100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 626319643
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 493818952
3Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 484461470
4Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 464466040
5Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 444353560
6Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 435151100
7 Verkstedhåndboka 434474590
8Mugford, SimonHaaland ruler 429611003
9Sotberg, VictorEdelmot 417310643
10Falch, MalinVikingene og orakelet 407713862
11Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 404759740
12Pilkey, DavHundemannen 399311643
13Kibuishi, KazuSteinvokteren 388624281
14Falch, MalinHarukkas ønske 382110153
15Sotberg, VictorNekromanseren 35788324
16Falch, MalinKråkesøstrene 350111982
17Helgheim, OdinFenrisulven 348313532
18Falch, MalinTrollriket 347212132
19Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 321341470
20Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 302337840
21Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 301435430
22Helgheim, OdinValhall 29887813
23Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 295940130
24Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 291810572
25Mugford, SimonMessi ruler 28667243
26Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 285518801
27Oseman, AliceHjertestopper 283910312
28Helgheim, OdinFimbulvinter 28099502
29Pilkey, DavHundemannen er på ballen 27807313
30Mugford, SimonRonaldo ruler 27706404
31Pilkey, DavHundemannen og Superpus 26977403
32Sandmæl, CathrineJenter 26817293
33Nordahl, VictorByen 26726873
34Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 266634500
35Mugford, SimonMbappé ruler 26646134
36Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 26545834
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 259922221
38Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 257815431
39Helgheim, OdinDrageviking 25477193
40Pilkey, DavLoppenes herre 25316713
41Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 247229770
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 24686164
43Pilkey, DavHundemannen håver inn 24476603
44Sandnes, Hans JørgenIldsjø 24467623
45Mugford, SimonSalah ruler 24205964
46Sandnes, Hans JørgenDypfryst 24089022
47Pilkey, DavForbrytelse og slafs 24055954
48Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 23989402
49Pilkey, DavFarefulle høyder 23955754
50Mugford, SimonNeymar ruler 23925374
51Helgheim, OdinTordenguden 23826523
52Kibuishi, KazuBølgerytteren 23759662
53Pilkey, DavDen røde rebell 23684774
54Sandnes, Hans JørgenFrysninger 23676563
55Pilkey, DavI fri dressur 23616283
56Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 23176353
57Callin, PetterErgo : fysikk 1 223430000
58Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 219727390
59Kibuishi, KazuByen bak skyene 219213851
60Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 21716373
61Sotberg, VictorSkyggene 21684255
62Mugford, SimonRashford ruler 21414864
63Sandnes, Hans JørgenHavgapet 21167962
64Falch, MalinReisen til Røros 21066423
65Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 210526510
66Nordahl, VictorSkogen 20815663
67Kinney, JeffRodrick ruler 207713851
68Helgheim, OdinYggdrasil 20705393
69Sandmæl, ChaBeseiret 20515923
70Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204024270
71Græsli, HansKompass : geografi vgs 203523850
72Pilkey, DavI kattepine 20325423
73Mugford, SimonDe Bruyne ruler 20234984
74Kibuishi, KazuAlveprinsen 201411081
75Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 19907062
76Kibuishi, KazuIldfuglen 197711491
77Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 19756083
78Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 197424850
79Kibuishi, KazuSupernova 197211351
80Aune, ThomasFotballhelter 19576463
81Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 193125330
82Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 19266293
83Kinney, JeffGode, gamle dager 191410781
84Norlund, DinaSnøkattprinsen 19116532
85Kinney, JeffDen brutale sannheten 191014181
86Sandnes, Hans JørgenOrkanen 19046512
87Nordahl, VictorRevefarmen 19005383
88Kinney, JeffSiste stikk 187712091
89Aune, ThomasFotballrekorder 18675893
90BékaHjertets hemmeligheter 18663964
91Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 18589112
92Mugford, SimonLiverpool ruler 18524344
93Sandmæl, ChaKnust 18515543
94Mugford, SimonZlatan ruler 18484244
95Mugford, SimonVan Dijk ruler 18454024
96Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 18346362
97Toriyama, AkiraDragon ball 18166932
98Kinney, JeffFerieparadiset 18048702
99Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 180128010
100Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 179710681

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 135 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1487 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/10/2026 kl. 14:19:40


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As