100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Falch, MalinPortaltreet 642419683
2Falch, MalinReisen til Jotundalen 507719052
3Arnesen, SonjaNorskboka : vg2 yrkesfag 485061470
4Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 8 464566040
5Heum, TrondAlle tiders historie : fra de eldste tider til våre dager 444453530
6Mugford, SimonHaaland ruler 440511023
7Gjerset, AsbjørnTreningslære : idrettsfag vgs 436051100
8 Verkstedhåndboka 434974560
9Sotberg, VictorEdelmot 428810674
10Falch, MalinVikingene og orakelet 419713943
11Pilkey, DavHundemannen 409211553
12Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 10 404759740
13Kibuishi, KazuSteinvokteren 398224211
14Falch, MalinHarukkas ønske 390910193
15Sotberg, VictorNekromanseren 36678374
16Falch, MalinKråkesøstrene 361612062
17Helgheim, OdinFenrisulven 357213522
18Falch, MalinTrollriket 355212122
19Andersen, Jørn KennethKonstruksjons- og styringsteknikk : vg1 teknologi- og industrifag 321641470
20Helgheim, OdinValhall 30747813
21Andersen, Jørn KennethProduktivitet og kvalitetsstyring : Vg1 Teknologi- og industrifag 302537840
22Christiansen, AnePasos : spansk nivå 2 302035430
23Iversen, Andreas K.Max Manus : en tegneserie om en av Norges største motstandshelter 299910612
24Kongsnes, Asbjørn LerøMatemagisk 9 296240130
25Mugford, SimonMessi ruler 29327254
26Oseman, AliceHjertestopper 290410432
27Helgheim, OdinFimbulvinter 28869483
28Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 287018701
29Pilkey, DavHundemannen er på ballen 28577343
30Mugford, SimonRonaldo ruler 28306434
31Pilkey, DavHundemannen og Superpus 27607363
32Sandmæl, CathrineJenter 27557383
33Mugford, SimonMbappé ruler 27476154
34Nordahl, VictorByen 27396923
35Pilkey, DavHundemannen drar på Lopphavet 27175844
36Børresen, Pål FredrikAppell : vg1 SF : norsk 267234500
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 267222261
38Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 264515531
39Helgheim, OdinDrageviking 26237283
40Pilkey, DavLoppenes herre 26046743
41Pilkey, DavNår villdyret våkner 25536214
42Pilkey, DavHundemannen håver inn 25296633
43Sandnes, Hans JørgenIldsjø 25027633
44Mugford, SimonSalah ruler 24876014
45Loland, SigmundIdrett og samfunn : idrettsfag vgs 247429790
46Sandnes, Hans JørgenDypfryst 24729012
47Pilkey, DavForbrytelse og slafs 24725944
48Sandnes, Hans JørgenNed i dypet 24669412
49Pilkey, DavFarefulle høyder 24555764
50Mugford, SimonNeymar ruler 24555424
51Sandnes, Hans JørgenFrysninger 24456633
52Pilkey, DavI fri dressur 24356243
53Pilkey, DavDen røde rebell 24284785
54Helgheim, OdinTordenguden 24246523
55Kibuishi, KazuBølgerytteren 24179612
56Hjardar, SaraMia Myhr og søstrene av Skår 23696363
57Kibuishi, KazuByen bak skyene 225713801
58Callin, PetterErgo : fysikk 1 224030000
59Hjardar, SaraMia Myhr og barna som forsvant 22376373
60Sotberg, VictorSkyggene 22204295
61Mugford, SimonRashford ruler 22034914
62Karlsen, Ole G.Terra nova : geografi for den videregående skolen 220127390
63Falch, MalinReisen til Røros 21846623
64Sandnes, Hans JørgenHavgapet 21617992
65Nordahl, VictorSkogen 21385693
66Kinney, JeffRodrick ruler 212713911
67Helgheim, OdinYggdrasil 21265363
68Eriksen, FrøydisReligion og etikk : vg3 210926510
69Sandmæl, ChaBeseiret 21045903
70Kibuishi, KazuAlveprinsen 208711221
71Mugford, SimonDe Bruyne ruler 20844994
72Pilkey, DavI kattepine 20825323
73Blichfeldt, KathinkaKontekst 8-10, 3. utg. : Basis 204124270
74Græsli, HansKompass : geografi vgs 204023850
75Dåsnes, NoraTi kniver i hjertet 20367072
76Kibuishi, KazuIldfuglen 202711481
77Kibuishi, KazuSupernova 201811481
78Aune, ThomasFotballhelter 20076463
79Hjardar, SaraMia Myhr og det råtne vannet 20076023
80Sandnes, Hans JørgenFrostrøyk 19886313
81Rustad, Morten CorneliussenFlyt : kroppsøving for videregående skole 197524850
82Norlund, DinaSnøkattprinsen 19726563
83Nordahl, VictorRevefarmen 19675463
84Kinney, JeffGode, gamle dager 195910831
85Kinney, JeffDen brutale sannheten 195614241
86Sandnes, Hans JørgenOrkanen 19466502
87Svendsen, Tonje FossumPsykologi 1 193225330
88BékaHjertets hemmeligheter 19183984
89Kinney, JeffSiste stikk 191812091
90Johansen, Ørjan ZazzeraHistoria om Erling Braut Haaland 19159162
91Aune, ThomasFotballrekorder 19145903
92Mugford, SimonLiverpool ruler 19074364
93Sandmæl, ChaKnust 19065573
94Mugford, SimonZlatan ruler 19044284
95Mugford, SimonVan Dijk ruler 18954034
96Toriyama, AkiraDragon ball 18837122
97Molaug, Marius HornVerdens verste kjendis 18816422
98Kinney, JeffFerieparadiset 18468752
99Mugford, SimonBellingham ruler 18443854
100Mugford, SimonKane ruler 18414394

939 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 132 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1489 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/10/2026 kl. 15:19:58


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/11 1/12 1/10 1/9 1/4
20091/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/1 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20101/12 1/1 1/6 1/11 1/8 1/2 1/5 1/7 1/4 1/3 1/9 1/10
20111/6 1/1 1/12 1/5 1/2 1/8 1/11 1/7 1/10 1/9 1/3 1/4
20121/5 1/2 1/8 1/11 1/6 1/1 1/12 1/10 1/9 1/3 1/4 1/7
20131/11 1/8 1/2 1/5 1/12 1/6 1/4 1/3 1/9 1/10 1/7
20141/10 1/3 1/9 1/4 1/7 1/5 1/8 1/2 1/11 1/6 1/1 1/12
20151/4 1/9 1/3 1/10 1/7 1/11 1/2 1/8 1/5 1/12 1/1 1/6
20161/7 1/4 1/9 1/3 1/10 1/12 1/1 1/6 1/11 1/2 1/8 1/5
20171/7 1/10 1/3 1/9 1/4 1/6 1/1 1/12 1/5 1/8 1/2 1/11
20181/5 1/11 1/8 1/6 1/12 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20191/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20201/6 1/12 1/1 1/5 1/11 1/2 1/8 1/7 1/9 1/3 1/10 1/4
20211/1 1/12 1/6 1/8 1/2 1/11 1/5 1/7 1/4 1/10 1/3 1/9
20221/8 1/2 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6 1/4 1/10 1/3 1/9 1/7
20231/5 1/11 1/2 1/8 1/6 1/1 1/9 1/3 1/10 1/4 1/7
20241/4 1/10 1/9 1/3 1/7 1/2 1/8 1/11 1/5 1/1 1/12 1/6
20251/3 1/9 1/10 1/4 1/7 1/5 1/11 1/8 1/2 1/6 1/12 1/1
20261/7 1/3 1/9 1/10 1/4 1/6 1/1 1/5 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.79) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As