501
900Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 271733
901Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 270594
902Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 270813
903Niemi, MikaelStein i silke : roman 270683
904Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2701571
905Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2691002
906Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694960
907Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 269416
908Helle, HelleHey Hafni 269318
909Fretheim, EvaDronningland : : krim 269299
910Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683670
911Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2682041
912Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 268594
913Alexander, RebeccaHjem til øya 267377
914Nore, AslakHavets kirkegård : roman 267525
915Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2671002
916Ohlsson, KristinaIsbryter 266703
917Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2663910
918Matthews, CaroleFra en dag til en annen 266299
919De la Motte, AndersVåroffer 2661771
920Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2661002
921Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2652101
922Arvola, IngeborgKniven i ilden 2654130
923Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 265465
924Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2652820
925Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2651521
926Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2641814
927Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 264594
928Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 264773
929 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
930Fagerlund, JennyEn godt bevart hemmelighet 263357
931Nylund, KajaUnder midnattssolen 262406
932Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 261377
933Norlin, AnnikaTua 260465
934Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2593780
935 Kalkulator2585550
936Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2582311
937Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 257289
938Samartin, CeciliaSterkere enn frykt : roman 2572021
939Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 257289
940Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 257279
941Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2574100
942Page, LizzieBarnehjemmet 257465
943Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2563470
944Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2562501
945Horst, Jørn LierBlindgang 256376
946Alexander, RebeccaArven fra øya 255435
947Horst, Jørn LierFelicia forsvant 255753
948Teige, TrudeNoen vet : krim 255703
949Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2552620
950Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2551551
951Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
952Colgan, JennyEn evighet fra deg 253524
953Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2531072
954Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 252416
955Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 252376
956Mytting, LarsHekneveven 2527580
957Jæger, JørgenBlodskrift 251653
958Ekeberg, Jan OveBarbarene fra nord 251534
959Loe, ErlendNaiv. Super 2515610
960Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 251495
961Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504520
962Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2501521
963Kafka, FranzProsessen 2501761
964Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2502501
965Maroger, IsabelleLebensborn 2491291
966Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 249465
967Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2494550
968James, E.L.The missus 2482500
969Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2482500
970Läckberg, CamillaGjøkungen 248733
971Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 248703
972Alexander, RebeccaDrømmer fra øya 247416
973Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2471022
974Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2462540
975James, EricaHagene i Italia 2462121
976Krefeld, Michael KatzPakten 246308
977Jæger, JørgenDødssymfoni 246663
978Horst, Jørn LierJakthundene 246475
979Coben, HarlanSeks år 2451132
980Gustawsson, JohanaDe tause 244415
981Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 244356
982Collins, TessaJenta med georginene 244465
983Mohn, MajaFrigjort 2441002
984Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2447000
985Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn : roman 243793
986Robinson, MarilynneGilead 243406
987Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423730
988Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 242298
989Ibrahimovic, ZlatanJeg er Zlatan 2422550
990Fidjestøl, AlfredOppstandelsen : om landslagets forbannelse, veien tilbake og tidenes beste kvalik 242703
991Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2427710
992Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 242288
993Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 241288
994Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 241386
995Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 241327
996Page, LizzieBarnas sang 240465
997Horst, Jørn LierNattmannen 2401211
998Ståhl, LindaHans vilje skje 2392210
999Sacerdoti, DanielaLucrezias gave 239337
1000Tofteberg, Grete NormannMaximum 82394750

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2464 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/10/2026 kl. 12:40:42


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As