100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 693719863
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 545719232
3Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 486561600
4Mugford, SimonHaaland ruler 471911134
5Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 464866040
6Sotberg, VictorEdelmot 459310764
7Falch, MalinVikingene og orakelet 453114073
8Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 446653540
9Pilkey, DavHundemannen 441211703
10Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 436551110
11 Verkstedhåndboka 435775740
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 426224351
13Falch, MalinHarukkas ønske 418610334
14Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 405660450
15Sotberg, VictorNekromanseren 39658584
16Falch, MalinKråkesøstrene 387212163
17Helgheim, OdinFenrisulven 387213602
18Falch, MalinTrollriket 382812173
19Helgheim, OdinValhall 32697864
20Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 317610652
21Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 316942310
22Mugford, SimonMessi ruler 31517384
23Helgheim, OdinFimbulvinter 31079613
24Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 308818821
25Oseman, AliceHjertestopper 307210482
26Pilkey, DavHundemannen er på ballen 30627434
27Mugford, SimonRonaldo ruler 30436494
28Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 302735450
29Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 298440130
30Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : vg1 teknologi- og industrifag 298337870
31Pilkey, DavHundemannen og Superpus 29467413
32Nordahl, VictorByen 29447014
33Helgheim, OdinDrageviking 29367713
34Mugford, SimonMbappé ruler 29306214
35Sandmæl, CathrineJenter 29287433
36Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 29225894
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 288122411
38Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 284415571
39Pilkey, DavLoppenes herre 27716724
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 27496284
41Pilkey, DavHundemannen håver inn 27286744
42Sandnes, Hans JørgenDypfryst 26749102
43Mugford, SimonSalah ruler 26676044
44Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 26639472
45Sandnes, Hans JørgenIldsjø 26597613
46Pilkey, DavForbrytelse og slafs 26425994
47Pilkey, DavFarefulle høyder 26385804
48Sandnes, Hans JørgenFrysninger 26356803
49Mugford, SimonNeymar ruler 26285474
50Pilkey, DavI fri dressur 26156314
51Kibuishi, KazuBølgerytteren 26119752
52Helgheim, OdinTordenguden 26076613
53Pilkey, DavDen røde rebell 25774795
54Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 25486443
55Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 249534520
56Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 247729790
57Falch, MalinReisen til Røros 24577063
58Kibuishi, KazuByen bak skyene 242513971
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 24156433
60Sotberg, VictorSkyggene 24004405
61Mugford, SimonRashford ruler 23744934
62Sandnes, Hans JørgenHavgapet 23308052
63Nordahl, VictorSkogen 23005803
64Helgheim, OdinYggdrasil 22845444
65Kinney, JeffRodrick ruler 227714281
66Kibuishi, KazuAlveprinsen 225211351
67Sandmæl, ChaBeseiret 22365943
68Mugford, SimonDe Bruyne ruler 22345004
69Callin, PetterErgo : fysikk 1 222430000
70Pilkey, DavI kattepine 22175314
71Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 22027223
72Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 218627090
73Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 21756103
74Aune, ThomasFotballhelter 21716583
75Kibuishi, KazuIldfuglen 216011611
76Kibuishi, KazuSupernova 215711671
77Kinney, JeffGode, gamle dager 213111111
78Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 21276343
79Norlund, DinaSnøkattprinsen 21196643
80Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 211626520
81Kinney, JeffDen brutale sannheten 210114131
82Nordahl, VictorRevefarmen 21005483
83Sandnes, Hans JørgenOrkanen 20936573
84Sotberg, VictorBedrager 20815453
85Mugford, SimonLiverpool ruler 20644484
86Aune, ThomasFotballrekorder 20605903
87Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 20609172
88Græsli, HansKompass : geografi vgs 205123850
89BékaHjertets hemmeligheter 20494045
90Mugford, SimonVan Dijk ruler 20464075
91Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204324270
92Mugford, SimonZlatan ruler 20364344
93Sandmæl, ChaKnust 20355663
94Kinney, JeffSiste stikk 203512081
95Mugford, SimonKane ruler 20054484
96Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 20036513
97Toriyama, AkiraDragon ball 19977192
98Mugford, SimonBellingham ruler 19943935
99Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 199411041
100Kinney, JeffFerieparadiset 19818842

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 133 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1499 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/10/2026 kl. 14:20:25


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As