1000 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Seierstad, ÅsneUfred : Russland fra innsiden 817931512
2Christensen, Lars SaabyeKjøkken 756911786
3Horst, Jørn LierTvilen 587612174
4Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn 53427577
5Horst, Jørn LierDen siste saken 528115093
6Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 499063030
7Strout, ElizabethDet vi aldri sier 498715583
8Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 493357850
9Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 483557870
10Ravatn, AgnesDoggerland 481813203
11Strömberg, SaraSot 47167106
12Flatland, HelgaSå gjør vi så : roman 460012933
13 Verkstedhåndboka 438174560
14Strömberg, SaraSkygger 43317795
15Torgersen, NikolaiGater jeg har levd 416220891
16Horst, Jørn LierSkriket 401212693
17Lykke, NinaHvor er de voksne? 39929854
18Holt, AnneDiamanter og rust : en Hanne Wilhelmsen-roman 395814512
19Brekke, JørgenAlt skal bli støv : en Odd Singsaker-krim 38787055
20Engman, PascalKlanen 38044328
21Nesbø, JoNådeskudd 373015562
22Sand, MariaAlt mitt er ditt : roman 36438864
23Fretheim, EvaKråketronen 36385017
24Pelicot, GisèleEn hyllest til livet : skammen må bytte side 36377005
25Läckberg, CamillaSørgekonen 36274388
26Nesbø, JoMinnesota : roman 361917462
27Horst, Jørn LierUtskudd 358011313
28Jæger, JørgenNarrespill 345911273
29Matre, Agnes LoviseFartsblind : kriminalroman 345210993
30Nesser, HåkanDet finmaskede nettet 34006235
31Brown, DanHemmelighetenes hemmelighet : en roman 33989373
32Uri, HeleneI mitt lune hi : roman 33278403
33Ohlsson, KristinaNattanker 32949133
34Mjønes, Johan B.Spuria : roman 329011892
35Fjell, Jan-ErikUlvestuen 31489243
36Løno, AnnetteVagusnerven : kroppens skjulte superkraft 31314986
37Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 311336600
38Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 310239200
39Dragland, AnnetteHele deg : veien til bedre helse 31009593
40Adler-Olsen, JussiDøde sjeler synger ikke 30969513
41Næss, Sven PetterSvarte hull : en Harinder Singh-krim 30768393
42McFadden, FreidaKjære Debbie 304810153
43Andreassen, KyrreIkke mennesker jeg kan regne med : roman 302012962
44McFadden, FreidaHushjelpen 30177114
45Fatland, ErikaSjøfareren : en reise gjennom Portugals tapte imperium 300713392
46Petterson, PerDu er hjemme nå 29568003
47Hjorth, VigdisDet gode mennesket i Sandvika : en roman 29318193
48Perrin, ValérieTata 28718783
49McEwan, IanHva vi kan vite 28447983
50Flood, HeleneNærmeste nabo : psykologisk thriller 284410062
51Riley, LucindaKjærlighetssangen 28379183
52Strömberg, SaraSkred 27944576
53Kaneshiro, MuneyukiBlue lock 27587663
54Vahr, EllenBorte fra verden : roman 27487893
55Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 271235090
56Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 270833270
57Fretheim, EvaPapirdukkene 26948443
58Heger, AndersWanda : en familiehistorie 26186364
59Strout, ElizabethFortell meg alt 26007643
60Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 257830990
61Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 255630820
62McFadden, FreidaKollisjonen 25159832
63Strömberg, SaraSkinn 25064545
64Tronstad, Tyra TeodoraFolk som hater lokalhistorie : roman 247910002
65Tiller, Carl FrodeArbeidarhjerte : roman 24344655
66Fretheim, EvaDronningland : krim 24228752
67Heivoll, GauteHimmelens krystall 24056014
68Holte, Martin BechLandet som ble for rikt : hvordan Norge endte i oljefondets felle 235910972
69De la Motte, AndersMysteriet på Capri : [Mord under solen] 23324505
70Callin, PetterErgo : fysikk 1 233130590
71Theorin, JohanNattgjestene 23194285
72Renberg, ToreEt livsforsøk 231811082
73Hallgrímur HelgasonSeksti kilo solskinn : [Seksti kilo-saga] 23134505
74Michelet, MarteDet har skjedd verre ting i utlandet : scener fra et farskap 22946103
75McFadden, FreidaHushjelpen ser deg 22894814
76Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 228028360
77Backman, FredrikMine venner 22397273
78De la Motte, AndersNattjegeren 22212648
79Wernø, Johanne NordbyKaninen har stått opp : autistiske journaler 21868422
80McFadden, FreidaHushjelpens hemmelighet 21784794
81Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten : [Løfter i sand] 21683506
82Sten, VivecaBenåderen 21352568
83Börjlind, CillaSkygge over Slagtjern 21258662
84Läckberg, CamillaSørgekonen : [Fjällbacka-serien] 21167502
85Græsli, HansKompass : geografi vgs 209524760
86Fretheim, EvaFuglekongen : roman 20777632
87Øen, Inger JohanneSelv om himmelen faller : en Silja Frost-roman 20723006
88Fosse, JonVaim : roman 20696173
89Horst, Jørn LierTørt land 206511331
90Engman, PascalIngen 20553226
91Enger, ThomasSår 20502797
92Stranger, SimonStranger : roman 20325253
93Teige, TrudeMormors utrolige venninner : roman 20218522
94Bjørgum, Sondre H.Skogfruen : thriller 20173346
95Walden, AndrevJævla menn 20108322
96Moyes, JojoDa jeg møtte deg 20018102
97Burke, Caro ClaireYesteryear 197212731
98Engman, PascalAlbinoen 19532637
99Haugerud, Dag JohanSjelesorg : roman 19264993
100Emanuelsen, BirgerOdysseen 18984973
101Morseth, Anne LouiseEn lykkelig slutt 18844993
102Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 188225130
103Carr, GarrettGutten fra havet 18787362
104Moyes, JojoVi bor alle her 185410011
105Moore, LizGuden over skogene 18335543
106Kolpus, IsalillHvem brente John Savio? 18184743
107Stoltenberg, JensPå min vakt : å lede Nato i krigstid 18183635
108Engberg, KatrineDe uønskedes paradis 17672058
109Perrin, ValérieÅ vanne blomster om kvelden 175810661
110Tungen, ThereseDen andre sida av elva : roman 17544733
111Nesbø, JoFlaggermusmannen 17526392
112Giske, RuneTreningsledelse 174322450
113Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : roman 17246492
114Lovrenski, OliverDa vi var yngre : roman 169114511
115Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : historien om en tapt barndom og veien til et eget liv 16896492
116Minier, BernardDe utslettede 16795043
117Hustvedt, SiriGjenferd : en kjærlighetshistorie 16743974
118Berglund, IngridSov dukkelise : kriminalroman 16732915
119Witherspoon, ReeseUten et ord 16734114
120Karlsson, Ørjan N.Det levende mørket : kriminalroman 16593005
121Skeie, ToreHardråde : om Harald Sigurdsson og hans verden 16444873
122Brønstad, AgnesKommunikasjon : vg1 helse- og oppvekstfag 164224810
123Strout, ElizabethJeg heter Lucy Barton 16363314
124De la Motte, AndersMysteriet på Capri 16352067
125Bjørk, SamuelBomberen 16126252
126Bjerkli, Myriam H.Evas skål 16065003
127Engman, PascalKlanen : [Klanenserien] 16058501
128Ericsson, KjerstiØmhet og forferdelse : roman 15964413
129Færø, TorkilHvilekuren : hvil smartere, stress mindre og prester bedre 15704983
130Eikehaug, ErikAlle elsker Kari : roman 15627362
131Eggen, TorgrimBlodet 15585232
132Heum, TrondAlle tiders historie (BM) : fra de eldste tider til våre dager 153119120
133Hoover, ColleenVerity 15179411
134Flatland, HelgaEt liv forbi 15146282
135Moyes, JojoI ly av regnet 14981887
136Sager, RileyHun som ble igjen 14972995
137Krien, DanielaMitt tredje liv 14832326
138Beauvoir, Simone deDen bedratte kvinnen 14803983
139Hammer, ElisabethVindkast : [Løfter i sand] 14752505
140Colgan, JennyHusrom og hjerterom 14712037
141Korsgaard, LeaInnen året er omme : hva 64 sommerfugler lærte meg om naturens største gåte 14657142
142Perrin, ValérieGlemt på en søndag 14553324
143 Aktivitetslære 144524250
144Ridzén, LisaTranene flyr mot sør 14164353
145Adler-Olsen, JussiSju kvadratmeter med lås : thriller 140911561
146Jensen, Jens HenrikInterregnum 14081957
147Sveen, GardSkalpjegeren 14062685
148Brønstad, AgnesHelse : vg1 helse- og oppvekstfag 140020630
149Michaelides, AlexDen tause pasienten 13984942
150Hammer, ElisabethVinterhjerter : [Løfter i sand] 13892505
151Engman, PascalBestselger 13882745
152Riley, LucindaSkjult skjønnhet 137711391
153Monsen, ØisteinHvite striper, sorte får 137211711
154Hammer, ElisabethFortielse : [Løfter i sand] 13683004
155Teige, TrudeMorfar pustet med havet : roman 13663354
156Montefiore, SantaDen siste sangen 13661907
157Egeland, TomSatans segl 13617151
158Hammer, ElisabethFristelse : [Løfter i sand] 13603004
159Hammer, ElisabethBeleiret : [Løfter i sand] 13583503
160Strout, ElizabethAmy og Isabelle 13537441
161Ravatn, AgnesGjestene : roman 13513044
162Teige, TrudeÉn for alle 13508631
163Skagen, Ellen FløDen nevroplastiske nøkkelen : ved uforklarte fysiske plager som ikke går over 13504443
164Matre, Agnes LoviseEvig fred : kriminalroman 13478621
165Latronico, VincenzoDet perfekte : roman 13461956
166Arvola, IngeborgUlvespor 13423184
167Jensen, Christine RehnMamma er konspirasjonsteoretiker 13414592
168Wold, SidselIsrael : et land i kamp med seg selv 13382515
169Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2022 133618030
170Hammer, ElisabethAnstendighet : [Løfter i sand] 13303004
171Nesbø, JoBlodmåne 132313820
172Hammer, ElisabethAvsløringer : [Løfter i sand] 13218001
173Michelsen, Svein OlafTabell- og formelsamling for elektrofag 131622870
174Andersen, Stian HjelvinBukke nikke neie 13132455
175Alexandersdottir, AprilRuby baby : roman 13015702
176De la Motte, AndersIntriger i Amalfi : [Mord under solen] 12964003
177Østerbø, AnitaIngrids valg 12942265
178Loe, ErlendKukene = : Kukane 12562564
179Five, LailaHjernens hemmelige språk : nevroplastisitet: 6 trinn som revolusjonerer måten du forstår smerte og utmattelse på! 12442016
180Ahnhem, StefanGenerasjon null 12425202
181Fjell, Jan-ErikTvilen 12411926
182Tilrem, MartinEt jentebarn 12362445
183Korsgaard, ThomasHvis det skulle komme et menneske 12248231
184Solem, Marte MagnusdotterGustav : roman 12194262
185Tvedt, ChrisHer kommer natten : kriminalroman 12052035
186Murakami, HarukiKafka på stranden 12032864
187Diseth, ÅgePsykologi 1 : programfag psykologi 1 118114320
188Brochmann, NinaAvkledd : den syke historien om kvinners seksualitet i medisinen 11774132
189McFadden, FreidaÆrlighet varer lengst 11721517
190Engman, PascalNomaden 11721846
191Eikemo, MaritVi er brødrene Eikemo : roman 11633053
192Rosenfeldt, HansHøstebarn 115611210
193Lane, SorayaDen argentinske datteren 11531557
194Härjegård, KarinPianisten ved fjellvannet 11511477
195Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 115014630
196Rees, TracyDen gylne fjær 11493473
197Keining, Alexandra-ThereseKannibalen 11442844
198Hoover, ColleenSkadeskutt 11423253
199Kolby, MaritHva og når skal vi spise? 11374062
200Brønstad, AgnesYrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 113718090
201Renberg, ToreDu er så lys : roman 11358961
202Fodstad, Lars AugustMoment : vg3 : norsk for studieforberedende 113315420
203Raja, Abid Q.Kismat 11322424
204Biedermann, NelioLázár 11272135
205Lunde, MajaSkjerm barna : hvordan teknologien tok over barndommen, og hva vi kan gjøre for å ta leken og livet tilbake 11274782
206Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester, 3. utgave : vg1 teknologi- og industrifag 112314030
207Horst, Jørn LierOffer 11069931
208De la Motte, AndersIntriger i Amalfi 11021537
209Lahlum, Hans OlavGjøkungegåten 11014662
210Hjorth, MichaelVoldens øy 10931268
211Hamsun, KnutMarkens grøde 10854882
212Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 10852753
213Keegan, ClaireOver blå enger 10824152
214Schulman, NinniNetter uten daggry 10691228
215Ravatn, AgnesFugletribunalet : roman 10668971
216Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 106432490
217Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 1 106315790
218Elster, Clélia EtienneEnchanté 1 : fransk ll - vg 1 105818250
219Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 2 105814350
220Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 105714780
221Horst, Jørn LierArr 10578191
222Wisting, AlexanderArven 10551965
223Dahl, Niels FredrikFars rygg : roman 10522134
224Engman, PascalKrigen 10492833
225Roy, ArundhatiMin havn og min storm 10461497
226Yagi, EmiDagbok frå eit tomrom : roman 10433882
227Perrin, ValérieDe tre 10432843
228Biesalski, PetraMomente : tysk nivå 1 104012640
229Grytten, FrodeDen dagen Nils Vik døde : roman 10394072
230Skarstein, BirgitSå mye hadde jeg, så mye mistet jeg, så mye fant jeg 10343762
231Mytting, LarsSkråpånatta : roman 10343502
232Færø, TorkilPulskuren : stress riktig, sov bedre, yt mer og lev lenger 10334602
233Hoover, ColleenDet ender med oss 103210490
234Kvalvaag, Hilde K.Kvinner som går 10265481
235Child, LeeFluktplanen 10258501
236James, EricaVeien hjem 10241347
237Willander Lambrell, JohnDen som vet 10232583
238Jacobsen, RoyDe usynlige 10235811
239Giske, RuneTreningsledelse : lederutvikling 102014720
240Lindahl, Nikoline RiisHvis jeg var Agnes : roman 10171915
241Solstad, DagEndelig! Lykken : og mitt forsøk, i 2022, på å utholde smerten ved tidens herjinger : roman 10091925
242Strout, ElizabethOlive Kitteridge 10092404
243Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 10023303
244Østerbø, AnitaSkammens mødre : en roman om alenemødrenes tøffe kamp på 50- og 60-tallet 10023542
245De la Motte, AndersRustskogen 9981656
246Harnesk, TinaFolk som sår i snø : roman 9962104
247Ohlsson, KristinaKristuskransen 9927771
248Nygaard, Kaja GjersemEt dypere svik 9891875
249Nesser, HåkanUng manns ferd mot natt 9836461
250Fossum, KarinKom hjem, Amadou 9811994
251Geard, AmandaMåneporten 9803632
252Horst, Jørn LierForræderen 97610300
253Sandemo, MargitDjevlekløften : [Sagaen om isfolket] 9768001
254Skoland, AinaMarionetten 9751576
255Tokarczuk, OlgaJakobsbøkene, eller Den store reisen over syv grenser, gjennom fem språk og tre store religioner, ikke medregnet de små : fortalt av de døde, ferdigstilt av forfatteren ved hjelp av konjekturer, beriket av mangehånde bøker samt understøttet av fantasien, som er menneskets største naturgitte gave : til hukommelse for lærde, ettertanke for medborgere, kunnskap for lekmenn og adspredelse for melankolikere 9685331
256Nore, AslakAlliansen : roman 9651665
257Andersen, Jørn KennethProduksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 96312340
258Sandemo, MargitDemonen og jomfruen : [Sagaen om isfolket] 9608001
259Härjegård, KarinSyersken og friheten 9591267
260Buchanan, EleanorDe fire steinene : [Havets søstre] 9572503
261Wessel-Aas, KatrineHjem til deg 9534771
262Henry, EmilyStore, vakre, vidunderlige liv 9523982
263Dahl, AlexEn perfekt mor 9475161
264Yrsa SigurdardóttirSå sort som en brann 9441307
265Da Costa, MélissaAlt det blå på himmelen 9433692
266Hammer, ElisabethBeleiret 9371148
267Lahlum, Hans OlavPakten 9353382
268Hamberg, EmmaKjærlighetens idioter 9344072
269Sandemo, MargitVåroffer : [Sagaen om isfolket] 9338001
270El Bakali, JavadEngstelig svarting 9323242
271Enger, ThomasUgress : en Henning Juul-roman 9318241
272Jæger, JørgenSkjebnedøgn 9308631
273Horst, Jørn LierNullpunkt 9292154
274Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 92813170
275Sandemo, MargitI jordens dyp : [Sagaen om isfolket] 9279001
276Nesbø, JoRødstrupe 9183532
277Colgan, JennyKjærlighet på pinner 9171535
278Arsky, Gunn HeleneMord på skrivekurset 9132803
279Østby, AnneDuften av sjasmin 9111755
280Knausgård, Karl OveJeg var lenge død : roman 9081834
281Torgersen, Trond-ViggoResten av livet 9045941
282Teige, TrudeMormor danset i regnet : roman 9022194
283Horst, Jørn LierSlagside 8976891
284Viken, Guri Margrete IdsøKrakk 8891834
285Ambjørnsen, IngvarSorgen i St. Peter Ording : noveller 8872233
286Szalay, DavidKjøtt 8841316
287Kinsky, EstherRombo 8841585
288Olsen, Jarle StenRovfugl : en kriminalroman 8821555
289Bjøranger, TerjeTaperen 8824242
290Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 87718380
291Grebe, CamillaJentene og mørket 8718960
292Sandemo, MargitEngel med svarte vinger : [Sagaen om isfolket] 8658501
293Momrak-Haugan, AnneTrygg mat, bransje og arbeidsliv : Programområder på vg 1/2 restaurant- og matfagene 86312260
294Callin, PetterErgo : fysikk 2 86112190
295Grimaldi, VirginieEn skjør tid 8592982
296Bergstrøm, HasseRettslære 1 85615240
297Gausdal, Tom VictorKokkelære : den store kokeboka 85412080
298Jorselje, Jonas AndersenArbeidsmiljø og dokumentasjon : vg1 bygg- og anleggsteknikk 85412300
299Sandemo, MargitTrollbundet : [Sagaen om isfolket] 8464501
300Hansen, Erik FosnesOm natten er jeg i Kina : noveller 8443732
301Strout, ElizabethLucy ved havet 8431386
302Renberg, ToreTollak til Ingeborg : roman 8427701
303Andersen, DesiréeFit etter 40 : kosthold, søvn, trening, stressmestring, vektregulering 8401236
304Strout, ElizabethHva som helst er mulig 8382193
305Arvola, IngeborgKniven i ilden : roman 8342633
306Nesbø, JoKakerlakkene 8343372
307Horst, Jørn LierRøykteppe 8306101
308Sandemo, MargitHuset i Eldafjord : [Sagaen om isfolket] 8207001
309Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1, fysikk 2 og forkurs til ingeniørutdanning 82012050
310Andersen, DesiréeDesirées sunne matprepp 8201147
311Moyes, JojoI dine sko 8176581
312 Verkstedhåndboka : mekaniske fag 80912890
313Sandemo, MargitSkandalen : [Sagaen om isfolket] 8088500
314Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 8043172
315Nedrejord, KathrineSameproblemet : roman 7981555
316Burgess, RichardInteractions 1 : programfag engelsk 1 79412600
317Sveistrup, SørenTelle til en, telle til to 7871495
318Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 7862493
319Buchanan, EleanorDe fire steinene 7831057
320Colgan, JennySoloppgang på strandpromenaden 779918
321Härjegård, KarinÅ isbade blant fjellene 7781216
322Linde, HeidiFørstelinja : roman 7781864
323James, PeterBilde av død 7703122
324Lillebø, SandraVera : roman 7663152
325Mímir KristjánssonPabbi : en familiesaga om drukkenskap 7606911
326Robbins, MelLet them-teorien : to ord som forandrer livet ditt, og som millioner av mennesker snakker om 7601365
327 Trening, helse, trivsel : kroppsøving for videregående skole 75113920
328Kepler, LarsSøvngjengeren 7488880
329Nesbø, JoKongen av Os : roman 7482353
330Dahl, ArneUnderverkene 747967
331Sandemo, MargitIs og ild : [Sagaen om isfolket] 7478000
332Lindell, UnniRødt flagg : krimthriller 7445101
333Krasznahorkai, LászlóDen ungarske nasjonens sikkerhet : på jakt etter dagsommerfugler 7431146
334Engman, PascalIldlandet 7421315
335Schulman, Alex17. juni : roman 7425321
336Fexeus, HenrikDen siste brikken 736888
337Ekman, KerstinMin bokverden 7351126
338Bjertnes, HegeScope 1 : programfaget engelsk 1 73510710
339Erichsen, DortheJordbærdager 7341584
340Grinde, Bjørn HallvardMarkedsføring og innovasjon : vg1 salg, service og reiseliv 7319710
341Follett, KenTidskretsen 7294341
342Lillegraven, RuthMitt neste liv : psykologisk thriller 7271345
343Bakkeid, Heine T.Nattseileren 7261405
344Riley, LucindaDe syv søstre 7243472
345Baldysz, MartinStille grender : krim 7221215
346Eger, Edith EvaValget du har 7221863
347Flatland, HelgaEn moderne familie 7211794
348Ragde, Anne BirkefeldtFeita! : en erindringsroman 7186781
349Matre, Agnes LoviseFritt vilt : kriminalroman 7155091
350Horst, Jørn LierGrenseløs 7146611
351Montefiore, SantaEt hav av stjerner 7101245
352Kalvik, IngvillKultur og samhandling : vg1 salg, service og reiseliv 7099910
353Baugstø, LineEvil grandma : roman 7061734
354Arvola, IngeborgVestersand 7042303
355Steen, RianaØkonomi 2 : næringslivsøkonomi, økonomi og ledelse 69911000
356Hessen, Dag O.Fugleperspektivet : erobringen av naturen 6961285
357Østerbø, AnitaFrihetens smerte 6931973
358Nesbø, JoSorgenfri 6912163
359Sandemo, MargitLucifers kjærlighet : [Sagaen om isfolket] 6898000
360Jackson, HollyIkke helt død ennå 6883671
361Steen, Bjørn GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : Kjemi 1 og kjemi 2 68413770
362Teige, TrudeLøgnere : en Kajsa Coren-krim 6844171
363Bjånesøy, Kjartan BrüggerDen siste vakten : nær døden, og andre historier om livet 6831245
364Schulze, Anne-MarieWeiter geht's 6838670
365Næss, Sven PetterI dødsonen : kriminalroman 6834041
366Engman, PascalX 6781305
367Seierstad, ÅsneEn av oss : en fortelling om Norge 6766231
368Weir, AndyProject Hail Mary : a novel 6751524
369Engman, PascalTil minne om en morder 6721046
370Bergstrøm, HasseRettslære 2 67110050
371Balle, SolvejOm utregning av romfang 6681285
372Godfrey, JennieListe over mistenkelige ting 6673242
373Syvertsen, Marte RoaHjernen : en biografi : om hvordan livet setter seg i hodet – og alt du kan gjøre for å ta styringen 6673282
374Da Costa, MélissaVeien tilbake 666917
375Richman, AlysonEn savnet historie 665857
376Lane, SorayaDen franske datteren 6601125
377McFadden, FreidaDet øyet ser 653897
378Montefiore, SantaSkygger i måneskinn 6511324
379Blomberg, Hilde CharlotteJeg lengter etter skipskatastrofer og plutselig død 6511095
380Manson, MarkDen edle kunsten å gi faen : en uventet tilnærming til å leve et godt liv 6503621
381Grønlien, Heidi KristineBi 1 : biologi 1 6489420
382Grønlie, AnneFokus : sosialkunnskap 6488960
383Andersen, Stian HjelvinEn lykkelig familie 6451673
384van der Kolk, Bessel A.Kroppen holder regnskap : hjerne, kropp og sinn i behandlingen av traumer 6441673
385Elvedal, AnneDu kan kalle meg Jan 6411514
386Galbraith, RobertDen jagende graven 6383941
387Jessen, IdaJeg vil! : en forfatters portrett av Sigrid Undset 636996
388Stubb, AlexanderEn ny verdensorden : maktens triangel 6323102
389Ohlsson, KristinaStormvakt 6323471
390Mytting, LarsSøsterklokkene 6305761
391July, MirandaPå alle fire 628778
392Øen, Inger JohanneDet du eier evig : en politiroman 6271185
393Venås, HelgeElektroniske kretser og nettverk : vg1 elektro og datateknologi 6267790
394Leer, KristinADHD : 7 veier til ny forståelse 6253231
395Colgan, JennySommer over skyene 6241215
396Iraki, RimaFlukten fra Palestina : min norsk-palestinske familiehistoire 6221314
397Erdal, Silje FørlandFokus : sosiologi og sosialantropologi 62011070
398Wessel-Aas, KatrineHuset i Wimbledon 6193651
399Tokarczuk, OlgaEmpusion : en kurbadsgrøsser 6193301
400Colgan, JennyBryllup på øya 6173281
401Engman, PascalSkammens vei 6171095
402 Religion og etikk : vg3 6178070
403Fossum, KarinAller kjæreste : roman 6162062
404McFadden, FreidaDen låste døren 614867
405Hoover, ColleenBekjennelser : roman 6132902
406Bjørnstad, KetilGlemselen : roman 6131075
407Henry, VeronicaEn natt på et fransk slott 613777
408Jacobsen, RoyDelirium 6128950
409Engman, PascalEnkene 6081025
410Duvå, Liv NimandNed fra himmelen 6082322
411Orwell, George1984 6045021
412McFadden, FreidaKvinnen i etasjen over 604857
413Skybäck, FridaSvartfugl 604718
414Slaughter, KarinVi er alle skyldige her 603807
415Knutsen, HegeKjemien stemmer 2 : Studiebok 6038960
416Strout, ElizabethÅh, William 6023041
417Beevor, AntonyRasputin : og Romanov-familiens undergang 6013081
418Engman, PascalRottekongen 6011155
419Helle, HelleHey Hafni : roman 6011105
420Andreassen, MariTenk for en jubel 6011035
421Clear, JamesMikrovaner : en enkel måte å få gode vaner på og kvitte deg med dårlige : små forandringer, store resultater 6004241
422Khannoussi, Safae elOroppa 598886
423Gustavsen, EllenTålegrensen : krim 5971224
424Palonen, Caroline KasparaJeg har det ikke i meg å bli klassekontakt 5953771
425Osman, RichardDen umulige formuen 591847
426Schulman, NinniKjæreste Lena 590787
427Loe, ErlendDoppler : roman 5897610
428Bækkevar, IngerMønster : teknikk og industriell produksjon 5887590
429Schützer, KarolinaSnøfall over Paris : [Sophia i Paris] 5882502
430Smørholm, MargaretØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 5876740
431Østby, AnneÅ danse i Lahore 5851244
432Holmås, RagnhildHva er det du sier? : ordene du bruker, og det de faktisk betyr 5842542
433Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 5841493
434Haraldsrud, Andreas DrolsumKjemi 2 5839300
435Hoover, ColleenDet starter med oss 5835571
436Sverdrup-Thygeson, AnneEremittsommer 5831573
437 Produksjonsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 5819430
438O'Shea, DaisyDet irske barnet 581737
439Moum, TommyHistorie og filosofi 1 5758140
440Wisløff, UlrikMikrotrening : 7 uker som booster kondis og styrke 571876
441Østerbø, AnitaTatt av sviket 5691354
442 Reparasjons- og vedlikeholdsteknikk : vg2 produksjons- og industriteknikk 56910310
443Lane, SorayaAlpenes datter 568965
444Flood, HeleneTerapeuten 5676210
445Lane, SorayaDen italienske datteren 5671035
446Osmancausevic, AleElektronisk kommunikasjon : vg2 elenergi og ekom 5666700
447Mohn, MajaGrenser 5652502
448Bull-Hansen, Bjørn AndreasUnder danekongens flagg 5643191
449Hemming, AnetteMenneskedyret : krim 5621045
450 Produksjon og tjenester : vg1 teknologi- og industrifag 5617290
451Hammer, ElisabethFristelse 560757
452Auður Ava ÓlafsdóttirDJ Bambi : roman 5601115
453Isaac, CatherineEn match for livet 560708
454Knutsen, HegeKjemien stemmer 1 : Studiebok 5587520
455Gjerset, AsbjørnGymnos : kroppsøving videregående skole 55710100
456Andersen, Stian HjelvinEt rikt menneske 557797
457Fexeus, HenrikDen siste brikken : [Mementoserien] 5572502
458Lane, SorayaDen kubanske datteren 554975
459Martin, TinaVindguden 551697
460Håkonsen, KåreOppstart : entreprenørskap og bedriftsutvikling 1 5518530
461Hastrup, JuliePå villstrå 550678
462Bakken, MariusLøping! : raskere og skadefri 550945
463Berge, Anne LeneNye vegar til nynorsk 54810890
464Schreiner, PerDen svake viljen : en kjærlighetshistorie 547995
465Nesbø, JoTørst 5461553
466Stanghelle, HaraldKongen forteller 5446040
467Skybäck, FridaJernblomst 543668
468Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling : [Seksti kilo-saga] 5426000
469Ersland, Bjørn ArildFørste klasse : det året vi lærte bokstavene 5411015
470Karlsson, Ørjan N.Stille som snø : kriminalroman 5391244
471Nesbø, JoKongeriket 5396640
472Hammer, ElisabethAnstendighet 537767
473Johnsen, SveinElenergisystemer : vg2 elenergi og ekom 5376970
474Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 5367080
475Flood, HeleneElskeren 5365590
476Flood, HeleneEnken 5365450
477Lykke, NinaVi er ikke her for å ha det morsomt 5361573
478Leirvik, SteveAlle de russiske horene : roman 5351124
479Strümke, IngaMaskiner som tenker : algoritmenes hemmelighet og veien til kunstig intelligens 5341523
480Renberg, ToreFarmor har kabel-TV 5313001
481Tudor, C.J.En glipe av mørke 5302512
482Hastrup, JulieBlodspor 529579
483Nørgaard, Per E.Visjon 1 : Markedsføring og ledelse 1 5278350
484 Bærbar elev PC52516180
485Tangen, NicolaiAlt jeg har lært om ledelse : av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer 523876
486Nesbø, JoPanserhjerte 5215211
487Stedman, M.L.Et liv langt borte 5194361
488Engman, PascalKokain 518955
489Cook, LornaDen glemte datteren 517846
490Ravatn, AgnesFugletribunalet 5173071
491Wessel-Aas, KatrineEn engelsk sommer 5173601
492Stave, Svein ErikTerra nova : geografi for den videregående skolen 5167370
493Renberg, ToreLorden : roman 5131383
494Nesbø, JoKniv 5121473
495Moyes, JojoOver ukjente hav 5121144
496Lane, SorayaDen greske datteren 506895
497Hammer, ElisabethFamiliehemmeligheten 503766
498Levi, AllenTheo : en roman 5022502
499Da Costa, MélissaDagene som kommer 5011005
500Hannah, KristinKvinnene 5012961
501Mytting, LarsHekneveven : roman 5011772
502Cedervall, MarianneDet forlatte huset 499578
503Corasanti, Michelle CohenMandeltreet 4983101
504Myskja, AudunMestringsmedisin : metodene som gir helse og livskvalitet 4963631
505Horst, Jørn LierNøkkelvitnet 4951014
506Asser, Elisabeth AustadTeknologiens makt : hvordan kunstig intelligens forfører, frister og utøver makt - og hva vi kan gjøre med det 495826
507Elida KaroOg forresten heter jeg Leah : roman 491885
508Brønstad, AgnesHelse =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4896890
509Engman, PascalPatriotene 4872232
510Jón Kalman StefánssonHimmelsk måne over verdens ytterste rand 487746
511Säfstrand, CarolineMitt løfte til deg 487568
512Schulman, AlexGlem meg 4861214
513Higashino, KeigoDrepende sensommerdager 484806
514Skolem, MarenIngen har sett historien din 484806
515Adichie, Chimamanda NgoziDrømmeregnskap 4831842
516De Lange, Ann-MarieKvinnehjernen : en hjerneforskers blikk på kvinners livsfaser 4823571
517Gullestad, Siri ErikaVanlig ulykkelig : psykoanalysen om et friere liv 4821144
518Kårjord, Maria LienNaturbasert næringsaktivitet : vg1 naturbruk 4816610
519Ashcroft, JennyØya i øst 4813341
520DubuSolo leveling 4801243
521Harmel, KristinDet franske armbåndet 480845
522Enger, ThomasSkinndød : kriminalroman 480756
523Nøland, Jonas KristiansenEnergikrisen : og løsningen på den 479865
524Fuglehaug, RandiPent porselen : roman 479885
525Engberg, KatrineDet brennende bladet 477925
526Cosby, S.A.Til aske skal du bli 4764091
527De Céspedes, AlbaHennes side av historien 4732681
528Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF 4735500
529Wiegaard, Alf MarcusJuss og samfunn : rettslære 1 4726860
530McFadden, FreidaHushjelpen gifter seg : en novelle 472805
531Nesbø, JoNatthuset 4725630
532Brønstad, AgnesYrkesliv =HO : vg1 helse- og oppvekstfag 4716870
533Jewell, LisaIkke slipp ham inn 470686
534Mytting, IvarFriluftsliv 46810310
535Knapp, FlorenceNavnene 468578
536Guldal, LivHåndbok for helsefagarbeidere : i praksis 46710000
537 Strøm til bærbar elev pc4669230
538Nesbø, JoPoliti 4661293
539Reichelt, Jon G.Tålekraft : styrk din mentale beredskap 463686
540Gran-Jansen, IdaLur familiemat : helt enkelt : hverdagsfavoritter med mer næring! 462746
541Karlson, RuneUtmattelse : hva det er, hvordan samfunnet legger til rette for det, og hvordan du kommer deg ut av det 461746
542Da Empoli, GiulianoRovdyrenes tid 460716
543Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring, 3. utgåve : vg1 teknologi- og industrifag 4596330
544McFadden, FreidaLeieboeren 459805
545De la Motte, AndersDe bergtatte 459964
546Riley, LucindaStormens søster 4582511
547Jackson, ShirleyVi har alltid budd på slottet : roman 4583311
548Grund, MariaNattflygeren 457499
549Boberg, ThomasInsula 4572192
550Sarenbrant, SofieLangfredagen 4544210
551Aubert, Alette SophieBiohacking 452627
552Lanesskog, RavnWilhelmsens metode 4513501
553Fexeus, HenrikOfferdyret 450568
554Sandemo, MargitHeksejakten : [Sagaen om isfolket] 4504001
555Loe, ErlendHelvete 4463301
556Håkonsen, KåreVekst : entreprenørskap og bedriftsutvikling 2 4458100
557Strout, ElizabethOlive, igjen 4451004
558Høyer, Ida HegaziDet nye hjertet 4451852
559 Breddeidrett 44214590
560Carlsson, ChristofferEn liten dråpe blod 441479
561Skjervø, Gaute BørstadIngenting blir som før : en generasjonsfortelling 4413371
562Jio, SarahAlle mine menn 441924
563Johansson, Jens M.Bare la dem komme : roman 4394490
564Riley, LucindaAtlas : historien om Pa Salt 43816810
565Lindseth, IngeAldringsbrems : yngre lenger med periodisk livsstil 437617
566 Lader til Chromebook 43520770
567Nørgaard, PerVisjon 1 4356120
568Frennstedt, TinaDødens dans 434498
569Haugan, JohnGyldendals tabeller og formler i fysikk : fysikk 1 og fysikk 2 43413130
570Osman, RichardTorsdagsmordklubben 4332811
571Steen, Bjørn-GunnarGyldendals tabeller og formler i kjemi : kjemi 1 og kjemi 2 4339150
572Haig, MattMidnattstoget 4313311
573Ottesen, GunnarBransjelære : vg2 transport og logistikk 4315830
574Endō, TatsuyaSpy x family 4301442
575Atwood, MargaretTjenerinnens beretning 4303101
576O'Shea, DaisyDen irske nøkkelen 430686
577Sullivan, TimTannlegen 429459
578Carson, AnneRød selvbiografi : en versroman 42710020
579Hammer, ElisabethVindkast 425626
580Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 4247030
581Benzine, RachidBiblioteket i Gaza 4231612
582Rishøi, Ingvild H.Stargate : en julefortelling 42111280
583Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den vidaregåande skolen 4215520
584Olin, MargrethSong til mor : roman 420984
585Lindell, UnniDukken i tauet : kriminalroman 4191273
586De la Motte, AndersGlassmannen 418884
587Jeffs, RogerSamstemt : harmonilære, arrangering og komponering 4175600
588Riley, LucindaSkyggesøsteren 4173361
589Hoem, EdvardUng mann vil ut : roman 4171393
590Jæger, JørgenDommen 4174001
591Knausgård, Karl OveMorgenstjernen : roman 4161243
592Karlsen, Ole G.Terra mater : geofag X, geofag 1 4167710
593Bækkevar, IngerMønster : helse- og oppvekstfag 4165880
594Dahlgren, Hanne-Lene2 om gangen-metoden 414577
595Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : arbeidsbok A1/A2 : Voksenopplæringen 4142871
596Andersen, Jørn KennethProduksjon og tenester, 3. utgåva : vg1 teknikk- og industrifag 4135530
597Grønlien, Heidi KristineBi2 : biologi 2 4137230
598Grebe, CamillaVelkommen til evigheten 4116350
599Øygarden, BjarneNye Kontekst 8-10 : nynorsk som sidemål 4086600
600Stokstad, LinnBlodsukkermagi : sprudlende oppskrifter og enkle triks for stabilt humøt, mer overskudd og bedre helse - for hele familien 407557
601Hundevadt, KimPorcus 406449
602Cedervall, MarianneMord på øya 405517
603Hodne, ØrnulfMystiske steder i Norge 4031033
604Arsky, Gunn HeleneMord i bokhandelen 4033761
605Rypdal, Karoline BjarnesdatterHjertefrisk : de 5 B-ene som truer hjertet - og hvordan du stopper dem 403814
606 Treningslære : idrettsfag 4028350
607Bagger, ThomasKaoskoden 402586
608Grinde, Bjørn HallvardForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 4015000
609Sletbakk, MarianneBios 1 : biologi 1 4016100
610Sullivan, TimSyklisten 4003411
611Dehli, LarsStopp tankekjøret : kraftfulle teknikker for å få mer ut av livet 400537
612Stuart, AnnaJordmoren i Auschwitz 3994020
613Spjeldnæs, Kari J.Lesekrise : om lesing og konsentrasjon i en digital verden 3981153
614Posthuma, JenteDet jeg helst ikke vil tenke på : roman 3961782
615Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2026 3956180
616Nesbø, JoGjenferd 3941372
617Sandemo, MargitAvgrunnen : [Sagaen om isfolket] 3945000
618Dahl, Ellen StøkkenDyrisk : noveller 393646
619Horst, Jørn LierSak 1569 3935570
620Furevikstrand, Tor EgilNorsk for påbygging 3936240
621Jæger, JørgenHjerteløs 3923671
622Nesbø, JoSønnen 389655
623Duckert, HegeKatti Anker Møller : å bestemme over livet 388755
624Schulman, AlexMalma stasjon : roman 387794
625James, EricaHuset i Maple Drive 386596
626Wiegaard, Alf MarcusJuss og §amfunn : rettslære 2 3865690
627TegnehanneDet går bra 385745
628Hammer, ElisabethFortielse 384586
629Grund, MariaBlekkspruten 3843810
630Haratischwili, NinoDet åttende livet (til Brilka) 384646
631Sandemo, MargitLengsel : [Sagaen om isfolket] 3835000
632Mímir KristjánssonMamma er trygda 3833331
633Jæger, JørgenSkyggejakten 3821043
634Enoksen, EysteinBreddeidrett 3828080
635 Bærbar PC til utlån382448
636Yrsa SigurdardóttirVokt dine hender 381655
637Sandemo, MargitRavnens vinger : [Sagaen om isfolket] 3808000
638Rostgaard, SimonTegningsforståelse og 3D-modellering : vg1 bygg- og anleggsteknikk 3806310
639Teige, TrudeEn hjelpende hånd 380725
640Herø, EyolfDokumentasjon og kvalitet : vg2 produksjons- og industriteknikk 3799440
641Sten, VivecaVillederen 3791073
642Horst, Jørn LierIllvilje 3784220
643Loe, ErlendKukene/Kukane 3785020
644Teige, TrudeNoen vet 377626
645Griffiths, EllyNattfalkene 377468
646Djønne, LeanderAlt et : roman 377725
647Levi, AllenTheo 377566
648Heivoll, GauteMin tid i disse skogene : roman 375824
649Steen, Bjørn GunnarAqua 2 : kjemi 2 : studiebok 3754880
650Riley, LucindaDen savnede søsteren 37513520
651Colgan, JennyVelkommen til Floras kafé 3751302
652Kingsolver, BarbaraDemon Copperhead 373616
653Bjertnes, HegeScope 2 : programfaget engelsk 2 3725860
654Raja, Abid Q.Min skyld : en historie om frigjøring 3725390
655Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 3712191
656Drange, Eli-Marie¡Claro que sí! : spansk aktivitetsgrammatikk 3716940
657Sandemo, MargitDragens tenner : [Sagaen om isfolket] 3707000
658Moyes, JojoToner i natten 369983
659Dimby, NonoLandbruk : vg1 naturbruk 3685020
660Erdal, Silje FørlandFokus (BM) : sosiologi og sosialantropologi 3684230
661Hammer, ElisabethAvsløringer 367655
662Kepler, LarsHypnotisøren 3672031
663Keegan, ClaireTre lys 367814
664Geelmuyden, Niels ChristianSannheten på kroppen : alt du bør vite om kosmetikk 366675
665Teige, TrudeAldri tilgi 3622711
666Kahneman, DanielTenke, fort og langsomt 3591222
667Sandemo, MargitDødssynden : [Sagaen om isfolket] 3596000
668Hexeberg, SofieNytt blikk på autoimmun sykdom 3592141
669Schepp, EmelieHundre dager i juli 359744
670Bache-Wiig, AnnaTil våren : roman 3592631
671Schulman, NinniSom vi lekte 358586
672Gottman, John MordechaiSnu deg til meg! : det du gjør i løpet av ett mikrosekund, avgjør hvor relasjonene dine ender opp 3572121
673Arsky, Gunn HeleneMord på biblioteket 3553221
674Sarenbrant, SofieBursdagen 355408
675Elling, LarsVed porten til stillhetens skog : en fortelling om vennskap, kunsten og den ulydige hjernen 355715
676Trampe, Synnøve VereideGutta : den nye likestillingskampen 355635
677Engelien, OlaTett på : norsk YF 3554720
678Martin, TinaBefrieren 3553410
679 Strøm utlån til bærbar elev PC354834
680Kjellsdotter, NillaTil natten er forbi 3543211
681Engberg, KatrineHvite netter 353625
682Rundberg, JohanDen som vokter flokken 3525350
683Hall, Clare LeslieNår jorden brister 351685
684Krien, DanielaKjærlighet i nødsfall 351566
685Andersson-Ulseth, PeterStyresystemer : vg2 elenergi og ekom 3514920
686Fagerlund, JennyEn hemmelighet for mye 351487
687Svendsen, Tonje FossumPsykologi 2 : vg2/vg3 : psykologi for studiespesialiserende utdanningsprogram. 3514700
688Sandemo, MargitSpøkelsesslottet : [Sagaen om isfolket] 3497000
689Masternes, Jon-AreDet som spiser meg 3491702
690Teige, TrudeMormor danset i regnet 3493860
691Heum, TrondAlle tiders historie : frå dei eldste tider til våre dagar 3494760
692Hjorth, VigdisGjentakelsen : roman 3491332
693Bjørk, SamuelHitra 347754
694Brundtland, Liv Kristin SteenI varetekt meg ta 347655
695Fexeus, HenrikOfferdyret : [Mementoserien] 3473001
696Elstad, Anne KarinFolket på Innhaug : [bind 1] 346655
697Ley, RosannaDen italienske flammen 3463111
698Hammer, ElisabethVinterhjerter 345576
699Schützer, KarolinaUnder stjernene i Paris : [Sophia i Paris] 3452501
700Enders, GiuliaOrganisk 3442701
701Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar 3441702
702Hadley, TessaSøsken 344526
703Espach, AlisonBryllupsfolket 344408
704De la Motte, AndersDøden går på visning 344595
705Tolkien, J.R.R.Ringenes herre : Ringens brorskap 3431063
706Strömberg, LouiseDer villblomstene vokser 343556
707Gjermundsen, Simen ØianFrifor ultraprosessert mat 343467
708Sandemo, MargitGalgeblomsten : [Sagaen om isfolket] 3437000
709Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 3421931
710Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 342784
711Edvardsson, MattiasPostkortmorderen 342487
712Sandemo, MargitVinterstorm : [Sagaen om isfolket] 3406000
713 Latterbomber : vitser for barn 3401692
714King, StephenCarrie 3402051
715Lovrenski, OliverDa vi var yngre : : roman 3391422
716Sandemo, MargitBak fasaden : [Sagaen om isfolket] 3388000
717Carrasco, PaulaDet går over : roman 3381662
718Flatland, HelgaEtterklang : roman 3381053
719Sandemo, MargitBlodhevn : [Sagaen om isfolket] 3385500
720AttråAttrå : erotiske fantasiar 3375200
721Svendsen, Lars Fr.H.Trump og filosofene : hvordan et studium av historiens minst filosofiske mann kan lære deg forbløffende mye om filosofi 337863
722Hansen, Hans-Einar RustøyRåstoffer og produksjon : vg1 restaurant- og matfag 3377480
723Hellberg, ÅsaDen femte dagen 336428
724Staalesen, Gunnar1899 : preludium 336605
725Sandemo, MargitDødens hage : [Sagaen om isfolket] 3367500
726Bjerkli, Myriam H.Onkel Edward 336645
727Henry, VeronicaDen hemmelige stranden 335477
728Mytting, LarsSkråpånatta 33510260
729Makkai, RebeccaVi var de håpefulle 335486
730Holte, Martin BechAlternativt statsbudsjett : løsninger for landet som ble for rikt 335536
731Blichfeldt, NorunnNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 3342961
732Colgan, JennyDen lille bokhandelen på hjørnet 334635
733Läckberg, CamillaMentalisten 3344340
734Higashida, NaokiHvorfor hopper jeg 3331761
735Sandemo, MargitSatans fotspor : [Sagaen om isfolket] 3327000
736Sandemo, MargitDen onde arven : [Sagaen om isfolket] 3326000
737Sandemo, MargitDen siste ridder : [Sagaen om isfolket] 3317500
738Myskja, AudunKunsten å finne ro 3313121
739Dedekam, IvarIllustrert navigasjon 3304520
740HomerosOdysseen 3302341
741Ernst, Linea MajaKun til navlen : roman 330536
742Smith, Wilbur A.Stormflo (21) 3294000
743Mo, JohannaBrottsjøen 329516
744Sandemo, MargitFeber i blodet : [Sagaen om isfolket] 3287000
745Sandemo, MargitBøddelens datter : [Sagaen om isfolket] 3285000
746Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må (1) : roman 3281202
747Sandemo, MargitDen ensomme : [Sagaen om isfolket] 3285000
748Renberg, ToreLungeflyteprøven : forsvar for en ung kvinne som var mistenkt for spedbarnsdrap : roman 3261092
749Ohlsson, KristinaSkoddehav 326814
750Fjell, Jan-ErikTysteren 3264530
751Nesbø, JoMarekors 3251063
752O'Farrell, MaggieHamnet 324595
753Ottesen, GunnarTransport, logistikk og løfteoperasjoner : vg2 transport og logistikk 3234650
754Stuart, DouglasJohn sønn av John : roman 3213600
755Loe, ErlendDoppler 3211621
756Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei 3212021
757Sandemo, MargitVinden fra øst : [Sagaen om isfolket] 3218000
758Harnesk, TinaSvik som går i arv : roman 321486
759Nygårdshaug, GertSparknekt : krimroman 3217120
760Chen, KarissaHjemlengsel 3201512
761Lerø Kongsnes, AsbjørnMatemagisk 8 3204230
762Musso, GuillaumeGjenforeningen : roman 320349
763Matre, Agnes LoviseUvigslet jord : kriminalroman 320734
764Alexander, RebeccaNye sjanser på øya 319437
765Ingstad, HelgePelsjegerliv blant Nord-Canadas indianere 3191881
766Matre, Agnes LoviseIskald 3181292
767Frøland, Anne-LiseTynne rivner av lys : roman 3171771
768Tangen, GeirSnøengler : kriminalroman 317754
769Stein, JesperSolo : krim 317388
770Jæger, JørgenDet sorte fåret 316933
771Eigeland, Lotte C.Nattflygerne 315793
772Myskja, AudunDe tibetanske ritene : 15 minutter som forandrer livet ditt 315437
773Storbakken, Ida Marie AamotVerdens beste supper 314378
774Golding, WilliamFluenes herre 3143101
775Robbins, Mel5-sekundersregelen : den raskeste metoden for å endre livet ditt 3132811
776Ashcroft, JennyKjærlighetens ekko 313407
777Herngren, MoaSøskenfeiden 313535
778Hastrup, JulieFarlig fortid 313388
779Riley, LucindaMordene på Fleat House 3129270
780Øverland, AndreasJeg vet ikke, jeg var ikke der 3101522
781Seierstad, ÅsneAfghanerne 309843
782Andersen, Stian HjelvinTakk, bare bra 309516
783Michallon, ClémenceSiste utvei 309378
784Strout, ElizabethÅh, William! 309634
785Aleksandersen, ÅgeLørdagsbarn : historien om sangene 3083910
786Darian, CarolineJeg kaller deg ikke lenger pappa : familietraumet som rystet en hel verden 3082581
787Ekfeldt, PetraPuls helse : vg1 helse- og oppvekstfag 3084040
788Hannisdal, Aili KristinaIkke bare en følelse : hvordan våge å lytte til følelsene du helst vil unngå, for å finne veien til lykke - og deg selv 3072701
789Adler-Olsen, JussiNatriumklorid 307863
790Axelsen, Sunniva LyeJohanne den vanvittige 304388
791Høst, JohanEn nasjon i sjakk : [Delta-serien] 3045000
792Cedervall, MarianneMed døden til bords 303358
793Shelley, MaryFrankenstein 3031182
794Moyes, JojoEt helt halvt år 3033820
795Hansen, AndersADHD : uante krefter 3012541
796Keegan, ClaireI seneste laget : historier om kvinner og menn 299565
797Andersen, Ragnhild WiePuls yrkesliv : vg1 helse- og oppvekstfag 2994220
798Ypi, LeaFri : en oppvekst ved historiens ende 299634
799Nesbø, JoKongeriket : roman 2991202
800Burgess, RichardInteractions 2 : programfag engelsk 2 2994990
801 Norske seksuelle fantasier : kvinner og menn forteller 298329
802Nesbø, JoSnømannen 298843
803Johnsen, Ina-JanineSkikkelig gode salater 298446
804Bjørnstad, Trond HåvardSkogbruk : vg1 naturbruk 2973890
805Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 297724
806Berg, LenaGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 2961751
807Axelsson, IdaStille vrede 2962511
808Sarenbrant, SofieMytomanen 296476
809Ueland, Daniella RoxmanHusdyr : vg1 naturbruk 2954660
810Lunde, MajaBlå : roman 2955000
811Sundström, LenaJegeren 295348
812Jæger, JørgenStemmen : kriminalroman 2942371
813Minier, BernardLucia 2944100
814Larmo, IdaRigel : urettens ekko 2943660
815Elster, Clélia EtienneEnchanté 2 : fransk ll - vg 2 2944260
816Furre, HeidiTechnotika 292495
817Tolkien, J.R.R.Silmarillion 292982
818Bolstad, TerjeFiske og akvakultur : Vg1 fiske og akvakultur 2924520
819Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 2923250
820 Alle tiders historie : nyere historie VG 3 2912980
821Backman, FredrikFolk med angst 2911172
822Enchi, FumikoSkyggekvinner 2902561
823Montgomery, HedvigBarneskoleårene : 6-13 år : syv enkle steg for å lykkes med oppdragelsen i læringens tid 289466
824Tolkien, J.R.R.Hobbiten, eller Fram og tilbake igjen 2881212
825Jensen, Jens HenrikFrende 287456
826Ahnhem, StefanOffer uten ansikt 2872701
827 Guinness world records 2871252
828Randau, TessaSkogen, benken og livets store spørsmål : møtet som endret alt 286407
829Myklebust, Ingunn#Bystrikk helt basic 286319
830Läckberg, CamillaGullburet : [Faye] 286309
831Stokke, Silje SkaugHjertevarme foreldre 285525
832Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8 - 10 : Tekster 4 2854790
833Lykke, NinaNei og atter nei 2852001
834Gazan, Sissel-JoI en dråpe 2852610
835Riley, LucindaSolsøsteren 2857010
836Fjell, Jan-ErikNattravnen 283883
837Khemiri, Jonas HassenSøstrene 283634
838Andersen, Lena BergGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2833030
839Widholm, KatarinaElskede Betty 283485
840Cook, LornaDen glemte datteren : [Husets hemmeligheter] 2823000
841Christensen, Lars SaabyePasninger : VM2026 2821501
842Bagger, ThomasSort mirakel 282614
843Lykke, NinaNei og atter nei : roman 282723
844Bjørk, SamuelDet henger en engel alene i skogen 2812301
845 Perspektiver : historie påbygging 2803590
846Gulbranssen, TrygveOg bakom synger skogene : [bind 1] 2791022
847Nordstrand, BeritAutofagi 14 : styrk cellenes egen fornyelse med 14 dagers periodisk faste og anti-inflammatorisk mat 278436
848De la Motte, AndersVåroffer 2781811
849Mola, CarmenJenta uten navn 278299
850Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 2781511
851Erichsen, DortheMidtsommer 277594
852Hastrup, JulieMirakelmannen 276289
853Michelet, JonEn sjøens helt : Skogsmatrosen 2763150
854Bjertnæs, SverreMorsdager : essay 275416
855Widholm, KatarinaÅ telle hjerteslag 274505
856Dahlgren, HelenaDarling : roman 274348
857Yanagihara, HanyaEt lite liv 2742001
858Ashcroft, JennyFyrtårnets hemmeligheter 274505
859Diseth, ÅgePsykologi 2 : programfag psykologi 2 2734150
860Seierstad, ÅsneBokhandleren i Kabul : et familiedrama 272713
861Smith, Wilbur A.Titanenes krig (8) 2722501
862Ormbostad, Just ErikMontørhåndboka : NEK 400:2018 2725500
863Austen, JaneStolthet og fordom 2711661
864Norman-Stormbringer, HegeBare for et år 271485
865Riley, LucindaMånesøsteren 2717000
866Moyes, JojoJenta som ble igjen 2707160
867Dahlback, JorunnVg1 frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign 2703720
868Herø, EyolfReparasjons- og vedlikeholdsteknikk 2694970
869Schjetlein, Anne-MarieDøden bryr seg ikke 269338
870Grisham, JohnGuttene fra Biloxi 269406
871Page, LizzieEt sted å høre til 269485
872Elling, LarsNei, dette husker vi 269644
873Karlsson, Ørjan N.Kureren 269377
874Mehlum, JanInn i mørket : kriminalroman 268475
875Grinde, BjørnForretningsdrift : vg1 salg, service og reiseliv 2683640
876Page, LizzieBarnehjemmet 268485
877Kjellsdotter, NillaJenta i stenparken 2671715
878Nesbø, JoKongen av Os : [Kongeriket] 26711000
879Morseth, Anne LouiseEn sjanse til 2675100
880Martin, TinaTordneren 267279
881Helm, LivMed hjertet i hånden 2662501
882Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 266644
883Brunes, Anders O.Aktivitetslære 2653650
884Christensen, Lars SaabyeHaren : og andre noveller 265594
885Faldbakken, MatiasVi er fem : roman 2643490
886Wilhelmsen, IngvardSjef i eget liv : en bok om kognitiv terapi 264743
887Ragde, Anne BirkefeldtHennes siste fantastiske dager 264773
888 Tekniske tjenester : Konstruksjons- og styringsteknikk 2632910
889Stuart, AnnaJordmoren i Berlin 2633210
890Paris, B.A.Bak lukkede dører 2632111
891Horst, Jørn LierNøkkelvitnet : kriminalroman 262803
892Sachar, LouisHoles 2622381
893Niemi, MikaelStein i silke : roman 262683
894Ege, Tove Karin MannesØkonomi 1 : næringslivsøkonomi, økonomistyring 2623920
895Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 262624
896Dahl, Niels FredrikFars rygg : : roman 262416
897Arvola, IngeborgKniven i ilden 2624130
898Matre, Agnes LoviseUvigslet jord 2622041
899Karlsson, Ørjan N.Natten reiser alene : kriminalroman 262713
900Hamsun, KnutSult 2611781
901Melsom, KajaDen fordømte skamløsheten : fra moralisme til narsissisme 2611002
902Diseth, ÅgePsykologi 1 : Programfag 2602820
903Klepp, AnneliGutte-spetakkel 2601212
904Fretheim, EvaDronningland : : krim 260298
905Alexander, RebeccaArven fra øya 259426
906Matthews, CaroleFra en dag til en annen 259298
907Liabäck, ÅsaSom en vind gjennom kolonihagen : roman 259436
908Helle, HelleHey Hafni 259318
909Binz, AnnikenFinn din superkraft! : nøkkelen til varig motivasjon og livsglede 258289
910Tolkien, J.R.R.The lord of the rings : The fellowship of the ring 2581002
911Matè, GaborNår kroppen sier NEI : Prisen vi betaler for skjult stress 2571002
912Alexander, RebeccaHjem til øya 256367
913Steinbeck, JohnØst for Eden 2562211
914Nore, AslakHavets kirkegård : roman 256515
915Nygaard, Kaja GjersemEn sterkere tro 256594
916Tombre, TorbjørnMayday : praktisk bruk av VHF 2563770
917Haugland, MariaLev, spis, nyt : din guide til magiske hverdager, næringsrik mat og inspirerende organisering 256308
918Norlin, AnnikaTua 255475
919Hamberg, EmmaJe m'appelle Agneta 255435
920Colgan, JennyEn evighet fra deg 255564
921Radnedge, KeirFIFA World Cup 2026 : offisiell guide 255594
922Läckberg, CamillaDrømmer av bronse 255713
923Håvardsen, Tor-Håkon GabrielEn siste hilsen : om å jobbe med døden - og møte den hjemme 2542570
924Kulbrandstad, Lars AndersSidemålsordlista 2542870
925Brenden, LailaToner fra en stille skog 2542241
926Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 2541431
927Karlsson, Ørjan N.Det siste stykket hjem : kriminalroman 254604
928Day, SylviaBare for deg : en Crossfire-roman 2541521
929Säfstrand, CarolineLa meg fortelle alt 253396
930Ellingsen, ElisabethPå vei : Arbeidsbok 2534100
931Kinney, JeffEn pingles dagbok, Rodrick ruler 2521531
932Matè, GaborMyten om det normale : Traumer, sykdom og heling i en giftig kultur 2522501
933Stuhaug, LindaKvardagsmiddagar : alt-i-eitt i gryte, form eller panne 251376
934Stenborg, Per MoritzFrykt ikke mørket : kriminalroman 2512570
935Harpman, JacquelineJeg som aldri har kjent menn : : roman 251288
936Barr, ConnieKvinner som reiser alene : roman 251534
937Kvensler, UlfLa bølgene gjøre resten 2512310
938Andersen, JohanProduksjonsteknikk : VG2 Produksjons- og industriteknikk 2504520
939Kvarnström-Jones, RuthVenninnene på Nordiska Kompaniet 2502510
940Nylund, KajaUnder midnattssolen 250386
941Zevin, GabrielleI morgen, og i morgen, og i morgen 2492690
942Sarenbrant, SofieSkytsengelen 248475
943Horst, Jørn LierFelicia forsvant 248753
944Berg, LenaGod i norsk 1 : Arbeidsbok A1/A2 2487720
945Inchauspé, JessieGlukoserevolusjonen : gå ned i vekt, stopp søtsuget, få tilbake energien : ta kontroll over blodsukkeret 2481072
946Laestadius, Ann-HelénSkam 247693
947Horst, Jørn LierBlindgang 247376
948Davidsson, CamillaI skyggen av fikentreet 247298
949James, EricaHagene i Italia 2452121
950Mytting, LarsHekneveven 2457600
951Reid, RachelGame changer : [Game changers] 2452500
952Ingulstad, FridGullnålen : [Sønnavind] 2441022
953Hallgrímur HelgasonSeksti kilo juling 2441162
954Warholm, Line MarieRobuste foreldre : hvordan tåle barnets følelser - og dine egne 2442590
955Loe, ErlendNaiv. Super 2445440
956Hofset, JanneckeGod i norsk 1 arb bok A1/A2 2434130
957Jæger, JørgenBlodskrift 243653
958Reid, RachelHeated rivalry : Game changers 2432500
959Gran, SisselDet er slutt : historier om løsrivelse 2431521
960Teige, TrudeNoen vet : krim 243683
961Moum, TommyHistorie og filosofi 2 2434550
962Næsmo, Camilla BruuNorskboka essens : vg 2 yrkesfag 2423790
963Fiebig, JulikaMomente : tysk nivå 2 2424840
964Krefeld, Michael KatzPakten 241308
965Jæger, JørgenDødssymfoni 241673
966Stuart, AnnaSøstrene fra Warszawa 240425
967Tofteberg, Grete NormannMaximum 82394750
968Howard, DylanJeffrey Epstein : døde menn snakker ikke 2391551
969Horst, Jørn LierJakthundene 239475
970Ohlsson, KristinaIsbryter 238643
971Collins, TessaJenta med georginene 238465
972Thorsen, Liv EmmaI alle vinduer : potteplantenes kulturhistorie i Norge 238337
973James, E.L.The missus 2372500
974Huang, AnaTwisted love 237703
975Kvarnström-Jones, RuthDe fabelaktige kvinnene på Grand Hôtel 237288
976Hverven, SigurdSå setter vi oss på huk : filosofi på høyde med barn 237386
977Fielding, JoyJenny Cooper har en hemmelighet 236298
978Läckberg, CamillaGjøkungen 236713
979Klausen, Julia F.Jeg er ikke min mors datter : min oppvekst med Norges farligste kvinne 236356
980Gunnlaugs saga ormstunguSagaen om Gunnlaug Ormstunge 2364150
981Mohn, MajaFrigjort 2361002
982Läckberg, CamillaGjøkungen : [Fjällbacka-serien] 2367000
983Enger, ThomasFantomsmerte : kriminalroman 236494
984Hestad, Maria BergMatauk med pallekarm 235366
985 Aktivitetslære : idrettsfag 2356330
986Giske, RuneTreningsleiing 2344110
987Frøstrup, AndersTømrerteori : konstruksjoner i tre 2345340
988Korsgaard, ThomasEn dag vil vi le av det 234832
989Blake, MatthewSophie 234337
990 Kalkulator2335550
991Vahr, EllenBakeriet i Brooklyn : roman 233763
992Horst, Jørn LierNattmannen 2331211
993Andersen, Lena BergGod i norsk 2 : arbeidsbok B1 : Voksenopplæringen 2331271
994Isaac, CatherineBli med meg 233544
995Tjønn, Brynjulf JungKvit, norsk mann : dikt 2328200
996Sacerdoti, DanielaLucrezias gave 232337
997Kügelgen, Michaela vonSommer på Villa Hilda 232278
998Kielland, Alexander L.Gift 2316010
999Holden, SteinarPareto 2 : samfunnsøkonomi 2 programfag 2313010
1000Page, LizzieBarnas sang 230445

1156 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 196 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2453 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/10/2026 kl. 14:32:01


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/8 1/11 1/12 1/6 1/10 1/9 1/7
20041/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20051/4 1/10 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20061/7 1/4 1/10 1/9 1/3 1/1 1/12 1/6 1/2 1/8 1/11 1/5
20071/7 1/3 1/9 1/10 1/6 1/12 1/1 1/11 1/8 1/2
20081/2 1/11 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As