100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 601419503
2Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 482660920
3Falch, MalinReisen til Jotundalen 475118912
4Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 463366040
5Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 443953560
6Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 434551080
7 Verkstedhåndboka 433774210
8Mugford, SimonHaaland ruler 413510973
9Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 404359750
10Sotberg, VictorEdelmot 400110583
11Falch, MalinVikingene og orakelet 392613842
12Pilkey, DavHundemannen 384711633
13Kibuishi, KazuSteinvokteren 375724251
14Falch, MalinHarukkas ønske 369110073
15Sotberg, VictorNekromanseren 34268274
16Falch, MalinKråkesøstrene 336811962
17Helgheim, OdinFenrisulven 335613392
18Falch, MalinTrollriket 334511982
19Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 321041310
20Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 301737790
21Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 299435430
22Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 287140130
23Helgheim, OdinValhall 28707703
24Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 280810502
25Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 274518731
26Mugford, SimonMessi ruler 27407113
27Oseman, AliceHjertestopper 272410032
28Helgheim, OdinFimbulvinter 27049462
29Pilkey, DavHundemannen er på ballen 26877323
30Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 266634500
31Mugford, SimonRonaldo ruler 26606374
32Sandmæl, CathrineJenter 25887263
33Pilkey, DavHundemannen og Superpus 25867413
34Nordahl, VictorByen 25796843
35Mugford, SimonMbappé ruler 25566094
36Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 25415844
37Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 249315371
38Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 248422071
39Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 246929770
40Pilkey, DavLoppenes herre 24286713
41Helgheim, OdinDrageviking 24057003
42Pilkey, DavNår villdyret våkner 23896163
43Pilkey, DavHundemannen håver inn 23676613
44Sandnes, Hans JørgenIldsjø 23527543
45Mugford, SimonSalah ruler 23446003
46Sandnes, Hans JørgenDypfryst 23219052
47Pilkey, DavForbrytelse og slafs 23135893
48Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 23109332
49Pilkey, DavFarefulle høyder 23095754
50Mugford, SimonNeymar ruler 22985374
51Helgheim, OdinTordenguden 22896513
52Pilkey, DavI fri dressur 22866283
53Pilkey, DavDen røde rebell 22854744
54Sandnes, Hans JørgenFrysninger 22816433
55Kibuishi, KazuBølgerytteren 22669432
56Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 22386323
57Callin, PetterErgo : fysikk 1 223029900
58Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 218927380
59Kibuishi, KazuByen bak skyene 211313801
60Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 210126510
61Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 20926313
62Sotberg, VictorSkyggene 20764204
63Mugford, SimonRashford ruler 20554834
64Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 203924270
65Sandnes, Hans JørgenHavgapet 20397912
66Græsli, HansKompass : geografi vgs 203323850
67Nordahl, VictorSkogen 19985643
68Helgheim, OdinYggdrasil 19915343
69Falch, MalinReisen til Røros 19816223
70Kinney, JeffRodrick ruler 197613791
71Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 197424850
72Sandmæl, ChaBeseiret 19655823
73Pilkey, DavI kattepine 19645443
74Mugford, SimonDe Bruyne ruler 19354953
75Kibuishi, KazuAlveprinsen 193411021
76Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 192225130
77Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 19157082
78Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 19116053
79Kibuishi, KazuSupernova 190211401
80Kibuishi, KazuIldfuglen 190011511
81Aune, ThomasFotballhelter 18806442
82Kinney, JeffGode, gamle dager 187310821
83Kinney, JeffDen brutale sannheten 184814221
84Nordahl, VictorRevefarmen 18485383
85Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 18376182
86Norlund, DinaSnøkattprinsen 18336442
87Sandnes, Hans JørgenOrkanen 18086432
88BékaHjertets hemmeligheter 18053904
89Kinney, JeffSiste stikk 180512061
90Toriyama, AkiraDragon ball 18027172
91Edwards, Ellen M. TudorExplore 5, 2. utg. : My book 179927870
92Aune, ThomasFotballrekorder 17945823
93Sandmæl, ChaKnust 17885533
94Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 17819071
95Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 17746352
96Mugford, SimonZlatan ruler 17714214
97Mugford, SimonVan Dijk ruler 17663964
98Mugford, SimonLiverpool ruler 17654254
99Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 174210661
100Kinney, JeffFerieparadiset 17368652

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 136 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1482 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/10/2026 kl. 14:19:44


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As