1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 856031522
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 793911786
3Horst, Jørn LierTvilen 614512185
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 56657587
5Horst, Jørn LierDen siste saken 551015083
6Strout, ElizabethDet vi aldri sier 539915623
7Ravatn, AgnesDoggerland 511813223
8Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 502363230
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 495656550
10Strömberg, SaraSot 48917106
11Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 486212883
12Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 485857840
13Nesbø, JoNådeskudd 468116372
14Strömberg, SaraSkygger 44567825
15 Verkstedhåndboka 440074450
16Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 437920892
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 41759914
18Horst, Jørn LierSkriket 415412683
19Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 408414502
20Engman, PascalKlanen 39814279
21Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 39677005
22Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 39038414
23Fretheim, EvaKråketronen 38464997
24Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 38048864
25Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 379710993
26Läckberg, CamillaSørgekonen 37904418
27Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 37877015
28Nesbø, JoMinnesota : roman 375117392
29Horst, Jørn LierUtskudd 373711303
30Jæger, JørgenNarrespill 358111213
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 35549373
32Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34786215
33Mjønes, Johan B.Spuria : roman 343911832
34Ohlsson, KristinaNattanker 34239123
35Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 33174996
36Fjell, Jan-ErikUlvestuen 32689243
37Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 326710563
38Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 32639533
39Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 324336990
40Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 322813482
41McFadden, FreidaKjære Debbie 321810173
42Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 32149513
43McFadden, FreidaHushjelpen 31797184
44Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 316312922
45Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 31408313
46Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 311139690
47Renberg, ToreEt livsforsøk 307913382
48Petterson, PerDu er hjemme nå 30447993
49Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 30378093
50Perrin, ValérieTata 29968823
51McEwan, IanHva vi kan vite 29407933
52Riley, LucindaKjærlighetssangen 29089133
53Vahr, EllenBorte fra verden : roman 29047883
54Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 28337693
55Strömberg, SaraSkred 28084486
56Fretheim, EvaPapirdukkene 27878433
57Strout, ElizabethFortell meg alt 27727633
58Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 274810082
59Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 273035070
60Heger, AndersWanda : en familiehistorie 27226394
61Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 271932760
62McFadden, FreidaKollisjonen 26519832
63Strömberg, SaraSkinn 25834565
64Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 258230990
65Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 256730840
66Heivoll, GauteHimmelens krystall 25535994
67Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 25204565
68Fretheim, EvaDronningland : krim 25038752
69Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 248310952
70McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 24224884
71Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 24064505
72Theorin, JohanNattgjestene 23794285
73De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23754505
74Callin, PetterErgo : fysikk 1 237330900
75Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 23696083
76Burke, Caro ClaireYesteryear 236012961
77Backman, FredrikMine venner 23207233
78De la Motte, AndersNattjegeren 23122648
79Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 230028370
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 22854904
81Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 22758672
82Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 22358362
83Fosse, JonVaim : roman 22196283
84Sten, VivecaBenåderen 22092548
85Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 22003506
86Horst, Jørn LierTørt land 217011281
87Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 21673406
88Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 21508552
89Fretheim, EvaFuglekongen : roman 21437602
90Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21417502
91Engman, PascalIngen 21363156
92Enger, ThomasSår 21362777
93Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 21232987
94Stranger, SimonStranger : roman 21085204
95Græsli, HansKompass : geografi vgs 210724550
96Walden, AndrevJævla menn 20948232
97Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20798072
98Engman, PascalAlbinoen 20332627
99Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 20155004
100Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19975003
101Emanuelsen, BirgerOdysseen 19934954
102Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 197626450
103Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 19534844
104Carr, GarrettGutten fra havet 19367332
105Moyes, JojoVi bor alle her 193510031
106Moore, LizGuden over skogene 18965503
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18803635
108Teige, TrudeÉn for alle 18729461
109Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 186710741
110Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 18502059
111Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 183015751
112Hoover, ColleenVerity 18299711
113Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 18296512
114Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 18064034
115Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 17853005
116Nesbø, JoFlaggermusmannen 17846392
117Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 17642955
118Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17604663
119Giske, RuneTreningsledelse 174522510
120Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 17436462
121Minier, BernardDe utslettede 17345043
122Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 17293335
123Witherspoon, ReeseUten et ord 17174074
124Bjørk, SamuelBomberen 16776282
125Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16728501
126De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16662028
127Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16634783
128Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 16595033
129Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 165524800
130Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 16517382
131Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16474993
132Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 16444413
133Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 16337202
134Moyes, JojoI ly av regnet 16271938
135Flatland, HelgaEt liv forbi 16006282
136Eggen, TorgrimBlodet 15725163
137Krien, DanielaMitt tredje liv 15712326
138Egeland, TomSatans segl 15507392
139Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153319120
140Colgan, JennyHusrom og hjerterom 15332057
141Sager, RileyHun som ble igjen 15313035
142Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 15153933
143Perrin, ValérieGlemt på en søndag 15123284
144Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14912505
145Fossum, KarinAller kjæreste : roman 14898641
146Michaelides, AlexDen tause pasienten 14874962
147Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14784363
148Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 146725420
149Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 146311521
150Engman, PascalBestselger 14592705
151 Aktivitetslære 145124250
152Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 14472455
153Strout, ElizabethAmy og Isabelle 14457481
154Montefiore, SantaDen siste sangen 14431887
155Sveen, GardSkalpjegeren 14422645
156Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 14354453
157Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 14353314
158Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 14211947
159Ravatn, AgnesGjestene : roman 14172964
160Riley, LucindaSkjult skjønnhet 141611271
161Jensen, Jens HenrikInterregnum 14131907
162Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 141320640
163Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 14102505
164Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 14098651
165Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 140611701
166Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 14032525
167Nesbø, JoBlodmåne 139213811
168Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13913004
169Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13903503
170Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13843004
171Arvola, IngeborgUlvespor 13573114
172Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13568001
173Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13533004
174Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13534522
175Fjell, Jan-ErikTvilen 13381936
176Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133817090
177Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13315672
178Østerbø, AnitaIngrids valg 13272245
179Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 13258201
180Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 13172026
181De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 13144003
182Hamsun, KnutMarkens grøde 13136062
183Ahnhem, StefanGenerasjon null 12995192
184Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 128710751
185Tilrem, MartinEt jentebarn 12842455
186Loe, ErlendKukene = : Kukane 12832455
187Engman, PascalKrigen 12813084
188Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12684163
189Keegan, ClaireOver blå enger 12664412
190Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 12658651
191Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12542006
192Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 124115230
193Rosenfeldt, HansHøstebarn 124111310
194Fossum, KarinKom hjem, Amadou 12386991
195Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 12374152
196Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 12363004
197Lane, SorayaDen argentinske datteren 12321587
198Renberg, ToreDu er så lys : roman 12319061
199Rees, TracyDen gylne fjær 12293553
200Murakami, HarukiKafka på stranden 12252814
201Wisting, AlexanderArven 12222135
202Engman, PascalNomaden 12171836
203McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 12101478
204De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 12031577
205Hoover, ColleenSkadeskutt 11963243
206Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 119114320
207Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11794722
208Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11701418
209Horst, Jørn LierOffer 11679981
210Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11672844
211Hjorth, MichaelVoldens øy 11641279
212Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115514630
213Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 115518130
214Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 11472734
215Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11423872
216Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113915150
217Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 11385582
218Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11334642
219Horst, Jørn LierArr 11318191
220Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112814000
221Raja, Abid Q.Kismat 11282304
222Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 11242195
223Schulman, NinniNetter uten daggry 11221229
224Härjegård, KarinSyersken og friheten 11081378
225Jacobsen, RoyDe usynlige 11045851
226Hoover, ColleenDet ender med oss 110210511
227James, EricaVeien hjem 11001387
228Biedermann, NelioLázár 10971995
229Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10944092
230Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10913862
231Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 10854062
232Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 108412900
233Jacobsen, RoyDelirium 108310091
234Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10821457
235Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 107615780
236Perrin, ValérieDe tre 10742703
237Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10734552
238Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 107118240
239Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10701895
240Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10682404
241Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106532490
242Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 106114380
243Child, LeeFluktplanen 10588491
244El Bakali, JavadEngstelig svarting 10453373
245Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10413103
246Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10393333
247De la Motte, AndersRustskogen 10381656
248Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 103814860
249Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 10387451
250Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 10362104
251Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10351895
252Willander Lambrell, JohnDen som vet 10342574
253Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 102918480
254Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10273502
255Geard, AmandaMåneporten 10183642
256Horst, Jørn LierForræderen 101210290
257Nore, AslakAlliansen : roman 10091656
258Hammer, ElisabethBeleiret 9981178
259Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9984782
260Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9954082
261Dahl, AlexEn perfekt mor 9885171
262Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9888001
263Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9885331
264Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 9871925
265Ohlsson, KristinaKristuskransen 9867601
266Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9821805
267Østby, AnneDuften av sjasmin 9811785
268Horst, Jørn LierNullpunkt 9802154
269Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9751297
270Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9758001
271Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9701526
272Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9662503
273Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96512340
274Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9611865
275Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 9545071
276Lahlum, Hans OlavPakten 9523392
277Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9499001
278Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9488001
279Nesbø, JoRødstrupe 9473542
280Linde, HeidiFørstelinja : roman 9452124
281Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9415921
282Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 93913010
283Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 9388771
284Horst, Jørn LierSlagside 9366891
285Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9262793
286Szalay, DavidKjøtt 9241307
287Grebe, CamillaJentene og mørket 9208961
288Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9142124
289Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 9104502
290Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 9081525
291Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9066301
292Strout, ElizabethLucy ved havet 9041396
293Strout, ElizabethHva som helst er mulig 9012244
294Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 8991814
295Kinsky, EstherRombo 8941525
296Jæger, JørgenSkjebnedøgn 8948441
297Bjøranger, TerjeTaperen 8904182
298Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8868501
299Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 88112510
300Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8762613
301Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8751157
302Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8731227
303Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8732982
304Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86812260
305Callin, PetterErgo : fysikk 2 86712190
306Skoland, AinaMarionetten 8651356
307Nesbø, JoKakerlakkene 8653492
308Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 8591585
309Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85811830
310Bergstrøm, HasseRettslære 1 85814820
311Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85811630
312Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 8492573
313Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8467001
314Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8423672
315Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8412024
316Horst, Jørn LierRøykteppe 8396021
317Buchanan, EleanorDe fire steinene 8391107
318Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8358500
319Moyes, JojoI dine sko 8296511
320Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 8201216
321Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 8131375
322 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 81112920
323Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 80812910
324Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 802899
325Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 7971196
326Dahl, ArneUnderverkene 786968
327James, PeterBilde av død 7853132
328Baugstø, LineEvil grandma : roman 7801814
329Flatland, HelgaEn moderne familie 7761874
330Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7768000
331Kepler, LarsSøvngjengeren 7698850
332Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 7684221
333Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7681146
334Erichsen, DortheJordbærdager 7651584
335Nesbø, JoKongen av Os : roman 7552233
336 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75413930
337Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 7531325
338Schulman, Alex17. juni : roman 7525321
339Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7521325
340Riley, LucindaDe syv søstre 7513412
341Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 7471405
342Fexeus, HenrikDen siste brikken 746868
343Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 7463042
344Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 74510830
345Baldysz, MartinStille grender : krim 7421196
346Follett, KenTidskretsen 7414301
347Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7406781
348Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7409700
349Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 7388000
350Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 7381834
351Engman, PascalIldlandet 7371245
352Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7361235
353Horst, Jørn LierGrenseløs 7366561
354Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7351345
355Arvola, IngeborgVestersand 7282303
356Engman, PascalTil minne om en morder 7231126
357Eger, Edith EvaValget du har 7211843
358Lillebø, SandraVera : roman 7183032
359Nesbø, JoSorgenfri 7162163
360Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7169910
361Lane, SorayaDen franske datteren 7131166
362Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 7133282
363Ekman, KerstinMin bokverden 7111056
364Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 71111100
365McFadden, FreidaDet øyet ser 707917
366Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7064991
367Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6993302
368Engman, PascalX 6961215
369Jackson, HollyIkke helt død ennå 6953681
370Bakkeid, Heine T.Nattseileren 6951255
371Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6944021
372Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6921524
373Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6913631
374Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6901355
375Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68813760
376Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6871684
377Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6871185
378Richman, AlysonEn savnet historie 685867
379Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838660
380Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6791833
381van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6771664
382Bergstrøm, HasseRettslære 2 67410050
383Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6733362
384Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 6731016
385Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6736161
386Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6699350
387Da Costa, MélissaVeien tilbake 665897
388Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6633222
389Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 661798
390Sandemo, MargitUtysket : [Sagaen om isfolket] 6598500
391Orwell, George1984 6595071
392Mytting, LarsSøsterklokkene 6575761
393July, MirandaPå alle fire 654758
394McFadden, FreidaDen låste døren 653907
395Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6529420
396Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 6511036
397Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6481514
398Engman, PascalSkammens vei 6481066
399Galbraith, RobertDen jagende graven 6473911
400Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6462922
401Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6443641
402Ohlsson, KristinaStormvakt 6393421
403Ravatn, AgnesFugletribunalet 6383072
404Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6341065
405Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6341165
406Strout, ElizabethÅh, William 6343042
407Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 6326001
408Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 6321165
409Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 631916
410Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 63011490
411Østerbø, AnitaTatt av sviket 6291354
412Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
413Khannoussi, Safae elOroppa 626877
414Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6264241
415Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6259190
416Balle, SolvejOm utregning av romfang 6251155
417McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 625837
418Andreassen, MariTenk for en jubel 6241046
419Flood, HeleneTerapeuten 6186280
420 Religion og etikk : vg3 6188080
421Colgan, JennyBryllup på øya 6173261
422Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 6163052
423Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6161195
424Lane, SorayaDen italienske datteren 6131075
425Engman, PascalRottekongen 6111115
426Helle, HelleHey Hafni : roman 6101075
427O'Shea, DaisyDet irske barnet 607758
428Colgan, JennySommer over skyene 6061135
429Loe, ErlendDoppler : roman 6067600
430Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 6062552
431Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 6061553
432Hoover, ColleenDet starter med oss 6045551
433Engman, PascalEnkene 604966
434Osman, RichardDen umulige formuen 603847
435Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 602986
436Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 6021015
437Schulman, NinniKjæreste Lena 599777
438Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5986480
439Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5962502
440Skybäck, FridaSvartfugl 595678
441Stedman, M.L.Et liv langt borte 5934381
442Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5927590
443Østby, AnneÅ danse i Lahore 5921214
444Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 5913011
445Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5918840
446Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5907770
447Lane, SorayaAlpenes datter 590976
448Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5903731
449Flood, HeleneElskeren 5875741
450Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5869300
451Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5851264
452Isaac, CatherineEn match for livet 585708
453Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 584777
454 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 58410460
455 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5839220
456Mohn, MajaGrenser 5822502
457Hammer, ElisabethFristelse 581747
458Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5818140
459Stanghelle, HaraldKongen forteller 5726210
460Hastrup, JuliePå villstrå 572678
461Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5696710
462Flood, HeleneEnken 5685481
463Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5677240
464Lane, SorayaDen kubanske datteren 566965
465Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 565866
466 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5637290
467Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 56211490
468Nesbø, JoKongeriket 5626640
469Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5621503
470Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5621583
471Skybäck, FridaJernblomst 561658
472Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55910100
473Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5582502
474Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5557060
475Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 555975
476Rundberg, JohanDen som vokter flokken 5535431
477Hammer, ElisabethAnstendighet 552757
478Nesbø, JoKniv 5521593
479Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5501035
480Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 550856
481Hannah, KristinKvinnene 5503001
482Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54910890
483Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5473001
484Hastrup, JulieBlodspor 545569
485Renberg, ToreLorden : roman 5441373
486Nesbø, JoTørst 5421483
487Nesbø, JoPanserhjerte 5415221
488Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5411065
489Bakkeid, Heine T.Vintergrav 5394321
490Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 539747
491Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5393591
492Mytting, LarsHekneveven : roman 5391832
493 Bærbar elev PC53716340
494Tudor, C.J.En glipe av mørke 5362512
495Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 5343621
496Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5338350
497Martin, TinaVindguden 528628
498Moyes, JojoOver ukjente hav 5271084
499Engman, PascalKokain 522895
500De Céspedes, AlbaHennes side av historien 5212731
501Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 520885
502Cedervall, MarianneDet forlatte huset 518549
503Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5187380
504Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 514737
505Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 5131015
506Cook, LornaDen glemte datteren 512786
507Levi, AllenTheo : en roman 5112502
508Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 5117050
509Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 509736
510Jewell, LisaIkke slipp ham inn 508727
511Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 507549
512Lane, SorayaDen greske datteren 504846
513Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 5031154
514Schulman, AlexGlem meg 5031214
515Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 5021852
516Harmel, KristinDet franske armbåndet 502845
517McFadden, FreidaLeieboeren 502836
518Nesbø, JoNatthuset 5015720
519Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4983091
520Skolem, MarenIngen har sett historien din 497786
521Nesbø, JoPoliti 4971343
522McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 496855
523Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 4957300
524Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 493726
525Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4934001
526Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 492855
527Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4926880
528Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 492895
529Engman, PascalPatriotene 4902222
530Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 490726
531Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4904101
532Da Costa, MélissaDagene som kommer 484965
533DubuSolo leveling 4841233
534Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4849690
535Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 4843021
536Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4821363
537Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
538Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 481716
539De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 4803511
540Endō, TatsuyaSpy x family 4801513
541Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 479696
542Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 479756
543Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4786870
544Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 47710080
545Engberg, KatrineDet brennende bladet 477915
546Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4766820
547Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4763321
548Grund, MariaNattflygeren 4744710
549Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4745240
550Sarenbrant, SofieLangfredagen 4694011
551Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4688260
552 Strøm til bærbar elev pc4689230
553Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
554Riley, LucindaStormens søster 4672491
555Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4672831
556Skåden, SigbjørnPlanterhaug 4662941
557Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 4659040
558Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4626330
559Ashcroft, JennyØya i øst 4623291
560Hammer, ElisabethVindkast 461657
561Nørgaard, PerVisjon 1 4616120
562Frennstedt, TinaDødens dans 458509
563Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4573501
564Knapp, FlorenceNavnene 455528
565Olin, MargrethSong til mor : roman 4551004
566Loe, ErlendHelvete 4543231
567Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 45316710
568AttråAttrå : erotiske fantasiar 4535270
569Boberg, ThomasInsula 4532162
570Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4521832
571 Breddeidrett 45114600
572Strout, ElizabethOlive, igjen 449974
573Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 448568
574Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 448597
575Haig, MattMidnattstoget 4473301
576Aubert, Alette SophieBiohacking 444597
577Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 444459
578Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4441632
579Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 443676
580Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4403111
581Jio, SarahAlle mine menn 439884
582Riley, LucindaSkyggesøsteren 4363371
583Jæger, JørgenDommen 4364001
584Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4351313
585 Lader til Chromebook 43520760
586Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43513130
587Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4355630
588Sullivan, TimTannlegen 4344210
589De la Motte, AndersGlassmannen 434884
590Fexeus, HenrikOfferdyret 431508
591Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 4291183
592Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4276390
593Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4261034
594Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 4255000
595Teige, TrudeEn hjelpende hånd 424715
596Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 4244061
597Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
598Teige, TrudeNoen vet 422626
599Sullivan, TimSyklisten 4223512
600Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4225520
601Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4214380
602Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4207710
603Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 420755
604Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4205960
605Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 419528
606Horst, Jørn LierSak 1569 4185600
607Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4187230
608Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175540
609Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4162871
610Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4155530
611Moyes, JojoToner i natten 4151043
612Espach, AlisonBryllupsfolket 415478
613Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 4145350
614Schulman, AlexMalma stasjon : roman 412795
615Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 412518
616Mímir KristjánssonMamma er trygda 4103341
617Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4106110
618Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 410815
619Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
620O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 408626
621Loe, ErlendKukene/Kukane 4085020
622 Bærbar PC til utlån408449
623Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4065000
624Nesbø, JoGjenferd 4061353
625Golding, WilliamFluenes herre 4053281
626 Treningslære : idrettsfag 4048340
627Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 404636
628Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 4032701
629Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 4025000
630Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4011333
631Hammer, ElisabethAvsløringer 400656
632TegnehanneDet går bra 400755
633Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 399814
634Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3991333
635Nesbø, JoSønnen 399646
636Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3988000
637Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 398468
638Cedervall, MarianneMord på øya 398488
639Teige, TrudeAldri tilgi 3972691
640Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3962111
641Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3966270
642Grund, MariaBlekkspruten 3953610
643Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3955660
644Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3936020
645Jæger, JørgenSkyggejakten 3931023
646Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3927000
647Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 392735
648Riley, LucindaDen savnede søsteren 39213510
649Griffiths, EllyNattfalkene 391468
650 Strøm utlån til bærbar elev PC389814
651Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3883411
652Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3876000
653Levi, AllenTheo 387566
654Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 3863351
655Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 3833701
656Enoksen, EysteinBreddeidrett 3838100
657Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 383507
658Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 383804
659Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3826330
660Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3821981
661Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3812171
662Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3811732
663Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3809240
664Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 380824
665Sarenbrant, SofieBursdagen 380419
666Hundevadt, KimPorcus 379409
667Engberg, KatrineHvite netter 378636
668Hammer, ElisabethFortielse 378547
669Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3781173
670 Latterbomber : vitser for barn 3781762
671Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3785400
672Teige, TrudeMormor danset i regnet 3773860
673Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3774880
674Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3767000
675Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 376576
676Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3755160
677Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3741422
678Kepler, LarsHypnotisøren 3742001
679Schulman, NinniSom vi lekte 374586
680Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3731213
681Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3726980
682Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 372606
683Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3701702
684Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3704240
685Keegan, ClaireTre lys 370764
686Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 369576
687James, EricaHuset i Maple Drive 368517
688Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3682131
689Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685030
690De la Motte, AndersDe bergtatte 368824
691Myskja, AudunKunsten å finne ro 3673121
692Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 366546
693Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3662121
694Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 366655
695King, StephenCarrie 3662071
696Schepp, EmelieHundre dager i juli 366715
697Hammer, ElisabethVinterhjerter 365586
698Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3657000
699Hellberg, ÅsaDen femte dagen 364418
700Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3648000
701Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3641931
702Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 364625
703Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3613201
704Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3611063
705Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3612611
706Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 360536
707Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3607500
708Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 360487
709Martin, TinaBefrieren 3603310
710Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3593211
711Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3596000
712Herngren, MoaSøskenfeiden 359586
713Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3586000
714Hansen, AndersADHD : uante krefter 3582601
715Flatland, HelgaEtterklang : roman 3581073
716Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3571202
717Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3574690
718Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 356635
719Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3553680
720Geard, AmandaGlassnøkkelen 3553141
721Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
722Ley, RosannaDen italienske flammen 3552912
723Carrasco, PaulaDet går over : roman 3531662
724Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 3531462
725Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3535500
726Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3527500
727Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3524760
728Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3511682
729Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3517000
730Steinbeck, JohnØst for Eden 3512221
731Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3512501
732Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3511422
733Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3501781
734Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3503001
735Enders, GiuliaOrganisk 3492701
736Loe, ErlendDoppler 3491622
737Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 349447
738Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3495000
739Djønne, LeanderAlt et : roman 349645
740Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 349546
741Hall, Clare LeslieNår jorden brister 348605
742Michallon, ClémenceSiste utvei 348389
743Mytting, LarsSkråpånatta 34810250
744Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 347467
745Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3477000
746Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3475000
747Läckberg, CamillaMentalisten 3464360
748Ohlsson, KristinaSkoddehav 346824
749Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3462701
750Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 346794
751Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 344645
752Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 343635
753Nesbø, JoMarekors 3421083
754Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 342359
755Bagger, ThomasKaoskoden 342536
756Riley, LucindaMordene på Fleat House 3419280
757Staalesen, Gunnar1899 : preludium 340575
758Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3408000
759Sten, VivecaVillederen 340933
760Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 339824
761Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3397480
762Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3384000
763Mo, JohannaBrottsjøen 338526
764Seierstad, ÅsneAfghanerne 337893
765Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 3373001
766Chen, KarissaHjemlengsel 3371512
767Hadley, TessaSøsken 337467
768Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 336477
769Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 336447
770Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3352961
771Nesbø, JoSnømannen 334843
772Fjell, Jan-ErikTysteren 3334530
773Strout, ElizabethÅh, William! 333635
774Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 332764
775HomerosOdysseen 3322341
776Matre, Agnes LoviseIskald 3311292
777Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
778O'Farrell, MaggieHamnet 330565
779Larmo, IdaRigel : urettens ekko 3303740
780De la Motte, AndersDøden går på visning 329536
781Cedervall, MarianneMed døden til bords 328369
782Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 328349
783Jæger, JørgenDet sorte fåret 328893
784Stein, JesperSolo : krim 328369
785Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3271542
786Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 3258210
787Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 3251761
788Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 3252791
789Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3244650
790Hastrup, JulieFarlig fortid 324398
791Härjegård, KarinDatteren og vårflommen 323654
792Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 323764
793Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 3223031
794Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 321496
795Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 321417
796Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3214230
797Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 320408
798Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3191751
799Bjørk, SamuelHitra 319654
800Gazan, Sissel-JoI en dråpe 3182811
801Shelley, MaryFrankenstein 3171192
802Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 317585
803Minier, BernardLucia 3174140
804Jensen, Jens HenrikFrende 316486
805Moyes, JojoEt helt halvt år 3163810
806Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 315565
807Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3152581
808Bagger, ThomasSort mirakel 315615
809Erichsen, DortheMidtsommer 314634
810Furre, HeidiTechnotika 314526
811Sundström, LenaJegeren 314349
812Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 3141522
813Khemiri, Jonas HassenSøstrene 313615
814Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 313486
815Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3135000
816Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3123900
817Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 311378
818Backman, FredrikFolk med angst 3111182
819Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 3102741
820Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 310575
821Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
822 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 306329
823Tolkien, J.R.R.Silmarillion 306973
824Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 305535
825Axelsson, IdaStille vrede 3052313
826Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 3051232
827Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 3054810
828Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 305793
829 Guinness world records 3041272
830Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 3033250
831Widholm, KatarinaElskede Betty 303496
832Kielland, Alexander L.Gift 3016020
833Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 3014220
834Hastrup, JulieMirakelmannen 3013010
835Lunde, MajaBlå : roman 3015000
836Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 301614
837Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 3001022
838Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 300407
839Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 300407
840Sarenbrant, SofieMytomanen 300466
841Riley, LucindaSolsøsteren 3007010
842Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 299446
843Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2983890
844Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 298714
845Sarenbrant, SofieSkytsengelen 297525
846Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2974530
847Lykke, NinaNei og atter nei 2972001
848Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2974260
849Karlsson, Ørjan N.Kureren 297417
850Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2965550
851Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
852Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 295515
853Yanagihara, HanyaEt lite liv 2952001
854Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 294417
855Austen, JaneStolthet og fordom 2931661
856Sachar, LouisHoles 2932401
857Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2931901
858Mola, CarmenJenta uten navn 2932910
859 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2932980
860Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 292348
861Enchi, FumikoSkyggekvinner 2922551
862Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 292309
863Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 292773
864Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 291426
865Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 290436
866Fjell, Jan-ErikNattravnen 290873
867Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2903170
868Lahlum, Hans OlavEliminasjonsmysteriet 2904030
869Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 289466
870Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 289495
871Samartin, CeciliaSterkere enn frykt : roman 2892021
872Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 287505
873Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2871501
874Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 287319
875Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 286664
876Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 286674
877Ohlsson, KristinaIsbryter 285714
878Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
879Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 283387
880Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 283574
881Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2824140
882Hamsun, KnutSult 2821791
883Nesbø, JoKongeriket : roman 2821102
884Riley, LucindaMånesøsteren 2827020
885Martin, TinaTordneren 2822810
886 Perspektiver : historie påbygging 2803600
887Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2794170
888Witoszek, NinaDet blåøyde riket : norske tillitspatologier 279525
889Moyes, JojoJenta som ble igjen 2787120
890Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 27811000
891Page, LizzieEt sted å høre til 278475
892Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 277664
893Nylund, KajaUnder midnattssolen 277416
894Brenden, LailaToner fra en stille skog 2762251
895Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2762041
896Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2761002
897Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 275465
898Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 275416
899Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2752501
900Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 275823
901Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2743720
902Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2745500
903Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2731571
904Helle, HelleHey Hafni 273318
905Lykke, NinaNei og atter nei : roman 273693
906Silver, ElsieFryktløs : en småbyromanse - fra fiender til elskere 2724140
907Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 272594
908Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 272793
909Helm, LivMed hjertet i hånden 2722501
910Niemi, MikaelStein i silke : roman 272684
911Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2723910
912Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 272594
913Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2711002
914Alexander, RebeccaHjem til øya 271377
915Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2714960
916Paris, B.A.Bak lukkede dører 2712111
917Page, LizzieBarnehjemmet 271485
918Jæger, JørgenBlodskrift 270683
919Laestadius, Ann-HelénSkam 270713
920Fretheim, EvaDronningland : : krim 270299
921Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 269387
922De la Motte, AndersVåroffer 2691781
923Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2692411
924Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2691521
925Matthews, CaroleFra en dag til en annen 268299
926Arvola, IngeborgKniven i ilden 2684130
927Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 268703
928Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683670
929Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 268465
930Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2681002
931Alexander, RebeccaArven fra øya 267446
932Nore, AslakHavets kirkegård : roman 266515
933Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 266584
934Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2652101
935Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2652820
936Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 265289
937Norlin, AnnikaTua 263465
938Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 263289
939 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
940Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2621715
941Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2623500
942Horst, Jørn LierBlindgang 262377
943Horst, Jørn LierFelicia forsvant 261763
944Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2612501
945Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2604100
946 Kalkulator2595550
947Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2593780
948Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2592620
949Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2591551
950Colgan, JennyEn evighet fra deg 258524
951Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 258289
952Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2581072
953French, TanaJegeren 257386
954Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 256495
955Mytting, LarsHekneveven 2557580
956Maroger, IsabelleLebensborn 2541291
957Branæs, PålKarbofellen : Gå ned i vekt og bli kvitt livsstilsplager på under seks uker 254376
958Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
959Huang, AnaTwisted love 253763
960Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2531521
961Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2524520
962Ibrahimovic, ZlatanJeg er Zlatan 2522610
963Gilmore, LauriePumpkin spice-kafeen 252445
964Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 252703
965Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2522501
966Robinson, MarilynneGilead 252406
967Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 250366
968James, E.L.The missus 2502501
969Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2502550
970Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2502501
971Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2504550
972Loe, ErlendNaiv. Super 2505590
973Binz, AnnikenSupervaner 249327
974Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 249406
975Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 248357
976Mohn, MajaFrigjort 2481002
977Alexander, RebeccaDrømmer fra øya 247416
978Ståhl, LindaHans vilje skje 2472211
979James, EricaHagene i Italia 2472121
980Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2471022
981Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 247386
982Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2477000
983Jæger, JørgenDødssymfoni 247663
984Horst, Jørn LierJakthundene 247475
985Gustawsson, JohanaDe tause 246416
986Teige, TrudeSvik 246554
987Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 245288
988Jæger, JørgenKameleonene 2451092
989Fidjestøl, AlfredOppstandelsen : om landslagets forbannelse, veien tilbake og tidenes beste kvalik 245683
990Collins, TessaJenta med georginene 245455
991Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 244298
992Kafka, FranzProsessen 2441751
993Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2447710
994Bomann, CorinaSophias håp : [Sophia] 2431501
995Klepp, AnneliGutte-spetakkel 2431022
996Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423730
997Sacerdoti, DanielaLucrezias gave 242337
998Ekeberg, Jan OveBarbarene fra nord 242504
999Abrahamsen, CathrineDiagnose: ukjent : når prøvene er normale, men ingenting føles normalt : forståelse, smertelindring og hjelp til en bedre hverdag 241298
1000Horst, Jørn LierNattmannen 2411211

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 190 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2471 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 28/10/2026 kl. 15:34:05


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As