100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 677419833
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 534719162
3Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 486261600
4Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 464766040
5Mugford, SimonHaaland ruler 463211144
6Sotberg, VictorEdelmot 448610724
7Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 446353530
8Falch, MalinVikingene og orakelet 442313983
9Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 436851110
10 Verkstedhåndboka 435775730
11Pilkey, DavHundemannen 431111583
12Kibuishi, KazuSteinvokteren 415524311
13Falch, MalinHarukkas ønske 409210333
14Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 405560450
15Sotberg, VictorNekromanseren 38598514
16Helgheim, OdinFenrisulven 378413552
17Falch, MalinKråkesøstrene 377112103
18Falch, MalinTrollriket 373312133
19Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 322041960
20Helgheim, OdinValhall 31877784
21Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 312110652
22Mugford, SimonMessi ruler 30767354
23Oseman, AliceHjertestopper 305810642
24Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 303037840
25Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 302635450
26Helgheim, OdinFimbulvinter 30239573
27Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 302118961
28Pilkey, DavHundemannen er på ballen 29997384
29Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 296440130
30Mugford, SimonRonaldo ruler 29616484
31Pilkey, DavHundemannen og Superpus 28787403
32Nordahl, VictorByen 28776984
33Sandmæl, CathrineJenter 28717403
34Mugford, SimonMbappé ruler 28646214
35Helgheim, OdinDrageviking 28557653
36Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 28535874
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 281122401
38Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 277615501
39Pilkey, DavLoppenes herre 27176734
40Pilkey, DavNår villdyret våkner 26846254
41Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 268434480
42Pilkey, DavHundemannen håver inn 26686723
43Sandnes, Hans JørgenDypfryst 26149102
44Sandnes, Hans JørgenIldsjø 26087623
45Mugford, SimonSalah ruler 25946024
46Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 25919472
47Pilkey, DavForbrytelse og slafs 25905974
48Mugford, SimonNeymar ruler 25805474
49Pilkey, DavFarefulle høyder 25685794
50Helgheim, OdinTordenguden 25616653
51Pilkey, DavI fri dressur 25586284
52Kibuishi, KazuBølgerytteren 25499732
53Sandnes, Hans JørgenFrysninger 25466633
54Pilkey, DavDen røde rebell 25224795
55Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 24906423
56Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 247729790
57Falch, MalinReisen til Røros 23756893
58Kibuishi, KazuByen bak skyene 236213891
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 23506433
60Sotberg, VictorSkyggene 23444365
61Mugford, SimonRashford ruler 23074914
62Sandnes, Hans JørgenHavgapet 22758042
63Callin, PetterErgo : fysikk 1 224830000
64Nordahl, VictorSkogen 22455783
65Kinney, JeffRodrick ruler 222914021
66Helgheim, OdinYggdrasil 22295434
67Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 221127390
68Kibuishi, KazuAlveprinsen 219011311
69Mugford, SimonDe Bruyne ruler 21885004
70Sandmæl, ChaBeseiret 21835943
71Pilkey, DavI kattepine 21805314
72Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 21417182
73Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 21236083
74Kibuishi, KazuSupernova 212111541
75Aune, ThomasFotballhelter 21166483
76Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 211526520
77Kibuishi, KazuIldfuglen 211111621
78Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 20906363
79Norlund, DinaSnøkattprinsen 20766613
80Kinney, JeffGode, gamle dager 207310951
81Græsli, HansKompass : geografi vgs 204523850
82Sandnes, Hans JørgenOrkanen 20426533
83Nordahl, VictorRevefarmen 20425473
84Kinney, JeffDen brutale sannheten 204114051
85Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
86Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 20189122
87Aune, ThomasFotballrekorder 20105933
88Mugford, SimonLiverpool ruler 20104404
89Sandmæl, ChaKnust 20045673
90BékaHjertets hemmeligheter 20024024
91Kinney, JeffSiste stikk 200211941
92Mugford, SimonVan Dijk ruler 19984064
93Sotberg, VictorBedrager 19945333
94Mugford, SimonZlatan ruler 19934314
95Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 197724850
96Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 19556483
97Mugford, SimonKane ruler 19534444
98Toriyama, AkiraDragon ball 19527132
99Mugford, SimonBellingham ruler 19493934
100Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 193910791

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 132 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1497 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 28/10/2026 kl. 15:20:14


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As